Jastrzębie – Puszcza 0:2 (koniec) | Termalica – ŁKS 1:1 (koniec) | Warta – Stal M. 1:0 (koniec)
Chrobry – Sandecja 0:0 (koniec) | Podbeskidzie – Stomil 1:3 (koniec)
Warta Poznań
1:0 (1:0)
Stal Mielec
Sobota 04.08.2018, 17:00 • Grodzisk Wielkopolski • Fortuna 1 Liga • 3. runda

Dobiegło końca spotkanie w Grodzisku Wielkopolskim! Warta zwycięża po golu zdobytym jeszcze w pierwszej połowie i zgarnia trzy punkty. Dziękuję za uwagę! (19:04:38)

90+5

90
    Spotkanie zostaje przedłużone o pięć minut.

89
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Cieprka, na boisku pojawia się Piceluk.

84
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Fadecki, na boisku pojawia się Janicki.

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Grodzicki (Stal Mielec).

78
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Biegański, na boisku pojawia się Sanocki.

78
    Żółtą kartkę otrzymuje Marciniak (Warta Poznań).

75
    Żółtą kartkę otrzymuje Spychała (Stal Mielec).

60
    Godzina gry już za nami. Obie ekipy tworzą sobie ciekawe strzeleckie sytuacje, jednak wynik w dalszym ciągu nie ulega zmianie.

46
    Podwójna zmiana w drużynie Stali. Za Leandro i Bergiera wchodzą Getinger i Mendigutxia.

46

Do przerwy jedną bramką prowadzą poznaniacy. Jedynego jak na razie gola z dystansu strzelił Krzysztof Biegański. Na drugą odsłonę tego pojedynku wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45

Szukamy redaktorów do przeprowadzania relacji na żywo ze stadionu Warty Poznań. Jesteś zainteresowany? Napisz do nas. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie.

35
    Żółtą kartkę otrzymuje Fadecki (Warta Poznań).

35
    Dziesięć minut do końca pierwszej połowy spotkania. Sytuacja po golu Biegańskiego nie uległa zmianie. Poznaniacy prowadzą 1:0.

21
    Gol dla Warty!

Gospodarze obejmują prowadzenie! Strzelcem bramki KRZYSZTOF BIEGAŃSKI!

Gole: 21. Biegański

Kartki:   9. Grobelny (WAR), 35. Fadecki (WAR), 78. Marciniak (WAR) – 75. Spychała (SMI), 83. Grodzicki (SMI)

Warta Poznań:
    Lis – Dejewski, Kiełb, Kieliba, Fiedosiewicz, Grobelny, Jasiński, Marciniak, Biegański (78. Sanocki), Cierpka (89. Piceluk), Fadecki (84. Janicki)