Gryf – GKS Bełchatów 2:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Błękitni 2:0 (koniec) | Gwardia K. – Stal S. W. 3:3 (koniec)
ROW Rybnik – Jastrzębie 2:1 (koniec) | Legionovia – Znicz 0:2 (koniec) | Rozwój – ŁKS 0:2 (koniec)
Siarka T. – Olimpia E. 0:1 (koniec) | Garbarnia – Warta 1:1 (koniec) | Radomiak – Wisła Pu. 2:2 (koniec)
Radomiak Radom
2:2 (2:2)
Wisła Puławy
Sobota 26.05.2018, 17:00 • Stadion MOSiR im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu • 2. Liga • Runda 33

90
    Kartka dla Zmorzyńskiego.

74
    Ploj zmienia Hirsza.

70
    Mikita zmienia Leandro. Wielkie brawa należą się dziś Leo za ta pierwsza połowę.

46
    Szykują się zmiany w obu zespołach. Klabnik za Bembę.

39
    Teraz kartka dla Szymankiewicza. Mecz w Radomiu dostarcza nam jak na razie sporo emocji.

37
    Kartka ukarany tym razem Zając.

35
    Gol dla Radomiaka!
    Kolejne nieprzepisowe zatrzymanie LEANDRO, które Brazylijczyk wykorzystuje celnym strzałem.

35
    Pielach ukarany kartka. Zawodnik Wisły zatrzymał nieprzepisowo Leo. Będzie jeszcze jeden rzut karny w tym spotkaniu.

33
    Gol dla Wisły Puławy!
    NIKLAS ZULCIAK zdobywa kolejną bramkę dla swojej drużyny. Teraz zapowiada się ciekawa końcówka tej pierwszej połowy.

22
    Kartką ukarany Agu za faul na Kobiałce.

20
    Pewnie pod poprzeczkę pakuje piłkę LEANDRO. Mamy szybki remis w Radomiu!

19
    Będzie karny dla Radomiaka! Leo przygotowuje piłkę.

8
    NIKLAS ZULCIAK tym razem przymierzył dokładnie i zdobył dla gości pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Brawo Wisła!