Gryf – GKS Bełchatów 2:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Błękitni 2:0 (koniec) | Gwardia K. – Stal S. W. 3:3 (koniec)
ROW Rybnik – Jastrzębie 2:1 (koniec) | Legionovia – Znicz 0:2 (koniec) | Rozwój – ŁKS 0:2 (koniec)
Siarka T. – Olimpia E. 0:1 (koniec) | Garbarnia – Warta 1:1 (koniec) | Radomiak – Wisła Pu. 2:2 (koniec)
Radomiak Radom
2:2 (2:2)
Wisła Puławy
Sobota 26.05.2018, 17:00 • Stadion MOSiR im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu • 2. Liga • Runda 33

Po zaciętej pierwszej połowie druga odsłona tego meczu była znacznie słabsza. Pomimo wielu dogodnych sytuacji, żadna z drużyn nie zdobyła bramki, która dała by jej zwycięstwo. Dziękuje za uwagę. Zapraszamy na kolejne relacje live. (18:55:44)

90+3

90+3
    Mikita na róg. Akcje szybko wyjaśniła obrona.

90+1
    Piekutowski został wyproszony na trybuny. Gorąco jest w Radomiu!

90
    Kartka dla Zmorzyńskiego.

89
    Rzut wolny dla Wisły. Pewnie broni Haluch.

87
    Ploj wpada w pole karne. Idealna sytuacja sam na sam. Bramki nie ma! Jak to możliwe?!

85
    Mikita zatrzymany przez Sulkowskiego.

83
    Zadziało się w polu karnym Zielonych. Będzie róg dla Wisły.

81
    Mikita uderza teraz bardzo niecelnie. Ostatnie minuty drugiej połowy. Czy padną jeszcze jakieś bramki w tym meczu?

79
    Po uderzeniu Mazana mamy róg.

77
    Sulkowski zatrzymuje wślizgiem. Od bramki zacznie Madejski.

75
    Zmorzyński dośrodkowywał, ale nikt nie sięgnął tej piłki.

74
    Ploj zmienia Hirsza.

72
    Smektała wywalczył róg. Haluch wybija. Jeszcze dobitka Zulciaka, ale już wysoko nad bramką.

70
    Mikita zmienia Leandro. Wielkie brawa należą się dziś Leo za ta pierwsza połowę.

68
    Do gry gotowy Mikita.

66
    Zulciak blokowany.

65
    Burza już w Radomiu. Spora ulewa utrudnia grę zawodnikom.

64
    Litwiniuk za Kobiałkę.

61
    Uderzenie Sulkowskiego z linii pola karnego – tuż obok bramki.

59
    Smektała dostał piłkę w polu karnym. Uderza, ale bardzo niecelnie.

58
    Rzut rożny dla Wisły.

55
    Szybka kontra. Tym razem obrona Wisły poradziła sobie z Leandro.

54
    Szuprytowski wystawia piłkę do Mazana, ale ten trafia bardzo nielecenie.

52
    Spokojny początek drugiej połowy. Za wiele nie dzieje się po obu stronach.

50
    Zatrzymany Sulkowski. Od bramki gospodarze.

47
    Nieporozumienie w drużynie Wisły. Od bramki zacznie Haluch.

46
    Smektała za Patejuka.

46
    Filipowicz za Zająca.

46
    Szykują się zmiany w obu zespołach. Klabnik za Bembę.

46

Coraz gorsze warunki pogodowe w Radomiu. Wzmaga się wiatr. Chyba zanosi się na burzę.

Po pierwszej połowie meczu mamy zasłużony remis. Obie ekipy prowadzą zaciętą walkę. Nie brakuje fauli, żółtych kartek, ale również na brak goli nie można narzekać. Druga odsłona tego meczu zapowiada się równie ciekawie.

45+2

45+1
    Rożny dla Radomiaka. Będzie okazja na jeszcze jedną bramkę ze stało fragmentu gry. Nic z tego nie wyszło. Od bramki Madejski.

45+1
    Sędzie doliczył 2 minuty.

44
    Zulciak z dystansu. Pewnie broni Madejski. Zawodnik Wisły widać, że ma ochotę na więcej bramkę w tym meczu.

43
    Faulowany kolejny raz zawodnik Wisły. Gwizdek sędziego milczy. Gramy dalej.

41
    Faulowany Hirsz. Wiślacy domagają się karnego. Nic z tego. Sędzia Krasny jest nieugięty.

39
    Teraz kartka dla Szymankiewicza. Mecz w Radomiu dostarcza nam jak na razie sporo emocji.

38
    Niesamowicie układa się jak na razie ten mecz w Radomiu.

37
    Kartka ukarany tym razem Zając.

35
    Gol dla Radomiaka!
    Kolejne nieprzepisowe zatrzymanie LEANDRO, które Brazylijczyk wykorzystuje celnym strzałem.

35
    Pielach ukarany kartka. Zawodnik Wisły zatrzymał nieprzepisowo Leo. Będzie jeszcze jeden rzut karny w tym spotkaniu.

34
    W tej akcji duże brawa za dośrodkowanie należą się Hirszowi.

33
    Gol dla Wisły Puławy!
    NIKLAS ZULCIAK zdobywa kolejną bramkę dla swojej drużyny. Teraz zapowiada się ciekawa końcówka tej pierwszej połowy.

32
    Uderzał Agu. Pewnie w bramce Madejski.

30
    Szuprytowski jeszcze raz próbował tym razem z dystansu. Niestety zabrakło precyzji.

28
    Ładnie Szuprytowski oszukał teraz Wiślaków i wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

25
    Tempo gry nieco siadło. Błyska się nad Radomiem.

22
    Kartką ukarany Agu za faul na Kobiałce.

20
    Pewnie pod poprzeczkę pakuje piłkę LEANDRO. Mamy szybki remis w Radomiu!

19
    Będzie karny dla Radomiaka! Leo przygotowuje piłkę.

17
    Strzelał z dystansu Agu, ale piłka ląduje obok bramki Madejskiego.

15
    Faul w środkowej części boiska. Przed szansą Radomiak.

13
    Jeszcze jeden atak Zulciaka. Pewnie łapie ten strzał bramkarz Zielonych.

11
    Pewnie wpadł w pole karne Hirsz. Równie pewnie broni w bramce Haluch.

8
    NIKLAS ZULCIAK tym razem przymierzył dokładnie i zdobył dla gości pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Brawo Wisła!

7
    Ładnie minął obronę Zulciak. Jednak po jego strzale Wisła ma tylko róg.

5
    Nieudane dośrodkowanie Bartka i przy piłce Radomiak.

4
    Będzie szansa dla przyjezdnych. Rzut wolny i do piłki podbiega Sulkowski.

3
    Dośrodkowanie Sulkowskiego i strzał głową Hirsza! Broni Haluch.

2
    Odważnie goście i Haluch musiał ratować się wybiciem piłki w aut.

1

Jedni i drudzy już na murawie!

Radomiak Radom:
    Haluch – Skowron, Świdzikowski, Grudniewski, Zając – Bemba, Agu, Mazan – Leandro, Rolinc, Szuprytowski.

Rezerwowi: Gostomski – Klabnik, Colina, Filipowicz, Gilewski, Mikita, Wróbel.

Wisła Puławy:
    Madejski – Pielach, Poznański, Sulkowski – Sedlewski, Kobiałka, Szymankiewicz, Zulciak, Patejuk, Zmorzyński – Hirsz.

Rezerwowi: Pawlikowski – Żemło, Litwiniuk, Brzeski, Pożak, Smektała, Ploj.

Sędziowie: Sebastian Krasny (Kraków).

Do startu spotkania już tylko 30 minut. Za chwilę poznamy składy obu drużyn.

Witam Państwa ze stadionu w Radomiu!

Jedno jest pewne. W Radomiu nie zabraknie emocji! Start spotkania o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy na naszą relację!

Radomiak ma jednak tyle samo punktów, co piąta w stawce Garbarnia Kraków i jeśli chce zachować barażową pozycję, bezwzględnie musi wygrać z Wisłą, a potem z GKS-em Bełchatów. Tym bardziej, że Garbarze prezentują się ostatnio rewelacyjnie.

Radomiak stracił szansę na bezpośrednią promocję przegrywając w Poznaniu. Zielono wciąż mogą jednak zagrać w barażach, bowiem obecnie plasują się na czwartym miejscu w tabeli.

Rzeczywistość zweryfikowała szczególnie wiślaków, którzy na dwie kolejki przed końcem sezonu sklasyfikowani są w strefie spadkowej. Jeżeli puławianie chcą utrzymać się w lidze, w pierwszej kolejności muszą wygrać w Radomiu.

W Radomiu dojdzie do starcia dwóch drużyn walczących o zupełnie inne cele. Wisła przed sezon była wymieniana w roli murowanych kandydatów do awansu. Radomiak również miał walczyć o uzyskanie promocji.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.