Gwardia K. – Siarka T. 2:1 (koniec) | Garbarnia – MKS Kluczbork 4:1 (koniec) | Legionovia – GKS Bełchatów 2:2 (koniec)
Radomiak – Gryf 0:1 (koniec) | Wisła Pu. – Błękitni 1:3 (koniec) | Olimpia E. – Jastrzębie 0:1 (koniec)
ŁKS – Znicz 0:2 (koniec)
Radomiak Radom
0:1 (0:0)
Gryf Wejherowo
Sobota 07.04.2018, 16:00 • Stadion MOSiR im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu • 2. Liga • 25. kolejka

Mecz w Radomiu kończy się zasłużonym 3 punktowym wynikiem dla gości. Gryf wykorzystał sytuację w meczu i zdecydowany brak zgrania w drużynie gospodarzy. Zapraszamy na kolejne relacje live! Dziękuje za uwagę. (17:57:46)

90+3

90+3
    Brytalne wejście Maciejewskiego i czerwona kartka! Mazan ucierpiał w tym starciu!

90
    Maciejewski za Wojowskiego. Jeszcze zdecydował się na zmanę w końcówce meczu trener Gryfa.

87
    Radomiak próbuje na wsyztskie sposoby przebić się przez obronę Gryfa, ale bezskutecznie.

85
    Świetne podanie na drugą stronę boiska do Winsztala, ale ten nie był w stanie opanować piłki.

82
    Wojowski ukaranany żółtym kartonikiem za faul na Agu.

82
    Jabłoński mocno uderzał w polu karnym. Został zablokowany.

80
    Jeszcze 10 mint regulaminowego czasu gry. Zobaczymy czy coś jeszcze wydarzy się w tej połowie.

79
    Tak jak wspominałem przed chwilą Winsztal zmienia w tym meczu Skowrona.

79
    Gotowy do gry Winsztal.

77
    Radomiak gra tak jakby już stracił nadzieję, chyba nie ma co liczyć na wyrównanie w tym meczu.

75
    Bradzo brzydki faul na zawodniku Gryfa. Kartką ukarany kapitan Radomiaka – Maciej Świdzikowski.

73
    Jakbu Wróbel zmienia Simona Colinę.

71
    Zieloni na zamknięci na swojej połowie. Gryf walczy o kolejną bramkę.Rzut rożny dla gosci.

69
    Goscie w ataku! Widać, że zdobyta bramka dodała Gryfowi skrzydeł!

67
    Leandro doznał urazu. Na jego miesjcu pojawił sie Jakub Rolinc.

66
    Kartką ukarany Leandro. Robi się nerwowo w ekipie gospodarzy.

65
    Gol dla Gryfa!
    Akcja Gryfa! Dośrodkowanie w pole karne do Okuniewicz, który dopiero co pojawił się na boisku. Zawodnik gości wygrał pojedynek główką i strzelił piękną bramke dla swojej drużyny. Gryf prowadzi w Radomiu!

63
    Piłkarz Gryfa próbował przejść przy lini bocznej, ale piłka wyszła po za linię.

61
    Okuniewicz zmienia Koziarę.

61
    Szykuje się też zmiana w drużynie gosci. Gotowy do wejscia Okuniewicz.

59
    Mikita faulowany. Dawid Jabłoński zmienia swojego kolegę z drużyny.

58
    Colina próbował szybkije akcji prawym skrzydłem, ale po jego strzale piłka wylądowoała w dektorze gości. Szykuje się pierwsza zmiana w tym meczu.

56
    Agu zatrzymany w środku pola. Brakuje przełamania w obu zespołach.

55
    Szuprytowski obija mur. Akcja gospodarzy zakończona niepowodzeniem.

54
    Faulowany Leo. Około 20 metrów do bramki.

52
    Groźna akcja Gryfa przy bocznej lini. Obyło się bez strzału na bramke Gostomskiego.

51
    Poziom dzisiejszego meczu nie powala. Wieje nudą...

49
    Nie było zagrożenia po rzucie wolnym gości. Gra toczy się dalej.

48
    Faul w środkowej części boiska. Kartka dla Petera Mazana.

46
    Radomiak od środka.

46

Pierwsza poło meczu w Radomiu zakończyła się bezbramkowym remisem. Oba zespoły grają bardzo zachowawczo. Nic spektakularnego się niewydarzyło. Zdecydowanie więcej przy piłce była drużyna gospodarzy. Wracamy za kilka minut. Zapraszamy na drugą połowę meczu już za chwilę!

45+2

45+2
    Faul w środkowej części boiska. Okazja do dosrodkowania dla Radomiaka. Nic z tego nie wyszło. Cały czas w Radomiu 0:0.

45
    Podwójne dośrodkowania Gryfa w pole karne Zielonych. Oba nieudane. Sędzia dolicza 2 minuty.

43
    Rzut wolny dla gospodarzy. Leandro uderza bardzo mocno i trafia w mur. Dobitka Szuprytowskiego. Leleń łapię tę piłkę bez najmnijszych problemów.

41
    Szuprytowski świetnie zagrał piłkę do Mazana. Ponownie Sobociński przerywa akcję Radomiaka.

38
    Sobociński blokuje Leandro wślizgiem. Faulu nie było!

36
    Dzisiejszy mecz ogląda na trybunach 2324 widzów!

35
    Kontratak Radomiaka. Jendak piłka zostaje cofnięta. Nie było komu zagrać tej piłki...

33
    Leleń wybija, ale bardzo nieudanie. Radomiak natomiast fauluje na połowie gości. Mnóstwo niedokładnosci w tym spotkaniu.

31
    Dośrodkowanie w pole karne. Obrona Radomiaka wybija daleko po za linię pola karnego.

30
    Fauluje zawodnik Radomiaka. Obyło się bez kartki.

28
    Leo faulowany. kartka dla Sobocińskiego.

27
    Świdzikowski po świetnym dosrodkowaniu strzela. Piłka minimalnie obok bramki Gryfa! Radomiak rozpoczyna narzucać tempo tego spotkania!

26
    Kolejna żółta kartka, tym razem ukarany Goerke.

26
    Dogranie Szuprytowskiego. Bramkarz wypuścił piłkę z rąk, a ta minimalnie, ale nie przekracza lini bramki. Z linii wybił piłkę jeden z obrońców Gryfa. Podnieśli się z miejsc kibice Radomiaka!

24
    Zagranie w pole karne Gryfa. Radomiak ma rzut rożny.

22
    Faul. Piłka dla Radomiaka. Bardzo dalekie dośrodkowanie do Leandro, ten minął się z piłką.

21
    Mikita traci piłkę w środku pola.

19
    Pzred szansą goscie. Dobre dośrodkowanie w pole karne, ale bardzo nieudany strzał zawodnika Gryfa. Gostomski nie musiał sie za bardzo wysilać w tej akcji.

17
    Bez zagrożenia dla brami Gryfa. Kibice domagają się gola.

16
    Kolejny faul, kolejna okazja dla Radomiaka.

16
    Faulowany Leo. MIkita na skrzydle próbował pzrechytrzyć obronę gości. Niestety, bardzo nieudana próba tego zawodnika.

14
    Nieprzepisowo zatrzymuje Petera Mazana – Kołc.

13
    Niezłe podanie do Ciarkoweskiego, ten wpada w pole karne Gostomskiego, ale niecelnie trafia w piłkę. Gramy dalej!

11
    Zieloni caly czas przy piłce, ale bezskutecznie. Najpierw nieudane zagranie Mazan, teraz przerwana akcja prawą stroną boiska.

9
    Prospopadłe podanie Simona Coliny zablokowane.

8
    Rzut wolny dla Gryfa Wejherowo. Okazja niewykorzystana. Piłka po stronie Radomiaka.

6
    Skowron przerwał groźnie zapowiadającą się akcję Gryfa. Na boisku wylądowały serpentyny. Chwila przerwy na sprzątanie...

4
    Atakują goście.

3
    Przerażliwe gwizy kibiców na rozpoczęcie meczu. Wszystko w ramach akcji ,,Ostatni gwizdek, nic o nas bez nas''.

1
    Mecz rozpoczynają przyjezdni.

1

Trybyny powoli się zapełniają, już za kilka minut zaczynamy!

Radomiak Radom:
    Gostomski – Grudniewski, Klabnik, Świdzikowski, Skowron, Mazan, Agu, Colina, Mikita, Szuprytowski, Leandro

Rezerwowi: Haluch, Jakubik, Zając, Jabłoński, Wróbel, Rolinc, Winsztal

Gryf Wejherowo:

Rezerwowi: Ferra, Maciejewski, Kamiński, Gabor,Wicon, Regliński, Okuniewicz

Sędziowie: Piotr Łęgosz (Włocławek).

Oba zespoły już na rozgrzewce. Zaraz poznamy składy.

Witam ze stadionu MOSiR w Radomiu!

Początek meczu o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy na naszą relację!

Faworytem sobotniego meczu będzie Radomiak, tylko co z tego, skoro ekipa z Mazowsza jest w słabej formie? Gryf w Radomiu powalczy o kolejną niespodziankę.

Podobnych problemów nie mają w Wejherowie. Gryf jest rewelacją początku rundy wiosennej. Podopieczni Jarosława Kotasa zdobyli dziesięć punktów w czterech meczach, pokonując m.in. Wartę Poznań czy Znicz Pruszków.

Po dwóch porażkach z rzędu posada trenera Jerzego Cyraka zawisła na włosku. Młodego szkoleniowca uratować może jedynie seria zwycięstw.

Radomianie dobrze rozpoczęli rundę wiosenną. Po zwycięstwach nad Legionovią i ROW-em Rybnik forma podopiecznych Jerzego Cyraka niespodziewanie załamała się. Zieloni przegrali z MKS-em Kluczbork i Rozwojem Katowice.

Bardzo ciekawie zapowiada się sobotni mecz 25. kolejki II ligi, który odbędzie się w Radomiu. Tamtejszy Radomiak podejmie Gryfa Wejherowo.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.