Man Utd – Tottenham 0:3 (koniec)
Manchester United
0:3 (0:0)
Tottenham Hotspur
Poniedziałek 27.08.2018, 21:00 • Old Trafford, Manchester • Angielska Premier League • Runda 3

89
    Ostatnia zmiana w drużynie w ekipie gości. Za Harry'ego Kane'a melduje się inny Harry. Na ostatnie minuty melduje się młody Harry Winks.
    84. Lucas Moura (TOT) - 0:3

84
    Gol dla Tottenhamu!

I mamy po spotkaniu. Przegrał główkę na połowie przeciwnika Fred, skrzętnie wykorzystał to Kane, który genialnie dostrzegł LUCASA MOURĘ, a ten po kapitalnym rajdzie i minięciu Smallinga nie daje szans de Gei i jest to wybitny występ Brazylijczyka na Old Trafford.

81
    Leży na boisku Danny Rose, który o własnych siłach schodzi z boiska. Nie był to jego najlepszy występ, ale skoro drużyna nie straciła bramki to przy jego nazwisku można narysować mały plus. W jego miejsce melduje się Ben Davies.

77
    Zawiesił się na Pogbie Danny Rose, za co momentalnie został ukarany żółtą kartką.

76
    Ucierpiał właśnie w starciu z rosłym Belgiem Kieran Trippier. Nie chce ryzykować Pochettino i w jego miejsce wystawia Auriera.
    66. Dele Alli powinien podwyższyć rezultat:

66
    Fatalne zachowanie Lindelofa, który popełnił zbrodnię poważną jak Rose w pierwszej połowie. Alli wyszedł z akcją sam na sam z de Geą, ale Hiszpan w końcu pokazał swój kunszt.
    61. Jesse Lingard (MAN)

61
    Ostatnia zmiana w ekipie Jose Mourinho. Na boisko wchodzi człowiek od zadań specjalnych, czyli Fellaini, Belg zastępuje najsłabszego na boisku Maticia.

58
    Z grymasem bólu na twarzy schodzi poza linię boczną Phil Jones. Być może jest to jakiś uraz mięśniowy Anglika. W jego miejsce na placu gry pojawia się Lindelof.

57
    Spóźnione wejście Antonio Valencii i rzut wolny na własnej połowie dla gości.

55
    Ostatnie wskazówki od Michael Carrcicka do ucha Alexisa Sancheza i Chilijczyk melduje się na boisku w miejsce Andera Herrery.
    52. Lucas Moura (TOT) - 0:2

52

Świetne podanie Trippiera na wolne do Eriksena, Duńczyk jak kilka chwil temu podał na jedenasty metr tym razem do LUCASA MOURY, a ten podwyższa na 0:2. Co za minuty w wykonaniu gości!!

51
    Momentalna odpowiedź United. Strzela Lukaku i świetnie w bramce spisuje się Hugo Lloris.
    50. Harry Kane (TOT) - 0:1

50

Świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego wprost na głowę HARRY'EGO KANE'A, ten uwalnia się spod krycia Jonesa i świetnym strzałem pokonuje de Geę. Mamy pierwszego gola w Manchesterze.

50
    Świetne podanie Erkisena na jedenasty metr do Alliego, ten strzela i tylko dobre ustawienie Smallinga powstrzymuje Koguty przed strzeleniem gola.

23
    Brzydkie zagranie Kane'a. Anglikowi zbyt mocno odskoczyła futbolówka przez co zaatakował Valencię. To musiało skończyć się karą indywidualną.

19
    Spóźnione wejście Herrery, za które Hiszpan otrzymują żółtą kartkę.
    16. Romelu Lukaku musi wykorzystywać takie okazje:

16
    TO POWINNO BYĆ 1:0 DLA GOSPODARZY!
    Fatalny błąd Rose'a, który zbyt lekko podaje do Llorisa. Wykorzystuje ten kiks Lukaku, który mija goalkeepera przyjezdnych, ale z ostrego kąta nie trafia do siatki! Mimo to snajper z taką renomą powinien to wykorzystać.

10
    Ostry faul Lucasa Moury. Brazylijczyk zbyt wysoko podniósł nogę czym naraził na uraz Jonesa. Craig Pawson nie miał wyboru i musiał ukarać Brazylijczyka żółtą kartką

Bartek Łojewski

Gole: 50. Kane, 52. Lucas Moura, 84. Lucas Moura

Kartki:   19. A. Herrera (MAN), 57. A. Valencia (MAN) – 10. Lucas Moura (TOT), 23. Kane (TOT), 77. Rose (TOT)

Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
    Strzały celne: 23:9. Strzały niecelne: 12:2. Rzuty rożne: 5:2. Spalone: 2:1. Foule: 11:16.
    Manchester United: de Gea – A. Valencia (C), Smalling, P. Jones (58. Lindelöf), Shaw – A. Herrera (55. Alexis Sanchez), N. Matić (61. Fellaini), Fred – Lingard, P. Pogba – Lukaku.