Górnik Ł. – GKS K. 1:3 (koniec) | GKS T. – Zagłębie S. 1:1 (koniec) | Stomil – Chrobry 1:2 (koniec)
Bytovia – Chojniczanka 0:3 (koniec) | Pogoń Sdl. – Raków 0:3 (koniec) | Miedź – Puszcza 2:2 (koniec)
Miedź Legnica
2:2 (0:2)
Puszcza Niepołomice
Niedziela 12.11.2017, 17:00 • Stadion im. Orła Białego, Legnica • Fortuna 1 Liga • 17. kolejka

Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne. (18:54:26)

Ostatecznie mamy remis w Legnicy. Gospodarze zanotowali udany pościg i trzeba przyznać, że remis to sprawiedliwy rezultat.

90+2
    Uderzał głową Bozic lecz obok bramki Staniszewskiego.

90+2
    Rzut wolny dla gospodarzy z okolic 40 metra.

90+1
    Zmana u gości! Lepiarz za Orłowskiego.

89
    Aż cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

88
    Zatrzymany w polu karnym Łobodziński. Według kibiców gospodarzy z faulem lecz gwizdek sędziego Lasyka milczy.

87
    Dobrze w defensywie Augustyniak. Aut dla Puszczy.

86
    Kotwica za Domańskiego!

84
    Mamy wyrównanie! Kapitalnie w polu karny znów zachował się Piasecki i pewnie umieścił piłkę w siatce.

82
    Za opóźnianie gry kartka dla bramkarza gości.

81
    Uderzenie z dystansu oddał Santana lecz minimalnie chybił.

80
    Dośrodkowanie Łobodzińskiego na bramkę próbował zamienić Vojtus, ale jego strzał był za lekki.

78
    Dobre uderzenie zza pola karnego Domańskiego lecz Sapela był na posterunku i sparował ten strzał.

77
    Zagranie w pole karne Łobodzińskiego lecz prosto w ręce Staniszewskiego.

75
    Ciekawa kontra gospodarzy lecz Vojtus był na pozycji spalonej.

73
    Zmiana u gości! Żurek za Szewczyka.

72
    Cóż za wejście smoka Piaseckiego! Kapitany strzał z 25 metrów i mamy gola kontaktowego! 1:2.

71
    Zmiana u gospodarzy. Piasecki za Marquitosa.

70
    Uderzenie z ostrego kąta Batczaka lecz niecelnie.

68
    Dobre prostopadłe podanie dla Vojttusa lecz napastnik gospodarzy był minimalnie spóźniony do tego zagrania.

66
    Miedź próbuje lecz póki co brakuje ostatniego podania bądź celnego wykończenia. Szkoda, bo bramka kontaktowa zrobiła by emocje w tym spotkaniu.

65
    Spróbował z dystansu Marquitos lecz strzał zablokowany.

62
    Pewnie wyłapał to dośrodkowanie Sapela i przy piłce gospodarze.

60
    Dobrze w obronie zachował się Bozic lecz goście nadal przy piłce.

59
    Wrzucenie w pole karne lecz Staniszewski pewnie ją łapie.

58
    Mnożą się kartki dla gospodarzy. Tym razem "żółtko" dla Bozicia.

56
    Faul w polu karnym gości Bartczaka.

55
    Kartka dla Marquitosa.

54
    Ale okazja dla gości! Stefanik jednak w wyśmienitej okazji spudłował.

52
    Uderzenie głową zanotował Vojtus lecz bardzo lekko i spokojnie poradzili sobie obrońcy.

50
    Zablokowane podanie Bartczaka. A szkoda, bo akcja zapowiadała się ciekawie.

48
    Uderzał z pola karnego Marquitos lecz bardzo niecelnie.

47
    Dobrze rozpoczęli gospodarze lecz akcję zastopowali obrońcy Puszczy.

46
    Zmiana u gospodarzy. Bartulovic za Kwame.

46

Obie drużyny są już na murawie. Za chwilę rozpocznie się druga połowa.

Do przerwy 0:2! Optyczną przewagę mają gospodarze lecz to goście strzelają bramki i prowadzą do przerwy.Trenerzy mają teraz kwadrans dla swoich podopiecznych.

45

45+1
    Cóż za akcja gości! Najpierw Sapela genialnie obronił lecz przy dobitce Uwakme nie miał już nic do powiedzenia.

45
    Minuta doliczona do tej pierwszej połowy.

44
    Faul Kwame na 40 metrze.

43
    Kapitalnie głową uderzał Santana lecz Staniszewski był na posterunku i sparował to uderzenie.

41
    Nieudane to podanie Łobodzińskiego do Santany i od bramki Staniszewski.

39
    Wrzucenie piłki z autu spowodowało szansę w polu karnym którą wykorzystał Domański i mamy 0:1.

37
    Uderzał z dystansu Stefanik lecz niecelnie.

35
    Faul w środku pola. Rozpoczną gospodarze.

34
    Wrzut w pole karne zanotował Domański lecz nikt z jego kolegów nie zamknął tej akcji.

33
    Uderzał na bramkę Vojtus lecz prosto w Staniszewskiego.

31
    Groźna akcja gości lecz Szewczyk faulował i sędzia odgwizdał rzut wolny.

29
    Świetne podanie do Vojtusa lecz napastnik Miedzi przegrał ten pojedynek z obrońcą i nie zdołał zmienić rezultatu spotkania.

27
    Składał się do strzału przewrotką Vojtus, ale sędzia dopatrzył się aulu napastnika Miedzi.

26
    Faulowany w polu karnym był Marqutios. Przynajmniej według kibiców gospodarzy, bo gwizdek sędziego Lasyka milczy.

24
    Dośrodkowanie w pole karne Miedzi, ale Sapela pewnie wychodzi i łapie tą piłkę.

Uderzenie głową oddał Santana lecz to uderzenie było za lekkie i niecelene. Od bramki rozpocznie Staniszewski.

22
    Pierwsze "żółtko" dla gospodarzy. Upomniany Augystyniak.

20
    Uderzał Vojtus lecz prosto w mur.

19
    Faulowany Marquitos. Będzie okazja dla gospodarzy z rzutu wolnego.

17
    Groźnie było pod bramką Puszczy! Niestety Marquitos zdecydował się na podanie zamiast na strzał.

16
    Uderzał z dystansu Augustyniak lecz Staniszewski sparował ten strzał.

15
    Puszcza rozpoczęła bardzo spokojnie.Ustawieni na 40 metrze czekają na kontrę.

13
    Wrzut w pole karne z autu Puszczy lecz obrońcy bardzo pewnie.

11
    Głośny doping dla gospodarzy lecz Miedź zaczęła spokojnie i czeka na swoją okazję.

9
    Faulowany Mystkowski. Ryndak powinien zarobić tu kartkę lecz sędzia Lasyk jeszcze bez upomnienia.

8
    Korner dla gości.

6
    Faulował Augustyniak. Stefanik odczuł to starcie i mamy chwilę przerwy.

5
    Uderzenie z dystansu oddał Omar Santana jednak zawodnik gospodarzy chybił w tej sytuacji.

4
    Zablokowany w polu karnym był Mystkowski. A szkoda, bo akcja zapowiadała się ciekawie.

2
    Faworytem są gospodarze i to oni od pierwszej minuty ruszyli do ataku Czeka nas wspaniały pojedynek.

1
    Kibice gospodarzy odśpiewali hymn narodowy. Zapewne ma to związek z wczorajszym świętem.

1

Obie jedenastki są już na murawie. Za chwile rozpocznie się mecz.

Składy na ten mecz są już znane.

Obie drużyny plasują się w w górnej połowie tabeli i mają aspiracje do awansu wiec czeka nas ciekawy i pełen emocji mec zachęcam zatem do sprawdzania relacji.

Bardzo ciekawy mecz czeka nas w Legnicy! Miejscowa Miedz spotka się z Puszczą Niepołomice!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.