Garbarnia – GKS Bełchatów 1:1 (koniec) | Warta – Legionovia 2:0 (koniec) | Jastrzębie – Gryf 3:0 (koniec)
Stal S. W. – Błękitni 0:2 (koniec) | Wisła Pu. – Rozwój 1:0 (koniec)
Garbarnia Kraków
1:1 (1:1)
GKS Bełchatów
Sobota 25.11.2017, 13:00 • Stadion Garbarni, Kraków • 2. Liga • 19. kolejka

Po naprawdę ciekawej końcówce, wynik meczu się nie zmienił. Garbarnia remisuje z Bełchatowem 1:1, dziękujemy za uwagę. (14:55:34)

90+4

90+2
    Po dograniu z lewej strony przez Thiakane, znakomitą szansę na 10 metrze miał Ciarkowski. Był sam, ale oddał strzał wprost w Cabaja!

90+2
    Przed kapitalną szansą stanął teraz Kiebzak, który zamykał dośrodkowanie na długim słupku, ale z ostrego kąta nie potrafił zmieścić piłkę w bramce.

90+1
    Arbiter zdecydował się doliczyć do meczu co najmniej trzy minuty.

90
    Zmiana w drużynie PGE GKS Bełchatów: z boiska schodzi Dawid Flaszka, na boisku pojawia się Emile Thiakane.

89
    Ależ szansa Wojowskiego! Wyszedł sam na bramkarza, ale uderzył tylko w boczną siatkę!

88
    Niespecjalnie zanosi się na to, aby wynik miał się zmienić. Gra toczy się od pola karnego do pola karnego, ale bez okazji podbramkowych.

86
    Krykun minął dwóch rywali na prawej stronie boiska, jednak jego dogranie w pole karne pozostawiło wiele do życzenia.

85
    Pięć minut do końca spotkania, choć sędzia zapewne przedłuży ten mecz. Na murawie oglądamy walkę z obu stron o pełną pulę.

84
    Kolejną sytuację miał Flaszka, który dostał piłkę na dobieg w pole karne, ale przyjął ją sobie ręką, co też zauważył arbiter.

82
    Szubertowski z lewej strony boiska pognał z szybką kontrą, dograł na piąty metr do Flaszki, który na wślizgu przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę.

81
    Łukasz Pietroń blisko pola karnego sfaulował rywala i otrzymał żółtą kartkę.

81
    Szybka, zespołowa akcja gospodarzy i zablokowane podanie w pole karne Góreckiego.

80
    Centra z rzutu rożnego Kalemby w pole karne. Ostro bita piłka została wybita tuż przed linią bramkową.

78
    Siedlarz z Kiebzakiem chciał rozegrać koronkową, szybką akcję, ale podanie tego drugiego w pole karne do Siedlarza, było zbyt mocne.

77
    Bez wątpienia ta część gry jest znacznie gorsza od pierwszej połowy. Nie mamy już tak dużej sytuacji podbramkowych jak przed przerwą.

76
    Zmiana w drużynie PGE GKS Bełchatów: z boiska schodzi Robert Chwastek, na boisku pojawia się Paweł Wojowski.

74
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Damian Nieśmiałowski, na boisku pojawia się Rafał Górecki.

Michał Woźny

Gole: 45+1. Kalemba (kar.) – 24. Chwastek

Kartki:   21. Masiuda (GRB), 57. Wójcik (GRB) – 39. Ciarkowski (BCH), 45+1. Bociek (BCH), 73. Szubertowski (BCH), 81. Pietroń (BCH)

Garbarnia Kraków: Cabaj – Mistrzyk, Kalemba, Masiuda, Nieśmiałowski – Wójcik, Kostrubała, Wojcieszyński, Kiebzak, Krykun – Ogar.
    Zmiany: Kozioł – Górecki, Liput, Ceglarz, Siedlarz.

GKS Bełchatów: Moczadło – Bociek, Kendzia, Bartosiak, Chwastek, Giel, Flaszka, Pietroń, Rachwał, Garuch, Szubertowski.
    Zmiany: Piernicki – Thiakane, Ciarkowski, Chwałkowski, Wojowski, Lewandowski, Matuszewski.

Sędziowie: Maciej Pelka – Maciej Śliwiński, Wojciech Fieduk (Piła)