Gryf – GKS Bełchatów 2:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Błękitni 2:0 (koniec) | Gwardia K. – Stal S. W. 3:3 (koniec)
ROW Rybnik – Jastrzębie 2:1 (koniec) | Legionovia – Znicz 0:2 (koniec) | Rozwój – ŁKS 0:2 (koniec)
Siarka T. – Olimpia E. 0:1 (koniec) | Garbarnia – Warta 1:1 (koniec) | Radomiak – Wisła Pu. 2:2 (koniec)
Radomiak Radom
2:2 (2:2)
Wisła Puławy
Sobota 26.05.2018, 17:00 • Stadion MOSiR im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu • 2. Liga • Runda 33

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

W Radomiu dojdzie do starcia dwóch drużyn walczących o zupełnie inne cele. Wisła przed sezon była wymieniana w roli murowanych kandydatów do awansu. Radomiak również miał walczyć o uzyskanie promocji.

Rzeczywistość zweryfikowała szczególnie wiślaków, którzy na dwie kolejki przed końcem sezonu sklasyfikowani są w strefie spadkowej. Jeżeli puławianie chcą utrzymać się w lidze, w pierwszej kolejności muszą wygrać w Radomiu.

Radomiak stracił szansę na bezpośrednią promocję przegrywając w Poznaniu. Zielono wciąż mogą jednak zagrać w barażach, bowiem obecnie plasują się na czwartym miejscu w tabeli.

Radomiak ma jednak tyle samo punktów, co piąta w stawce Garbarnia Kraków i jeśli chce zachować barażową pozycję, bezwzględnie musi wygrać z Wisłą, a potem z GKS-em Bełchatów. Tym bardziej, że Garbarze prezentują się ostatnio rewelacyjnie.

Jedno jest pewne. W Radomiu nie zabraknie emocji! Start spotkania o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy na naszą relację!

Witam Państwa ze stadionu w Radomiu!

Do startu spotkania już tylko 30 minut. Za chwilę poznamy składy obu drużyn.

Radomiak Radom:
    Haluch – Skowron, Świdzikowski, Grudniewski, Zając – Bemba, Agu, Mazan – Leandro, Rolinc, Szuprytowski.

Rezerwowi: Gostomski – Klabnik, Colina, Filipowicz, Gilewski, Mikita, Wróbel.

Wisła Puławy:
    Madejski – Pielach, Poznański, Sulkowski – Sedlewski, Kobiałka, Szymankiewicz, Zulciak, Patejuk, Zmorzyński – Hirsz.

Rezerwowi: Pawlikowski – Żemło, Litwiniuk, Brzeski, Pożak, Smektała, Ploj.

Sędziowie: Sebastian Krasny (Kraków).

Jedni i drudzy już na murawie!

1

2
    Odważnie goście i Haluch musiał ratować się wybiciem piłki w aut.

3
    Dośrodkowanie Sulkowskiego i strzał głową Hirsza! Broni Haluch.

4
    Będzie szansa dla przyjezdnych. Rzut wolny i do piłki podbiega Sulkowski.

5
    Nieudane dośrodkowanie Bartka i przy piłce Radomiak.

7
    Ładnie minął obronę Zulciak. Jednak po jego strzale Wisła ma tylko róg.

8
    Gol dla Wisły Puławy!
    NIKLAS ZULCIAK tym razem przymierzył dokładnie i zdobył dla gości pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Brawo Wisła!

11
    Pewnie wpadł w pole karne Hirsz. Równie pewnie broni w bramce Haluch.

13
    Jeszcze jeden atak Zulciaka. Pewnie łapie ten strzał bramkarz Zielonych.

15
    Faul w środkowej części boiska. Przed szansą Radomiak.

17
    Strzelał z dystansu Agu, ale piłka ląduje obok bramki Madejskiego.

19
    Będzie karny dla Radomiaka! Leo przygotowuje piłkę.

20
    Gol dla Radomiaka!
    Pewnie pod poprzeczkę pakuje piłkę LEANDRO. Mamy szybki remis w Radomiu!

22
    Kartką ukarany Agu za faul na Kobiałce.

25
    Tempo gry nieco siadło. Błyska się nad Radomiem.

28
    Ładnie Szuprytowski oszukał teraz Wiślaków i wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

30
    Szuprytowski jeszcze raz próbował tym razem z dystansu. Niestety zabrakło precyzji.

32
    Uderzał Agu. Pewnie w bramce Madejski.

33
    NIKLAS ZULCIAK zdobywa kolejną bramkę dla swojej drużyny. Teraz zapowiada się ciekawa końcówka tej pierwszej połowy.

34
    W tej akcji duże brawa za dośrodkowanie należą się Hirszowi.

35
    Pielach ukarany kartka. Zawodnik Wisły zatrzymał nieprzepisowo Leo. Będzie jeszcze jeden rzut karny w tym spotkaniu.

35
    Kolejne nieprzepisowe zatrzymanie LEANDRO, które Brazylijczyk wykorzystuje celnym strzałem.

37
    Kartka ukarany tym razem Zając.

38
    Niesamowicie układa się jak na razie ten mecz w Radomiu.

39
    Teraz kartka dla Szymankiewicza. Mecz w Radomiu dostarcza nam jak na razie sporo emocji.

41
    Faulowany Hirsz. Wiślacy domagają się karnego. Nic z tego. Sędzia Krasny jest nieugięty.

43
    Faulowany kolejny raz zawodnik Wisły. Gwizdek sędziego milczy. Gramy dalej.

44
    Zulciak z dystansu. Pewnie broni Madejski. Zawodnik Wisły widać, że ma ochotę na więcej bramkę w tym meczu.

45+1
    Sędzie doliczył 2 minuty.

45+1
    Rożny dla Radomiaka. Będzie okazja na jeszcze jedną bramkę ze stało fragmentu gry. Nic z tego nie wyszło. Od bramki Madejski.

45+2

Po pierwszej połowie meczu mamy zasłużony remis. Obie ekipy prowadzą zaciętą walkę. Nie brakuje fauli, żółtych kartek, ale również na brak goli nie można narzekać. Druga odsłona tego meczu zapowiada się równie ciekawie.

Coraz gorsze warunki pogodowe w Radomiu. Wzmaga się wiatr. Chyba zanosi się na burzę.

46

46
    Szykują się zmiany w obu zespołach. Klabnik za Bembę.

46
    Filipowicz za Zająca.

46
    Smektała za Patejuka.

47
    Nieporozumienie w drużynie Wisły. Od bramki zacznie Haluch.

50
    Zatrzymany Sulkowski. Od bramki gospodarze.

52
    Spokojny początek drugiej połowy. Za wiele nie dzieje się po obu stronach.

54
    Szuprytowski wystawia piłkę do Mazana, ale ten trafia bardzo nielecenie.

55
    Szybka kontra. Tym razem obrona Wisły poradziła sobie z Leandro.

58
    Rzut rożny dla Wisły.

59
    Smektała dostał piłkę w polu karnym. Uderza, ale bardzo niecelnie.

61
    Uderzenie Sulkowskiego z linii pola karnego – tuż obok bramki.

64
    Litwiniuk za Kobiałkę.

65
    Burza już w Radomiu. Spora ulewa utrudnia grę zawodnikom.

66
    Zulciak blokowany.

68
    Do gry gotowy Mikita.

70
    Mikita zmienia Leandro. Wielkie brawa należą się dziś Leo za ta pierwsza połowę.

72
    Smektała wywalczył róg. Haluch wybija. Jeszcze dobitka Zulciaka, ale już wysoko nad bramką.

74
    Ploj zmienia Hirsza.

75
    Zmorzyński dośrodkowywał, ale nikt nie sięgnął tej piłki.

77
    Sulkowski zatrzymuje wślizgiem. Od bramki zacznie Madejski.

79
    Po uderzeniu Mazana mamy róg.

81
    Mikita uderza teraz bardzo niecelnie. Ostatnie minuty drugiej połowy. Czy padną jeszcze jakieś bramki w tym meczu?

83
    Zadziało się w polu karnym Zielonych. Będzie róg dla Wisły.

85
    Mikita zatrzymany przez Sulkowskiego.

87
    Ploj wpada w pole karne. Idealna sytuacja sam na sam. Bramki nie ma! Jak to możliwe?!

89
    Rzut wolny dla Wisły. Pewnie broni Haluch.

90
    Kartka dla Zmorzyńskiego.

90+1
    Piekutowski został wyproszony na trybuny. Gorąco jest w Radomiu!

90+3
    Mikita na róg. Akcje szybko wyjaśniła obrona.

90+3

Po zaciętej pierwszej połowie druga odsłona tego meczu była znacznie słabsza. Pomimo wielu dogodnych sytuacji, żadna z drużyn nie zdobyła bramki, która dała by jej zwycięstwo. Dziękuje za uwagę. Zapraszamy na kolejne relacje live. (18:55:44)