Nowiny – Komprachcice 4:7 (koniec)
UKS Ekom Futsal Nowiny
4:7 (1:5)
Berland Komprachcice
Sobota 02.12.2017, 20:00 • Hala ZSP w Nowinach • I liga futsalu - gr. południowa • 10. kolejka

Całkiem ciekawe spotkanie oglądaliśmy dzisiaj w Nowinach. Miejscowy GKS uległ 4:7 Berlandowi Komprachcice. Przyjezdni byli zespołem lepszym i w pełni zasłużyli na zwycięstwo. Skrupulatnie wypunktowali rywala przed przerwą, a w drugiej połowie spokojnie kontrolowali przebieg tego widowiska. Dziękuje i zapraszam na pozostałe relacje. (21:45:36)

39:10
    Znakomitą akcją indywidualną popisał się Dorowski, ale jego uderzenie świetnie odbił Korzonek. Jeszcze przerwa dla trenera Lubczyńskiego niespełna minutę przed syreną końcową.

38:45
    Gol dla Nowin!
    MATEUSZ ZACHARSKI huknął prosto w okienko z przedłużanego rzutu karnego!

38:45
    Wedler niepotrzebnie faulował rywala i mamy przedłużany rzut karny dla gospodarzy.

38:20
    Co za fatalne uderzenie zaprezentował Gibała. Źle trafił w piłkę, a ta przeleciała dobre dwa metry obok słupka.

38:20
    Przedłużany rzut karny dla Berlandu.

38:15
    Mika świetnie dograł do Shveda, ten zszedł do środka i uderzył prawą nogą, ale minimalnie za mocno! Piłka przeleciała nad poprzeczką.

37:30
    Nowiny dłużej teraz utrzymują piłkę na połowie rywala i szukają sytuacji podbramkowych, jednak Berland dobrze broni.

37:10
    Obie drużyny mają już po pięć przewinień. Powinniśmy mieć teraz czystą grę.

36:45
    Prawdziwe oblężenie bramki gości! Kilka uderzeń sprzed pola bramkowego zostało zablokowanych, dwa razy skutecznie też interweniował Burduja.

36:30
    Pięć przewinień mają na koncie przyjezdni.

36:00
    Zboch stanął oko w oko z Leskim, ale przegrał ten pojedynek! Z tego wyszedł kontratak gospodarzy, gdzie Mika sfaulował Dorowskiego w dogodnej sytuacji. Żółta kartka dla zawodnika gości.

35:40
    Niewiele dzieje się teraz na parkiecie.

35:10
    Dora huknął na bramkę rywala, ale bardzo dobrze interweniował Leski.

34:15
    Leski kapitalnie wyszedł z bramki i interweniował głową przed własnym polem bramkowym.

33:50
    Mika posłał świetne podanie na prawą stronę do Zbocha, ale jego zagranie wzdłuż bramki było już niedokładne.

33:15
    Jest i odpowiedź gospodarzy! Jakimś cudem świetna prostopadła piłka doszła do MACIEJA PONIKOWSKIEGO, a ten bez żadnego problemu umieścił piłkę w siatce!

33:01
    Gol dla Berland OSiR-u Komprachcice!
    ADRIAN ZYLA zszedł do prawej nogi i huknął prosto w okienko sprzed pola bramkowego! Piękna bramka!

Norbert Sinkiewicz

Gole: 9. Ponikowski, 21. Zacharski, 34. Ponikowski, 39. Zacharski – 6. Shved, 10. Gibała, 11. Dora, 12. Shved, 20. Shved, 31. Dora, 34. Zyla

Kartki:   15. Zacharski (NOW), 27. Dorowski (NOW) – 36. Mika (KOM)

UKS Ekom Futsal Nowiny: Kozub, Leski – Ponikowski, Chatys, Bujak, Dorowski – R. Szymonek, Zacharski, Łabęcki, P. Szymonek, Cyranowski
    Berland Komprachcice: Burduja, Korzonek – Shved, Mika, Dora, Zboch – Sapa, Wedler, Przywara, Zyla, Gibała, Kilian, Małek

Sędziowie: Bąk, Woliński – Złotnicki