Man Utd – Tottenham 0:3 (koniec)
Manchester United
0:3 (0:0)
Tottenham Hotspur
Poniedziałek 27.08.2018, 21:00 • Old Trafford, Manchester • Angielska Premier League • Runda 3

To już wszystko na dziś z Old Trafford. Dziękujemy, że byli Państwo z nami podczas tego niezwykle pasjonującego spotkania. Zapraszamy do śledzenia pozostałych relacji na naszej stronie!
    Życzymy spokojnej nocy. (22:58:28)
    Lucas Moura został bez wątpienia MVP tego spotkania:

Koniec meczu na Old Trafford. Po bezbramkowej pierwszej połowie, Tottenham po zmianie stron odpalił niczym z procy i zaaplikował rywalom aż trzy bramki. Nie był to najlepszy występ ekipy Mauricio Pochettino, ale idealne wykorzystanie słabości rywala wystarczyło aby wywieźć z Manchesteru trzy punkty.
    Gra podopiecznych Mourinho nie wyglądała źle jednak błędy indywidualne defensorów zaważyły na losach meczu. Po trzech meczach Koguty mają komplet punktów i z optymizmem patrzą w przyszłość. Manchester United musi szybko otrząsnąć się z sierpniowego blamażu i we wrześniu zacząć po prostu punktować.

90+5

90+4
    Dobry odbiór Lindelofa, ale nawet on nie zmaże dziś plamy na fatalnej po zmianie stron dyspozycji defensywy Czerwonych Diabłów.

90+3
    Dobra interwencja w obronie Toby'ego Alderweirelda, który jak cień podąża dziś za swoim reprezentacyjnym kolegą, czyli Romelu Lukaku.

90+2
    Trzy minuty do końca tego spotkania. Wyraźnie już mają ochotę zejść z boiska obie drużyny.

90+1
    Pięć minut doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Do rzutu wolnego ustawionego na dwudziestym trzecim metrze podchodzi Alexis Sanchez. Chilijczyk uderzył celnie, ale zbyt lekko aby zaskoczyć bramkarza Kogutów.

89
    Ostatnia zmiana w drużynie w ekipie gości. Za Harry'ego Kane'a melduje się inny Harry. Na ostatnie minuty melduje się młody Harry Winks.

88
    Płaski strzał zza pola karnego Lingarda i spokojna interwencja Llorisa.

87
    Dośrodkowanie Valencii wprost na głowę Freda, jednak Brazylijczyk z Manchesteru United nie ma takiego szczęścia co jego rodak po przeciwnej stronie barykady.

86
    Kibice mocno przeżywają wynik spotkania i niektórzy już opuszczają stadion.
    84. Lucas Moura (TOT) - 0:3

84
    Gol dla Tottenhamu!

I mamy po spotkaniu. Przegrał główkę na połowie przeciwnika Fred, skrzętnie wykorzystał to Kane, który genialnie dostrzegł LUCASA MOURĘ, a ten po kapitalnym rajdzie i minięciu Smallinga nie daje szans de Gei i jest to wybitny występ Brazylijczyka na Old Trafford.

83
    Statystyki wyraźnie przemawiają na korzyść gospodarzy, ale liczy się ile jest na tablicy świetlnej, a na niej 0:2 dla gości.

83
    Sprytnie nabił przeciwnika Alderweireld i z linii piątego metra wznowi Lloris.

82
    Strzał z dystansu Eriksena bardzo niecelny, ale nie miał też wsparcia w tej akcji Duńczyk.

Bartek Łojewski

Gole: 50. Kane, 52. Lucas Moura, 84. Lucas Moura

Kartki:   19. A. Herrera (MAN), 57. A. Valencia (MAN) – 10. Lucas Moura (TOT), 23. Kane (TOT), 77. Rose (TOT)

Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
    Strzały celne: 23:9. Strzały niecelne: 12:2. Rzuty rożne: 5:2. Spalone: 2:1. Foule: 11:16.
    Manchester United: de Gea – A. Valencia (C), Smalling, P. Jones (58. Lindelöf), Shaw – A. Herrera (55. Alexis Sanchez), N. Matić (61. Fellaini), Fred – Lingard, P. Pogba – Lukaku.