Bytovia – Lechia 1:0 (koniec) | GKS Bełchatów – Chojniczanka 0:3 (koniec) | Miedź – Sandecja 1:2 (koniec)
Ostróda – Górnik Z. 1:3 (koniec) | GKS T. – Cracovia 1:1 (1:4 po rz. karnych) | Pogoń – Lech P. 3:0 (koniec)
Zagłębie L. – Jagiellonia 2:1 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
1:0 (0:0)
Lechia Gdańsk
Środa 09.08.2017, 19:00 • Stadion MOSiR, Bytów • Fortuna Puchar Polski • 1/16 finału

Dziękuję za uwagę! (20:55:43)

Bytovia w ostatnich minutach miała dużo szczęścia w ostatnich minutach, ale w słupek trafił Wojtkowiak. Lechia odpada z Pucharu Polski, a Bytovia gra dalej. Bytovia awansowuje do 1/8 finału PP.

90+6

90+4
    Żółtą kartkę otrzymuje Kamiński (Drutex-Bytovia Bytów).

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Nalepa (Lechia Gdańsk).

90+1
    Ostatnie minuty dla gdańskiego zespołu, aby zdobyć bramkę wyrównującą. Jednak zbyt rzadko zagrażają bramce gospodarzy.

90
    Sędzia dolicza co najmniej 6 minut.

86
    Żółtą kartkę otrzymuje Orlande Kpassa (Drutex-Bytovia Bytów).

84
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Duda, na boisku pojawia się Kuzdra.

81
    Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk: z boiska schodzi Łukasik, na boisku pojawia się Wojtkowiak.

81
    Coraz mniej czasu zostaje Lechii na zdobycie gola. Coaz częściej zagrażają bramce gospodarzy, ale dobrze spisuje sie między słupkami Oszmaniec.

75
    Kolejne minuty za nami. Wyrównane spotkanie w Bytowie. Bardzo dobrą okazję maił Flavio, ale bardzo dobrą interwencją popisał się Oszmaniec.

70
    Chwila przerwy, z powodu dymu od środków pirotechnicznych użytych przez kibiców.

69
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Wacławczyk, na boisku pojawia się Wolski.

66
    W ostatnich minutach nieco lepiej wygląda gra Drutex-Bytovii. Lechia jakby ciągle nie może otrząsnąć się po straconej bramce.

65
    Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk: z boiska schodzi Matras, na boisku pojawia się Lewandowski.

65
    Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk: z boiska schodzi Fila, na boisku pojawia się Schikowski.

61
    Gol dla Bytovii!
    Strzelcem bramki Sebastian KAMIŃSKI.
    Akcja Drutex-Bytovii z prawej strony boiska, piłkę dostał Sebastian Kamiński, który strzałem z dystansu pokonuje Kuciaka.