Skra – Olimpia E. 0:1 (koniec) | Śląsk II – Olimpia G. 2:1 (koniec) | Chojniczanka – Hutnik 4:1 (koniec)
Bytovia – GKS K. 1:2 (koniec) | Motor – Lech II P. 1:0 (koniec) | KKS – Pogoń Sdl. 0:1 (koniec)
Wigry – Polkowice 0:0 (poz.)
KKS 1925 Kalisz
0:1 (0:1)
Pogoń Siedlce
Środa 02.12.2020, 18:00 • Stadion Miejski, Kalisz • 2. Liga • 16. kolejka

Gol z drugiej minuty zadecydował o wszystkim! Pogoń Siedlce wyjeżdża z Kalisza z kompletem punktów. Dziękuję za uwagę! (20:02:13)

90+9

90+7
    Skutecznie odpierają ataki rywali siedlczanie.

90+3
    Zmarnowali swoją ostatnią szansę w tym meczu gospodarze.

90+1
    Jeszcze jeden uraz w ekipie przyjezdnych.

89
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Wędłocha, na boisku pojawia się Pierzchała.

89
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Miś, na boisku pojawia się Marciniec.

87
    Chwila przerwy z powodu urazu jednego z zawodników gości.

85
    Pięć minut do końca spotkania. W dalszym ciągu nie rezygnują z walki o korzystny rezultat gospodarze.

84
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Przybecki, na boisku pojawia się Olszewski.

82
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Kaszuba, na boisku pojawia się Kaczyński.

81
    Żółtą kartkę otrzymuje Kaszuba (KKS 1925 Kalisz).

81
    Niespełna dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Przy piłce znajdują się miejscowi.

79
    Od bramki wznawia grę golkiper Pogoni.

78
    Niezbyt udane dośrodkowanie z rzutu rożnego i przyjezdni pewnie oddalają zagrożenie.

76
    Rzut rożny wywalczyli kaliszanie po kolejnym ataku skrzydłem.

75
    Nie rezygnują z walki o wyrównanie miejscowi. Cały czas biją jednak głową w mur.

73
    Żółtą kartkę otrzymuje Hiszpański (KKS 1925 Kalisz).

72
    Spokojnie utrzymują się przy piłce siedlczanie. Od końcowego triumfu dzieli ich coraz mniej czasu.

70
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Hiszpański, na boisku pojawia się Radzewicz.
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Łuszkiewicz, na boisku pojawia się Chojnowski.
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Kamiński, na boisku pojawia się Borecki.

69
    Zablokowane uderzenie na bramkę siedlczan. Korner dla gospodarzy.

68
    Przerwana akcja Pogoni i od razu z kontrą ruszają miejscowi.

65
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Kołodziej, na boisku pojawia się Kozłowski.

64
    Pogubili się w ofensywie kaliszanie. Łatwo przechwycili futbolówkę goście.

61
    Żółtą kartkę otrzymuje Brodziński (Pogoń Siedlce).

60
    Kolejny raz nie zdołali stworzyć zagrożenia pod bramki Pogoni gospodarze.

59
    Prawym skrzydłem atakowali goście, ale sfaulowany został jeden z defensorów KKS-u i arbiter przerwał akcję.

58
    Przyjezdni od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

56
    Udanie interweniował Misztal po uderzeniu z dystansu jednego z rywali.

55
    Gramy dalej. Przy piłce przyjezdni.

53
    Mamy teraz przerwę spowodowaną urazem... arbitra. Miejmy nadzieję, ze gra szybko będzie mogła być kontynuowana.

51
    Niecelne uderzenie na bramkę siedlczan.

50
    Scenariusz gry nie ulega zmianie. Przy piłce dużo częściej znajdują się miejscowi.

48
    Z piątego metra wznawia grę Misztal.

46
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Majewski, na boisku pojawia się Maćczak.

46

Do przerwy Pogoń Siedlce prowadzi z KKS-em 1:0. Jedynego jak na razie gola już w drugiej minucie strzelił Baidoo. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45

45
    Jeszcze jeden korner dla Pogoni.

44
    Rzut rożny wywalczyli przyjezdni.

42
    Żółtą kartkę otrzymuje Kołodziej (Pogoń Siedlce).

42
    Sporo chaosu w środku pola, ale ostatecznie na dłużej przejęli piłkę kaliszanie.

40
    Kolejny rzut wolny dla gości, tym razem nieco bliżej pola karnego rywali.

38
    Od rzutu wolnego w środkowym sektorze boiska wznowią grę siedlczanie.

37
    Na własnej połowie wymieniają się obecnie podaniami gospodarze.

36
    Żółtą kartkę otrzymuje Mączyński (KKS 1925 Kalisz).

35
    Dziesięć minut pozostało do końca pierwszej połowy spotkania. Kaliszanie dążą do zdobycia wyrównującego gola.

33
    Od wrzutu z autu na własnej połowie boiska wznawiają grę przyjezdni.

31
    Uderzał z dystansu jeden z zawodników KKS-u, jednak piłka przemknęła obok bramki Pogoni.

29
    Od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska zaczną goście.

28
    W dalszym ciągu utrzymują się przy futbolówce goście. Zobaczymy, czy zdecydują się na kolejny zryw w ofensywie.

25
    Chwila oddechu dla defensywy gości. Przetrzymują piłkę siedlczanie.

23
    Faulowany jeden z zawodników Pogoni nieopodal własnego pola karnego. Rzut wolny dla gości.

22
    Znów nieskutecznie w ataku kaliszanie.

20
    Rzut wolny dla KKS-u w środkowej strefie boiska.

18
    Niecelne uderzenie na bramkę Pogoni.

16
    Rzut rożny wywalczyli gospodarze.

15
    Kolejny atak kaliszan, ale póki co brakuje strzałów na bramkę rywali.

13
    Po nieudanym wykończeniu akcji przez gospodarzy z piątego metra wznowi grę Misztal.

10
    Dużo częściej znajdują się przy piłce gospodarze, ale niewiele z tego wynika.

8
    Miejscowi od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

6
    W łatwy sposób siedlczanie oddali piłkę rywalom.

4
    W środkowej strefie boiska utrzymują się przy piłce kaliszanie.

2
    Gol dla Pogoni Siedlce!
    Ależ początek w wykonaniu gości! ISHMAEL BAIDOO już w drugiej minucie wpisuje się na listę strzelców!

1

Protokół meczowy:

KKS 1925 Kalisz: Krakowiak – Mączyński, Hołota, Gawlik, Kamiński, Łuszkiewicz, Kaszuba, Hiszpański, Tunkiewicz, Majewski, N. Zawistowski
    Rezerwowi:
    Kosut – Żytko, Waleńcik, Maćczak, Borecki, Kaczyński, Radzewicz, M. Zawistowski, Chojnowski

Pogoń Siedlce:
    Misztal – Brodziński, Ocenas, Miś, Repka, Wędłocha, Biadoo, Piotrowski, Przybecki, Preuss, Kołodziej
    Rezerwowi:
    Smyłek – Nojszewski, Kostyk, Pierzchała, Olszewski, Rymek, Barciak, Kozłowski, Marciniec

Sebastian Tarnowski (Wrocław).

Serdecznie zapraszam na zapis najważniejszych wydarzeń z meczu 16. kolejki drugiej ligi. KKS Kalisz na własnym terenie podejmie Pogoń Siedlce.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 2. Baidoo

Kartki:   36. Mączyński (KKL), 73. Hiszpański (KKL), 81. Kaszuba (KKL) – 42. Kołodziej (SDL), 61. Brodziński (SDL)

KKS 1925 Kalisz: Krakowiak – Mączyński, Hołota, Gawlik, Kamiński (70. Borecki), Łuszkiewicz (70. Chojnowski), Kaszuba, Hiszpański (70. Radzewicz), Tunkiewicz, Majewski, N. Zawistowski