Jastrzębie – Puszcza 0:2 (koniec) | Termalica – ŁKS 1:1 (koniec) | Warta – Stal M. 1:0 (koniec)
Chrobry – Sandecja 0:0 (koniec) | Podbeskidzie – Stomil 1:3 (koniec)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:3 (0:1)
Stomil Olsztyn
Sobota 04.08.2018, 18:00 • Stadion Miejski, Bielsko-Biała • Fortuna 1 Liga • 3. runda

90+4
    Koniec meczu. (19:52:38)

90+1
    Nic w ofensywie nie wychodzi dziś Góralom.

90
    Sędzia dolicza 3 minuty do podstawowego czasu gry.

90
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Góral, na boisku pojawia się Śledź.

87
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Lech, na boisku pojawia się Jegliński.

85
    Aktualnie od kilku minut gra toczy się w środkowej strefie boiska.

84
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Kun, na boisku pojawia się Bucholtz.

81
    Rzut rożny dla Stomilu.

80
    Strzał Rakowskiego... jednak za słaby, żeby mógł zrobić krzywdę Gościom.

76
    Opadły emocje wśród kibiców Górali. Brakuje motywacji po tym w jaki sposób zaprezentowali się do tej pory zawodnicy Podbeskidzia.

73
    Sędzia zarządził regulaminową przerwę w grze na uzupełnienie płynów.

71
    Z kolei na bardzo mocne słowa pochwały do tej pory zasłużyli Goście, którzy pomimo bardzo długiej podróży z drugiego końca Polski – walczą dziś o pełną pulę!

70
    Fatalne ostatnie minuty w wykonaniu Gospodarzy.

68
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Oleksy, na boisku pojawia się Bąk.

67
    Gol dla Stomilu!
    PIOTR GŁOWACKI niepilnowany urywa się obrońcom i na wielkim spokoju, pomiędzy nogami bramkarza Górali strzela swoją drugą bramkę i ustala wynik na 1:3!!!

66
    Kolejna okazja dla Gości w tym spotkaniu. W roli głównej Piotr Lech, który w pierwszej połowie strzelił już bramkę. Tym razem zabrakło centymetrów do szczęścia.

63
    Pierwszy strzał na bramkę w tej połowie oddali Goście i od razu celny... a co najważniejsze zmieniający wynik spotkania. Strzelcem gola – PIOTR GŁOWACKI. Kapitalne uderzenie.