Sandomierz – Podbeskidzie 3:2 (po dogrywce) | Legionovia – Górnik Z. 0:1 (koniec) | Polonia Śr. – Odra O. 0:1 (koniec)
Termalica – Cracovia 2:0 (koniec) | Wisła Pu. – Rozwój 0:1 (koniec) | Olimpia G. – Wisła Pł. 2:7 (koniec)
GKS Bełchatów – Miedź 0:1 (koniec) | GKS K. – Jagiellonia 0:1 (po dogrywce)
koniec po dogrywce
Wisła Sandomierz
3:2 (1:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Środa 31.10.2018, 13:00 • Sandomierz • Fortuna Puchar Polski • 1/16 finału

Witamy. Mecz rozpocznie się o 13:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

W środę po południu dojdzie do starcia pomiędzy Wisłą Sandomierz i Podbeskidziem Bielsko-Biała. Przyjezdni są zdecydowanym faworytem tego starcia.

Drużyna z Sandomierza w poprzedniej rundzie pokonała Koronę Kielce 3:2. Podbeskidzie z kolei rozprawiło się 2:0 z MKS-em Kluczbork.

Pierwszy gwizdek arbitra zaplanowano na godzinę 13:00. Będziemy informować Państwa o najważniejszych wydarzeniach z tego meczu. Bądźcie z nami!

1

16
    Po faulu na Putinie rzut karny wykonywać będą miejscowi!

17
    Gol dla Wisły!
    Gospodarze obejmują prowadzenie! Strzelcem bramki z rzutu karnego WIKTOR PUTIN.

40
    Do końca pierwszej połowy spotkania pozostało pięć minut. Gospodarze są na dobrej drodze do sprawienia kolejnej niespodzianki.

45

Do przerwy Wisła Sandomierz prowadzi z Podbeskidziem 1:0. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

46

46
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Kozak, na boisku pojawia się Sierpina.

51
    Gol dla Podbeskidzia!
    Przyjezdni doprowadzają do wyrównania! Strzelcem bramki GRZEGORZ GONCERZ.

52
    Błyskawicznie wraca na prowadzenie ekipa z Sandomierza! Strzelcem bramki JAROSŁAW PIĄTKOWSKI.

60
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Rakowski, na boisku pojawia się Rzuchowski.

67
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Kostorz, na boisku pojawia się Płacheta.

67
    Zmiana w drużynie Wisła Sandomierz: z boiska schodzi Bażant, na boisku pojawia się Chorab.