Odra O. – Garbarnia 3:0 (koniec) | Jastrzębie – Warta 0:0 (koniec) | GKS K. – Termalica 1:2 (koniec)
Raków – Bytovia 2:1 (koniec)
Odra Opole
3:0 (3:0)
Garbarnia Kraków
Sobota 29.09.2018, 12:45 • Stadion Miejski, Opole • Fortuna 1 Liga • 12. kolejka

A za wspólne emocje już Państwu dziękuję i zapraszam do śledzenia kolejnych relacji na LAJFY COM. (14:44:34)

Druga połowa była mozolna i dużo słabsza od pierwszej. Odra nadal kontrolowała wydarzenia boiskowe, zasłużyła na wygraną. To już piąte zwycięstwo w tym sezonie, piąte u siebie. Odra jest pierwszoligowym królem gry przed własną publicznością.W tym momencie przesunęła się na piąte miejsce w tabeli. Czekamy na pozostałe spotkania 12. kolejki Fortuna 1.Ligi.

Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.
    Strzały na bramkę: 5:0.
    Strzały niecelne: 6:6.
    Rzuty rożne: 7:3.

90+2

90+2
    Pograliśmy chwilę w środku pola i sędzia zakończył to spotkanie.

90
    Arbiter dolicza jednak dwie minuty.

90
    Rozpoczęła się 90. minuta tego meczu. Garbarnia nadal bez celnego strzału na bramkę.

89
    Nieśmiałowski fauluje kontrującego Rybickiego.

88
    Ciekaw jestem czy sędzia zakończy spotkanie już w 90. minucie. Po co to ciągnąć? Emocje opadły już jakiś czas temu.

85
    Wójcik próbował dośrodkować z prawego skrzydła. Jest zablokowany. Garbarnia ma rzut rożny, do główki dochodzi Czekaj, ale uderza nad bramką.

82
    Krykun wybija piłkę bez przemyślenia. Zdenerwowany na niego jest trener Hajdo.

81
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Niziołek, na boisku pojawia się Rybicki.

79
    Garzeł uderzył z dystansu, ale to słabe uderzenie zablokował Baranowski.

77
    Kostrubała dośrodkowuje z rzutu wolnego. Futbolówka leci głęboko w pole karne, piąstkuje Szromnik.

75
    Masiuda ostro wszedł w nogę Szromnika, któremu uciekła piłka. Bramkarz gospodarzy miał szczęście w nieszczęściu – ucierpiał, ale nadal pozostaje z czystym kontem w dzisiejszym meczu.

74
    Kiebzakowi się dostało za wykonanie tego rzutu karnego po dotarciu do ławki swojego zespołu.

72
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Kiebzak, na boisku pojawia się Wójcik.

71
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Skrzypczak, na boisku pojawia się Martin Gomez.