Stal Rz. – Polkowice 2:1 (koniec) | KKS – Błękitni 2:0 (koniec) | Bytovia – Olimpia G. 2:0 (koniec)
Motor – Znicz 1:2 (koniec)
KKS 1925 Kalisz
2:0 (0:0)
Błękitni Stargard
Sobota 29.08.2020, 17:00 • Stadion Miejski, Kalisz • 2. Liga • 1. runda

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (18:59:22)

Beniaminek rozpoczął sezon w wyśmienity sposób. KKS 1925 Kalisz odniósł zasłużone zwycięstwo na własnym stadionie. Podopieczni Ryszarda Wieczorka potrzebowali ponad godziny na strzelenie pierwszego gola Błękitnym Stargard. Impas przerwał Robert Tunkiewicz, a po objęciu prowadzenia gospodarze dali pokaz kontroli meczu oraz dyscypliny w obronie. Już w doliczonym czasie Mateusz Majewski oddał uderzenie na 2:0. Błękitni nie zaprezentowali wiele ciekawego na inaugurację. Teoretycznie po przerwie nabrali odwagi i przyspieszyli, ale zamiast bramkę zdobyć, to stracili.

90+4

90+3
    Gol dla KKS-u!
    Strzelcem bramki MATEUSZ MAJEWSKI.

Piłka po raz drugi w bramce Błękitnych Stargard i to już jest podsumowanie spotkania. Mateusz Majewski zachował spokój w konfrontacji z Mariuszem Rzepeckim i udekorował zwycięstwo kaliszan golem w doliczonym czasie.

90
    Doliczony czas.

89
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Bochnak, na boisku pojawia się Lis.

87
    Błękitni Stargard bez argumentów w ofensywie. Dośrodkowania w pole karne kaliszan przecinają powietrze. Kiedy otwiera się furtka do oddania uderzenia, to żaden z podopiecznych Tomasza Grzegorczyka nie ma odwagi do spróbowania swoich sił.

83
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Kamiński, na boisku pojawia się Chojnowski.

83
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Łuszkiewicz, na boisku pojawia się Szewczyk.

80
    Przesadnie długo budowana akcja przez Błękitnych Stargard i gospodarze mieli aż nadto czasu, żeby ustawić się w obronie.

78
    Sygnalizacja sędziego asystenta, ponieważ wybiegający sam na sam z Mariuszem Rzepeckim zawodnik był na spalonym.

77
    Piłka wstrzelona z rzutu wolnego w pole karne zespołu z Kalisza została szczęśliwie strącona przez broniącego zawodnika poza boisko. Korner dla Błękitnych Stargard.

75
    Pozostał kwadrans podstawowego czasu i to ostatni dzwonek dla Błękitnych Stargard, jeżeli zamierzają zapunktować w pierwszym meczu sezonu ligowego.

74
    Suną kolejne ataki wyraźnie uskrzydlonych prowadzeniem zawodników z Wielkopolski. Po zmianie rezultatu przyjezdni okopani głęboko na własnej połowie i nie odpowiadają gospodarzom.

72
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Klimek, na boisku pojawia się Sawczak.

70
    Odpowiedzieli atakiem oskrzydlającym podopieczni Tomasza Grzegorczyka, jednak bramkarz Maciej Krakowiak dostał wsparcie od swoich obrońców i wspólnymi siłami wygarnęli piłkę we własnym polu karnym.

69
    KKS 1925 Kalisz rozsądnie pozostaje w posiadaniu futbolówki na połowie przeciwnika. Mariusz Rzepecki musi mierzyć się z kolejnymi dośrodkowaniami posyłanymi w pole karne Błękitnych.