Błękitni – MKS Kluczbork 1:0 (koniec) | Jastrzębie – ROW Rybnik 2:1 (koniec) | ŁKS – Rozwój 1:0 (koniec)
Warta – Garbarnia 1:0 (koniec) | Wisła Pu. – Radomiak 1:0 (koniec) | GKS Bełchatów – Gryf 1:0 (koniec)
ŁKS Łódź
1:0 (1:0)
Rozwój Katowice
Sobota 04.11.2017, 14:00 • Stadion MOSiR, Łódź • 2. Liga • 16. kolejka

Gospodarze utrzymują się w czubie tabeli. Kolejna wygrana po bardzo dobrym meczu w ich wykonaniu. Rywale niemal nie istnieli, Mieli niewiele okazji bramkowych! (18:06:27)

90+5

90+4
    Bryła uderza z 11 metra, jednak nad poprzeczką!

90+3
    Rzut karny dla łodzian!

90
    Arbiter dolicza pięć minut!

88
    Teraz Bryła z dystansu, jednak i on bardzo niecelnie.

80
    Szybka akcja przyjezdnych, jednak Żak nie trafia w piłkę na 13 metrze.

76
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Kamiński, na boisku pojawia się Barwiński.

74
    Teraz z dystansu uderza Pyrdoł, jednak niecelnie.

72
    Żółtą kartkę otrzymuje Pyciak (ŁKS Łódź).

71
    Centra przed bramkę gospodarzy, jednak uderzenie Czekaja nad poprzeczką.

69
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Rozmus, na boisku pojawia się Pyciak.

68
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Lazar, na boisku pojawia się Olszewski.

66
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Radionow, na boisku pojawia się Pieczara.

63
    Żółtą kartkę otrzymuje Widejko (ŁKS Łódź).

59
    Żółtą kartkę otrzymuje Kostyrka (ŁKS Łódź).

58
    Rajd Kostyrki, który wpada w pole karne rywala i uderza, ale kapitalnie w obronie interweniuje Czekaj.

53
    Rzut rożny dla gospodarzy. Centra przed bramkę, jednak Radionow mija się z futbolówką.

46

45

41
    Akcja gości. Uderzenie po ziemi Lazara okazuje się jednak za lekkie.

37
    Rzut rożny dla łodzian. Centra Widejko okazuje się jednak nieco za niska.

35
    Dośrodkowanie katowiczan przed bramkę, ale w powietrzu udanie Kołba.

33
    Teraz za to minimalnie obok bramki uderza Pyrdoł.

27
    Radionow próbuje z dystansu, jednak bardzo niecelnie.

25
    Gospodarze z minuty na minutę się rozkręcają. To oni kreują grę i to oni co rusz są w polu karnym rywala.

18
    Teraz Kocot z dystansu, jednak tuż nad poprzeczką.

14
    Gol dla ŁKS-u!
    Bryła centruje przed bramkę z prawej strony, gdzie najwyżej do futbolówki wyskakuje ŁUKASZ ZAGDAŃSKI i pewnie pokonuje Solińskiego.

11
    Sporo spokoju i dużo gry w środkowej części boiska od początku tego pojedynku.

8
    Od początku spotkania katowiczanie agresywnie. Uderzenie z dystansu przed chwilą zablokowane.

1

ŁKS Łódź: Kołba – Widejko, Juraszek, Rozwandowicz, Rozmus, Pyrdoł, Bryła, Kocot, Guzik, Zagdański, Radionov

Rozwój Katowice: Soliński – Kowalski, Czekaj, Szeliga, Mońka, Kamiński, Jaroszek, Płonka, Paszek, Lazar, Żak.

A kto w tym meczu będzie górą? Na transmisję zapraszamy od 14:00!

W poprzedniej kolejce ŁKS wygrał z Siarką Tarnobrzeg na wyjeździe 1:0. W przypadku Rozwoju, katowiczanie przegrali ze Zniczem 0:1.

Sytuacja Rozwoju jest zdecydowanie gorsza. Mają na swoim koncie połowę dorobku punktowego łodzian. Zdobyli 14 punktów i plasują się w strefie spadkowej.

Gospodarze tego sobotniego spotkania w rozgrywkach przegrali do tej pory jedynie raz. Oprócz tego odnotowali siedem wygranych i siedem remisów. Przyzwoity wynik.

W ramach 16 kolejki rozgrywek o mistrzostwo II ligi, ŁKS Łódź podejmie na swoim terenie Rozwój Katowice. Faworytem wydają się być gospodarze, którzy od początku sezonu grają świetnie.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.