Unia J. – ŁKS 0:2 (koniec) | Pogoń Sdl. – Radomiak 0:1 (koniec)
Pogoń Siedlce
0:1 (0:0)
Radomiak Radom
Sobota 31.10.2020, 17:00 • Stadion ROSRRiT, Siedlce • Fortuna Puchar Polski • 1/16 finału
    Dziękujemy Państwu za spędzony wspólnie czas. Do usłyszenia!

W powietrzu czuć już było zapach dogrywki. Sprawy w swoje ręce wziął jednak Damian Jakubik, który zdobył w ostatniej akcji meczu gola na wagę awansu! Trzeba przyznać, że zwycięstwo gości jest zasłużone. Radomiak dominował szczególnie w pierwszej odsłonie. Druga część gry była zdecydowanie bardziej wyrównana. (19:02:05)

90+7

90+7
    Gol dla Radomiaka!
    Strzelcem bramki DAMIAN JAKUBIK.

Ależ historia! W ostatniej akcji meczu Radomiak zdobywa decydującego gola! Dośrodkowanie z prawej flanki. Gospodarze wybili piłkę, która trafiła na czternasty metr do Damiana Jakubika. Strzał z lewej nogi na bramkę. Futbolówka po palcach Rafała Misztala wpadła do siatki. Szalona radość przyjezdnych!

90+6
    Tym razem żółta kartka dla Olszewskiego, którzy zatrzymał Leandro.

90+5
    Dwie minuty do końca doliczonego czasu gry. Pachnie dogrywką w Siedlcach!

90+4
    Pierwsza żółta kartka dla siedlczan. Ukarany za faul w środkowej strefie boiska ukarany został Brodziński.

90+3
    Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne Radomiaka. Radomianie wybijają piłkę.

90
    Druga połowa spotkania potrwa przynajmniej siedem minut dłużej.

90
    Akcja po drugiej stronie boiska! Strzał z rzutu wolnego. "Wypluł" piłkę Kochalski. Ocenas pośpieszył z dobitką, ale trafił w głowę interweniującego golkipera!

87
    Ależ strzał z 25. metrów jednego z radomian! Piłka trafiła tylko w słupek! Byli blisko szczęścia przyjezdni!

87
    Na połowie rywala faulowany był Jakubik przez Marcińca. Rzut wolny dla Radomiaka. Okazja na wrzutkę.

85
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Walków, na boisku pojawia się Przybecki.

84
    W walce o piłkę faulował Karol Podliński. Rzut wolny z dalekiej odległości od bramki rywala dla Pogoni.

82
    Szybką akcję Pogoni faulem przerwał Nowakowski. Żółta kartka dla młodzieżowca Radomiaka.

82
    Dośrodkowanie Damiana Gąski na trzeci metr. Nie ryzykował Rafał Misztal, który odbił piłkę za linię końcową. Kolejny korner.

81
    Atakował lewym skrzydłem Karwot, którego zagranie zostało zablokowane. Korner dla radomian.

80
    Do wybitej piłki z pola karnego Radomiaka doszedł Więdłocha, który zdecydował się na strzał. Futbolówka nie trafiła w światło bramki.

78
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Baidoo, na boisku pojawia się Górski.