Gniezno – AZS UW 0:4 (koniec) | Uniw. Zielona Góra – Lębork 5:4 (koniec) | Kartuzy – Oborniki 4:1 (koniec)
FC Kartuzy
4:1 (1:0)
KS Futsal Oborniki
Niedziela 18.03.2018, 17:00 • Hala przy ul. Szkolnej, Kartuzy • I liga futsalu - gr. północna • 18. kolejka

Koniec meczu w Kartuzach! Miejscowi byli dziś zdecydowanie lepsi i w pełni zasłużenie zwyciężają 4:1. Dziękuję za uwagę! (18:40:00)

40
    Gol dla FC Kartuzy!

Równo z syreną pada czwarty gol dla gospodarzy! Z zimną krwią akcję w ostatniej sekundzie meczu wykończył JAKUB KĄKOL.

40
    Bardzo dobrą interwencją po uderzeniu rywala z ostrego kąta popisuje się Piotr Kąkol. Piętnaście sekund do końcowej syreny!

39
    Strzał Węsiory z własnej połowy, ale piłka minimalnie mija słupek niepilnowanej bramki gości!

38
    Atakują przyjezdni, a na grę z kontry nastawiają się kartuzianie. Do końca nieco ponad dwie minuty efektywnego czasu gry!

37
    Pogubili się na własnej połowie boiska oborniczanie, ale rywale nie zdołali skierować piłki do pustej bramki.

36
    Walczą o zdobycie kolejnego gola przyjezdni, ale bardzo dobrze w defensywie spisują się kartuzianie.

35
    Mocny strzał Jakuba Hoffmanna, ale prosto w interweniującego Szepczyńskiego.

35
    Rzut wolny dla kartuzian po błędzie Szepczyńskiego. Może być groźnie pod bramką przyjezdnych!

34
    Gol dla Obornik!

Trafiają do bramki przyjezdni! Bardzo dobrym podaniem popisał się Mikołaj Wicberger, a futbolówkę z minimalnej odległości skierował do bramki MIKOŁAJ SIWECKI!

33
    Na grę z lotnym golkiperem zdecydowali się przyjezdni. Czy to pozwoli im na zdobycie pierwszej w tym spotkaniu bramki?

32
    Coraz mniej czasu na odwrócenie losów spotkania mają przyjezdni. Tymczasem kolejną akcję wyprowadzili kartuzianie, ale Wróbel uderzył jedynie w boczną siatkę.

31
    Ciekawa akcja przyjezdnych, ale dobrą interwencją popisuje się Piotr Kąkol.

29
    Dwa faule mają na swoim koncie przyjezdni. Gospodarze w drugiej połowie jeszcze nie naruszyli przepisów.

28

Bardzo dobre rozegranie autu przez miejscowych i z ostrego kąta do siatki pakuje piłkę MICHAŁ PAPINA!

28
    Antokolski wślizgiem przerywa kontrę rywali i słusznie zostaje upomniany przez arbitra żółtym kartonikiem.

27

Bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego golkipera rywali pokonuje SYLWESTER BIELICKI!

Gole: 12. Bielicki, 27. Bielicki, 28. M. Papina, 40. J. Kąkol – 34. Siwecki

Kartki:   17. Hoffmann (KAR) – 28. Antokolski (OBO)