Stal M. – Warta | 0:1 (koniec) | | | Cracovia – Jagiellonia | 3:1 (koniec) | | | Śląsk – Górnik Z. | 0:0 (koniec) |
Termalica – Górnik Ł. | 2:1 (koniec) | | | ŁKS – Chrobry | 4:0 (koniec) | | | Odra O. – Jastrzębie | 0:2 (koniec) |
GKS Bełchatów – Resovia | 3:0 (koniec) | | | Zagłębie S. – Korona | 1:3 (koniec) |
Garbarnia – Lech II P. | 2:4 (koniec) | | | Olimpia E. – Olimpia G. | 3:1 (koniec) | | | Skra – Polkowice | 1:3 (koniec) |
Motor – Stal Rz. | 1:0 (koniec) | | | KKS – Hutnik | 4:0 (koniec) |
Everton – Man Utd | 1:3 (koniec) | | | Crystal Palace – Leeds | 4:1 (koniec) | | | Chelsea – Sheffield Utd | 4:1 (koniec) |
West Ham – Fulham | 1:0 (koniec) |
Cagliari – Sampdoria | 2:0 (koniec) | | | Benevento – Spezia | 0:3 (koniec) | | | Parma – Fiorentina | 0:0 (koniec) |
Huesca – Eibar | 1:1 (koniec) | | | FC Barcelona – Real Betis | 5:2 (koniec) | | | Sevilla – Osasuna | 1:0 (koniec) |
Atletico – Cadiz | 4:0 (koniec) |
Augsburg – Hertha | 0:3 (koniec) | | | Mainz – Schalke 04 | 2:2 (koniec) | | | RB Lipsk – Freiburg | 3:0 (koniec) |
Stuttgart – Eintracht | 2:2 (koniec) | | | Union – Arminia | 5:0 (koniec) | | | Borussia D. – Bayern | 2:3 (koniec) |
Bordeaux – Montpellier | 0:2 (koniec) | | | PSG – Rennes | 3:0 (koniec) |
Pardubice – FC Opava | 1:0 (koniec) | | | Dynamo C.B. – Zlín | 1:2 (koniec) | | | Slovacko – Ołomuniec | 0:0 (koniec) |
Příbram – Banik | 0:4 (koniec) |
Michalovce – Slovan | 0:2 (koniec) | | | Rużomberok – Spartak T. | 0:1 (koniec) | | | Moravce-Vrable – AS Trencin | 5:0 (koniec) |
finał
Olimpia Elbląg
3:1
(1:1)
Olimpia Grudziądz
90+3
|
Żółtą kartkę otrzymuje Krasa (Olimpia Elbląg).
|
|
90+3
|
Żółtą kartkę otrzymuje Ciechanowski (Olimpia Grudziądz).
|
|
88
|
Żółtą kartkę otrzymuje Janczukowicz (Olimpia Grudziądz).
|
|
46
|
Żółtą kartkę otrzymuje Popalzay (Olimpia Grudziądz).
|
|
35
|
Żółtą kartkę otrzymuje Tkaczuk (Olimpia Elbląg).
|
|
31
|
Żółtą kartkę otrzymuje Kamiński (Olimpia Elbląg).
|
Gole:
13. Surdykowski, 66. Zyska, 83. Bawolik – 16. Popalzay
Sędziowie:
Główny: Paweł Horożanecki
Asystenci: Michał Gogolewski, Krystian Mucha
Techniczny: Filip Kaliszewski
Widownia:
Kartki: 31. Kamiński (OLE), 35. Tkaczuk (OLE), 90+3. Krasa (OLE) – 46. Popalzay (OLG), 88. Janczukowicz (OLG), 90+3. Ciechanowski (OLG)
Spudłowany karny!:
Olimpia Elbląg:
Rutkowski – Kamiński, Kiełtyka, Wenger, Sedlewski – Bawolik (85. Poliński), Zyska, Tkachuk (87. Wierzba), Krasa, Kordykiewicz (56. Jabłoński) – Surdykowski
Zmiany:
Przybysz – Sarnowski, Jabłoński, Poliński, Branecki, Styś, Wierzba, Milanowski, Sobiecki
Trener:
Olimpia Grudziądz:
Sujecki – Widejko, Caique, Ciechanowski, Pietrzyk, Andronić, Graczyk (77. Kalenik), Popalzay (83. Janiak), Kwiatkowski (67. Gabor), Embalo (83. Leszczyński), Janczukowicz
Zmiany:
Sapela – Maciejewski, Gulczyński, Janiak, Gabor, Kalenik, Leszczyński, Mnatsakanyan
Trener:
Rutkowski – Kamiński, Kiełtyka, Wenger, Sedlewski – Bawolik (85. Poliński), Zyska, Tkachuk (87. Wierzba), Krasa, Kordykiewicz (56. Jabłoński) – Surdykowski
Zmiany:
Przybysz – Sarnowski, Jabłoński, Poliński, Branecki, Styś, Wierzba, Milanowski, Sobiecki
Trener:
Olimpia Grudziądz:
Sujecki – Widejko, Caique, Ciechanowski, Pietrzyk, Andronić, Graczyk (77. Kalenik), Popalzay (83. Janiak), Kwiatkowski (67. Gabor), Embalo (83. Leszczyński), Janczukowicz
Zmiany:
Sapela – Maciejewski, Gulczyński, Janiak, Gabor, Kalenik, Leszczyński, Mnatsakanyan
Trener:
Sędziowie:
Główny: Paweł Horożanecki
Asystenci: Michał Gogolewski, Krystian Mucha
Techniczny: Filip Kaliszewski
Widownia:
Jarek