Sandomierz – Podbeskidzie 3:2 (po dogrywce) | Legionovia – Górnik Z. 0:1 (koniec) | Polonia Śr. – Odra O. 0:1 (koniec)
Termalica – Cracovia 2:0 (koniec) | Wisła Pu. – Rozwój 0:1 (koniec) | Olimpia G. – Wisła Pł. 2:7 (koniec)
GKS Bełchatów – Miedź 0:1 (koniec) | GKS K. – Jagiellonia 0:1 (po dogrywce)
koniec po dogrywce
Wisła Sandomierz
3:2 (1:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Środa 31.10.2018, 13:00 • Sandomierz • Fortuna Puchar Polski • 1/16 finału

Sensacyjna Wisła Sandomierz po niezwykle emocjonującym spotkaniu pokonuje Podbeskidzie 3:2 i melduje się w kolejnej rundzie. Dziękuję za uwagę! (15:40:07)

67
    Zmiana w drużynie Wisła Sandomierz: z boiska schodzi Bażant, na boisku pojawia się Chorab.

67
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Kostorz, na boisku pojawia się Płacheta.

60
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Rakowski, na boisku pojawia się Rzuchowski.

52
    Błyskawicznie wraca na prowadzenie ekipa z Sandomierza! Strzelcem bramki JAROSŁAW PIĄTKOWSKI.

51
    Przyjezdni doprowadzają do wyrównania! Strzelcem bramki GRZEGORZ GONCERZ.

46
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Kozak, na boisku pojawia się Sierpina.

46

Do przerwy Wisła Sandomierz prowadzi z Podbeskidziem 1:0. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45

40
    Do końca pierwszej połowy spotkania pozostało pięć minut. Gospodarze są na dobrej drodze do sprawienia kolejnej niespodzianki.

Gole: 17. PUTIN (kar.), 52. Piątkowski, 120+1. . – 51. Goncerz, 90+6. Rzuchowski