Unia J. – ŁKS 0:2 (koniec) | Pogoń Sdl. – Radomiak 0:1 (koniec)
Pogoń Siedlce
0:1 (0:0)
Radomiak Radom
Sobota 31.10.2020, 17:00 • Stadion ROSRRiT, Siedlce • Fortuna Puchar Polski • 1/16 finału

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.
    Jedenastka Radomiaka!

Pogoń Siedlce: Misztal – Piotrowski, Marciniec, Walków, Marcin Kozłowski I, Baidoo, Olszewski, Pierzchała, Ocenas, Wróblewski, Marcin Kozłowski II.

Radomiak Radom: Kochalski – Jakubik, Cichocki, Bodzioch, Bogusz – Leandro, Kaput, Karwot, Nowakowski, Kozak – Angielski.

Sędziowie: Marcin Szczerbowicz – Olsztyn.

1

1
    Pierwszy gwizdek arbitra. Spotkanie zaczynają zawodnicy Radomiaka.

2
    Akcja Radomiaka prawym skrzydłem. Leandro stracił futbolówkę i następnie faulował swojego rywala. Rzut wolny dla Pogoni.

4
    Tym razem to Leandro był faulowany na własnej połowie boiska. Zaczynają od rzutu wolnego radomianie.

5
    Dośrodkowanie z głębi pola w szesnastkę Radomiaka. Zgranie piłki głową, która później wylądowała w rękach Kochalskiego.

6
    Faulowany na prawym skrzydle był Karol Angielski. Rzut wolny dla Radomiaka i okazja na wrzutkę w pole karne.

7
    Dośrodkowanie w pole karne Pogoni. Siedlczanie oddalają niebezpieczeństwo od własnej bramki.

8
    Bardzo groźna akcja Radomiaka! Miłosz Kozak podaje do Karola Angielskiego, który zagrywa wzdłuż pola karnego. Jeden z gości zamyka akcję, ale z najbliższej odległości nie trafia w światło bramki!

10
    Odpowiedź gospodarzy. Strzał zza pola karnego, jednak piłka została zablokowana przez jednego z defensorów Radomiaka.

12
    W posiadaniu piłki teraz gospodarze. Pogoń długo konstruuje swój atak pozycyjny.

13
    Długie zagranie w kierunku Karola Angielskiego. Wychodzi na dwudziesty metr Misztal i wybija piłkę głową.

15
    Akcja na lewej flance Wróblewskiego, który został sfaulowany. Żółta kartka dla autora przewinienia – Jakubika.

16
    Po wrzutce z rzutu wolnego główkował Walków. Niezła próba, ale piłka poszybowała obok słupka bramki Radomiaka Radom.

17
    Po początku meczu ewidentnie pod dyktando gości, teraz drugi oddech złapali piłkarze Pogoni.

18
    Niezła wrzutka z lewej flanki Bogusza. Poradzili sobie jednak z wybiciem futbolówki siedlczanie.

19
    Podanie na wolne pole do Karola Angielskiego! Wydaje się, że napastnik nie trafił czysto w futbolówkę i piłka poszybowała obok bramki.

21
    To mogła być niezła szansa dla Radomiaka. Podanie na lewą flankę do Miłosza Kozaka, który nie zabrał się jednak dobrze z piłką i został łatwo zatrzymany przez defensora.

22
    Przeciągnięta wrzutka w pole karne Pogoni. Wznowi grę z piątego metra Misztal.

23
    Okazja dla Radomiaka! Przejął piłkę na jedenastym metrze Leandro, który z trudem utrzymał równowagę, ale zdołał oddać strzał. Futbolówka poszybowała niewiele obok słupka!

25
    Radomiak w ataku pozycyjnym. Wrzutka z prawej flanki. Gospodarze wybijają futbolówkę. Kozak potem wywalczył jeszcze korner.

26
    Krótko rozegrany rzut rożny przez radomian. Wrzutka Karwota. Misztal wypiąstkował futbolówkę. Uderzał z szesnastego metra Leaondro, ale kompletnie popsuł strzał.

28
    Cały czas przewaga po stronie Radomiaka. Pachnie golem dla przyjezdnych.

29
    Wrzutka Kozaka z lewej flanki. Faulowany w walce o piłkę był jeden z zawodników Pogoni.

30
    Od dobrych kilku minut siedlczanie nie mogą się przedrzeć na połowę przyjezdnych.

31
    Kolejna akcja radomian! Ponownie w roli głównej Karol Angielski, który uderzał z ostrego kąta. Misztal przeniósł futbolówkę nad poprzeczką!

33
    Kozak trochę zbyt mocno podawał do Angielskiego, który nie był w stanie wygrać rywalizacji w defensorem rywala.

34
    Płaskie zagranie z prawej flanki w pole karne Pogoni. Prosto pod nogi jednego z defensorów gospodarzy.

34
    Z lewej flanki wrzucał piłkę Kozak. Zagranie zostało zablokowane, a futbolówka odbiła się jeszcze od pomocnika Radomiaka i opuściła plac gry.

36
    Nie słabną ataki Radomiaka. Ponownie wrzutki i strzały radomian są blokowane.

37
    Ucierpiał w starciu z defensorem rywala Karol Angielski. Przerwa w grze. Co ciekawe napastnik Radomiaka faulował w tej sytuacji.

39
    Będzie okazja na szansę dla Pogoni. Około 25. metrów od bramki rywala był faulowany jeden z gospodarzy.

39
    Bezpośredni strzał z rzutu wolnego na bramkę Radomiaka, ale piłka trafiła prosto w mur.
    Jak na nasze warunki Dariusz Banasik pracuje już długo w Radomiu!

42
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Angielski, na boisku pojawia się Podliński.

43
    Zmiana jest oczywiście spowodowana kontuzją Karola Angielskiego, który opuszcza teraz plac gry przy pomocy dwóch panów ze służby medycznej.

44
    Na chwilę gospodarze przenieśli ciężar gry na połowę Radomiaka.

45
    Pierwsza połowa spotkania potrwa przynajmniej jedną minutę dłużej.

45+1

Pierwsza połowa spotkania w Siedlcach za nami. Zdecydowana przewaga po stronie Radomiaka, jednak podopieczni Dariusza Banasika nie są w stanie udokumentować jej golem.

46

46
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Kozłowski II, na boisku pojawia się Więdłocha.

46
    Drugą połowę spotkania zaczynają zawodnicy Pogoni Siedlce.

46
    Indywidualna akcja na prawym skrzydle Baidoo, jednak zabrakło boiska zawodnikowi wypożyczonemu z Górnika Zabrze.

48
    Można odnieść wrażenie, że w drugiej połowie siedlczanie atakują rywala wyższym pressingiem.

49
    Ucierpiał w środkowej strefie boiska Piotrowski. Chwila przerwy w grze.

50
    Niestety, będzie chyba potrzebna zmiana w zespole Pogoni.

52
    Nie wygląda dobrze sytuacja. Mateusz Piotrowski nie podnosi się z murawy.

54
    Mateusz Piotrowski na noszach opuszcza plac gry. Miejmy nadzieję, że uraz młodzieżowca nie jest poważny!

54
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Piotrowski, na boisku pojawia się Brodziński.

56
    Zagranie na prawe skrzydło do Jakubika, który nie zdołał jednak opanować futbolówki. Prosty błąd.

57
    Karol Podliński faulowany na połowie Pogoni. Podszedł do piłki Kozak. Możemy spodziewać się dośrodkowania.

57
    Średnio udane rozegranie rzutu wolnego. Potem jednak Leandro podawał do Podlińskiego, który uderzał z półwoleja, ale posłał futbolówkę nad poprzeczką.

58
    Wrzutka w wykonaniu Nowakowskiego. Piłka trafiła w boczną siatkę bramki Pogoni. Wznowi grę Misztal.

59
    Szybka akcja gospodarzy. Rozpędził się z piłką Baidoo, jednak chyba zbyt długo holował futbolówkę. Finalnie trafiłą ona do Walkowa, po którego strzale piłka poszybowała wyraźnie obok bramki.

61
    Nieudana akcja Pogoni, ale w drugiej odsłonie mecz trochę się wyrównał.

63
    W drugiej połowie nie oglądamy już tak częstych ataków Radomiaka. Z perspektywy ostatnich minut prawdopodobnym scenariuszem jest dogrywka.

64
    Bardzo dobre podane Jakubika do Kozaka między dwóch rywali. Kozak wszedł w pole karne rywala, ale później jego strzał został zablokowany. Korner dla radomian.

65
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kozaka główkował Karwot. Na linii bramkowej interweniował Misztal!

65
    Praktycznie kopia akcji sprzed kilkunastu sekund. Ponownie główkował Karwot. Tym razem siedlczan uratował obrońca, który wybił futbolówkę z linii bramkowej!

67
    Rozpędził się na lewym skrzydle Leandro, ale zbyt daleko wypuścił sobie futbolówkę. Wślizgiem zdołał wybić piłkę zawodnik Pogoni.

68
    Od rzutu rożnego wznowią grę gospodarze. Korner wywalczył na lewym skrzydle Więdłocha.

69
    Pierwsza taka szansa dla gospodarzy! Po centrze z kornera zgranie piłki głową. Akcję zamykał Ocenas, ale z bliskiej odległości nie trafił w światło bramki!

71
    Za faul na Marcińcu żółtą kartką został ukarany Kaput. Rzut wolny dla gospodarzy w odległości 25. metrów od bramki rywala.

72
    Miękka wrzutka Olszewskiego. Kaput wybija futbolówkę głową za szesnastkę.

72
    Korner dla Pogoni. Wrzutka Olszewskiego. Rośli zawodnicy Radomiaka wybijają futbolówkę.

73
    Ostatnie minuty zdecydowanie lepsze dla Pogoni. Można nawet powiedzieć, że siedlczanie przycisnęli lekko przeciwnika.

73
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Kozak, na boisku pojawia się Gąska.

74
    Wrzutka z głębi pola Jakubika. Na piątym metrze piąstkuje futbolówkę Misztal.

75
    Z szesnastego metra uderzał Damian Gąska. Być może był to pierwszy kontakt z piłką tego zawodnika! Futbolówkę po jego strzale do boku odbił Misztal.

76
    Wrzutka z rzutu wolnego Damiana Gąski. Przedłużenie lotu futbolówki i później główkował Bodzioch. Niezła próba, ale Misztal pewnie interweniował.

77
    Akcja po drugiej stronie boiska. Po wrzutce z lewej flanki główkował Baidoo. Wypożyczony z Górnika Zabrze zawodnik posłał jednak futbolówkę nad poprzeczką!

78
    Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez Radomiaka. Zagranie Karwota w pole karne rywala. Gospodarze wybili piłkę.

78
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Baidoo, na boisku pojawia się Górski.

80
    Do wybitej piłki z pola karnego Radomiaka doszedł Więdłocha, który zdecydował się na strzał. Futbolówka nie trafiła w światło bramki.

81
    Atakował lewym skrzydłem Karwot, którego zagranie zostało zablokowane. Korner dla radomian.

82
    Dośrodkowanie Damiana Gąski na trzeci metr. Nie ryzykował Rafał Misztal, który odbił piłkę za linię końcową. Kolejny korner.

82
    Szybką akcję Pogoni faulem przerwał Nowakowski. Żółta kartka dla młodzieżowca Radomiaka.

84
    W walce o piłkę faulował Karol Podliński. Rzut wolny z dalekiej odległości od bramki rywala dla Pogoni.

85
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Walków, na boisku pojawia się Przybecki.

87
    Na połowie rywala faulowany był Jakubik przez Marcińca. Rzut wolny dla Radomiaka. Okazja na wrzutkę.

87
    Ależ strzał z 25. metrów jednego z radomian! Piłka trafiła tylko w słupek! Byli blisko szczęścia przyjezdni!

90
    Akcja po drugiej stronie boiska! Strzał z rzutu wolnego. "Wypluł" piłkę Kochalski. Ocenas pośpieszył z dobitką, ale trafił w głowę interweniującego golkipera!

90
    Druga połowa spotkania potrwa przynajmniej siedem minut dłużej.

90+3
    Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne Radomiaka. Radomianie wybijają piłkę.

90+4
    Pierwsza żółta kartka dla siedlczan. Ukarany za faul w środkowej strefie boiska ukarany został Brodziński.

90+5
    Dwie minuty do końca doliczonego czasu gry. Pachnie dogrywką w Siedlcach!

90+6
    Tym razem żółta kartka dla Olszewskiego, którzy zatrzymał Leandro.

90+7
    Gol dla Radomiaka!
    Strzelcem bramki DAMIAN JAKUBIK.

Ależ historia! W ostatniej akcji meczu Radomiak zdobywa decydującego gola! Dośrodkowanie z prawej flanki. Gospodarze wybili piłkę, która trafiła na czternasty metr do Damiana Jakubika. Strzał z lewej nogi na bramkę. Futbolówka po palcach Rafała Misztala wpadła do siatki. Szalona radość przyjezdnych!

90+7

W powietrzu czuć już było zapach dogrywki. Sprawy w swoje ręce wziął jednak Damian Jakubik, który zdobył w ostatniej akcji meczu gola na wagę awansu! Trzeba przyznać, że zwycięstwo gości jest zasłużone. Radomiak dominował szczególnie w pierwszej odsłonie. Druga część gry była zdecydowanie bardziej wyrównana. (19:02:05)
    Dziękujemy Państwu za spędzony wspólnie czas. Do usłyszenia!