Jastrzębie – Puszcza 0:2 (koniec) | Termalica – ŁKS 1:1 (koniec) | Warta – Stal M. 1:0 (koniec)
Chrobry – Sandecja 0:0 (koniec) | Podbeskidzie – Stomil 1:3 (koniec)
Chrobry Głogów
0:0 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz
Sobota 04.08.2018, 17:45 • Stadion Chrobry, Głogów • Fortuna 1 Liga • 3. runda

Chrobry Głogów remisuje bezbramkowo z Sandecją Nowy Sącz. Wynik z przebiegu spotkania wydaje się sprawiedliwy, choć gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego. Strzał Trytki obronił Kozioł. Dziękujemy za wspólne emocje! (19:41:08)

90+3

90+3
    Jeszcze żółta kartka dla Trytki.

90+3
    Małkowski przejął bezpańską piłkę na 18. metrze i prostopadle podał do Gabrycha, lecz ten znalazł się na ofsajdzie.

90+1
    W międzyczasie trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry przez sędziego.

90+1
    Gabrych po dobrej wrzutce Małkowskiego uderza wprost w Abramowicza!

90
    Dobra interwencja Abramowicza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W odpowiedzi próba szybkiego wznowienia i uruchomienia szarżującego Trytki, ale ten uprzedzony przez Kozioła.

89
    Rozpędzającego się Dudzica sfaulował Ratajczak. Żółta kartka za spóźniony wślizg dla defensora gospodarzy.

87
    Dobra centra Małkowskiego, do której nie dopadł żaden z jego partnerów. W odpowiedzi nieudany kontratak głogowian.

86
    Ofensywny faul Trytki na Dudzicu. Ostatnie minuty regulaminowego czasu gry i niewiele wskazuje, by któraś z drużyn otworzyła wynik spotkania.

85
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Klichowicz, na boisku pojawia się Dudzic.

84
    Korner dla Chrobrego. Piłka spada przed pole karnego, gdzie mamy zablokowane uderzenie Napolova.

83
    Dobre dośrodkowanie Ratajczaka na bliższy słupek, gdzie wbiegał Ilków-Gołąb, lecz został uprzedzony przez defensora Sandecji.

82
    Częściej teraz atakują gracze Chrobrego. Póki co nie przekłada się to na sytuacje bramkowe.

80
    Kontratak miejscowych, przez moment byli 3 na 3 na połowie rywali, ale zabrakło precyzji w zagraniu Machaja.

78
    Rzut rożny dla Chrobrego i dobra interwencja Kozioła na przedpolu, który był jeszcze faulowany.

75
    Dobra decyzja o strzale z dystansu Ilkowa-Gołąba, ale zabrakło precyzji.

74
    Kolejny raz zagotowało się w szesnastce Chrobrego. Abramowicz fatalnie interweniował na przedpolu i o mały włos, a goście nie skierowali by piłki do pustej bramki. Ostatecznie odgwizdany faul zdaje się że Klichowicza.

71
    Zakotłowało się w polu karnym miejscowych. Trzykrotnie próbowali uderzać na bramkę Abramowicza goście, aż w końcu arbiter po próbie przewrotki zasygnalizował pozycję spaloną Gabrycha.