Błękitni – MKS Kluczbork 1:0 (koniec) | Jastrzębie – ROW Rybnik 2:1 (koniec) | ŁKS – Rozwój 1:0 (koniec)
Warta – Garbarnia 1:0 (koniec) | Wisła Pu. – Radomiak 1:0 (koniec) | GKS Bełchatów – Gryf 1:0 (koniec)
ŁKS Łódź
1:0 (1:0)
Rozwój Katowice
Sobota 04.11.2017, 14:00 • Stadion MOSiR, Łódź • 2. Liga • 16. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.

W ramach 16 kolejki rozgrywek o mistrzostwo II ligi, ŁKS Łódź podejmie na swoim terenie Rozwój Katowice. Faworytem wydają się być gospodarze, którzy od początku sezonu grają świetnie.

Gospodarze tego sobotniego spotkania w rozgrywkach przegrali do tej pory jedynie raz. Oprócz tego odnotowali siedem wygranych i siedem remisów. Przyzwoity wynik.

Sytuacja Rozwoju jest zdecydowanie gorsza. Mają na swoim koncie połowę dorobku punktowego łodzian. Zdobyli 14 punktów i plasują się w strefie spadkowej.

W poprzedniej kolejce ŁKS wygrał z Siarką Tarnobrzeg na wyjeździe 1:0. W przypadku Rozwoju, katowiczanie przegrali ze Zniczem 0:1.

A kto w tym meczu będzie górą? Na transmisję zapraszamy od 14:00!

ŁKS Łódź: Kołba – Widejko, Juraszek, Rozwandowicz, Rozmus, Pyrdoł, Bryła, Kocot, Guzik, Zagdański, Radionov

Rozwój Katowice: Soliński – Kowalski, Czekaj, Szeliga, Mońka, Kamiński, Jaroszek, Płonka, Paszek, Lazar, Żak.

1

8
    Od początku spotkania katowiczanie agresywnie. Uderzenie z dystansu przed chwilą zablokowane.

11
    Sporo spokoju i dużo gry w środkowej części boiska od początku tego pojedynku.

14
    Gol dla ŁKS-u!
    Bryła centruje przed bramkę z prawej strony, gdzie najwyżej do futbolówki wyskakuje ŁUKASZ ZAGDAŃSKI i pewnie pokonuje Solińskiego.

18
    Teraz Kocot z dystansu, jednak tuż nad poprzeczką.

25
    Gospodarze z minuty na minutę się rozkręcają. To oni kreują grę i to oni co rusz są w polu karnym rywala.

27
    Radionow próbuje z dystansu, jednak bardzo niecelnie.

33
    Teraz za to minimalnie obok bramki uderza Pyrdoł.

35
    Dośrodkowanie katowiczan przed bramkę, ale w powietrzu udanie Kołba.

37
    Rzut rożny dla łodzian. Centra Widejko okazuje się jednak nieco za niska.

41
    Akcja gości. Uderzenie po ziemi Lazara okazuje się jednak za lekkie.

45

46

53
    Rzut rożny dla gospodarzy. Centra przed bramkę, jednak Radionow mija się z futbolówką.

58
    Rajd Kostyrki, który wpada w pole karne rywala i uderza, ale kapitalnie w obronie interweniuje Czekaj.

59
    Żółtą kartkę otrzymuje Kostyrka (ŁKS Łódź).

63
    Żółtą kartkę otrzymuje Widejko (ŁKS Łódź).

66
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Radionow, na boisku pojawia się Pieczara.

68
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Lazar, na boisku pojawia się Olszewski.

69
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Rozmus, na boisku pojawia się Pyciak.

71
    Centra przed bramkę gospodarzy, jednak uderzenie Czekaja nad poprzeczką.

72
    Żółtą kartkę otrzymuje Pyciak (ŁKS Łódź).

74
    Teraz z dystansu uderza Pyrdoł, jednak niecelnie.

76
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Kamiński, na boisku pojawia się Barwiński.

80
    Szybka akcja przyjezdnych, jednak Żak nie trafia w piłkę na 13 metrze.

88
    Teraz Bryła z dystansu, jednak i on bardzo niecelnie.

90
    Arbiter dolicza pięć minut!

90+3
    Rzut karny dla łodzian!

90+4
    Bryła uderza z 11 metra, jednak nad poprzeczką!

90+5

Gospodarze utrzymują się w czubie tabeli. Kolejna wygrana po bardzo dobrym meczu w ich wykonaniu. Rywale niemal nie istnieli, Mieli niewiele okazji bramkowych! (18:06:27)