Skra – Olimpia E. 0:1 (koniec) | Śląsk II – Olimpia G. 2:1 (koniec) | Chojniczanka – Hutnik 4:1 (koniec)
Bytovia – GKS K. 1:2 (koniec) | Motor – Lech II P. 1:0 (koniec) | KKS – Pogoń Sdl. 0:1 (koniec)
Wigry – Polkowice 0:0 (poz.)
KKS 1925 Kalisz
0:1 (0:1)
Pogoń Siedlce
Środa 02.12.2020, 18:00 • Stadion Miejski, Kalisz • 2. Liga • 16. kolejka

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Serdecznie zapraszam na zapis najważniejszych wydarzeń z meczu 16. kolejki drugiej ligi. KKS Kalisz na własnym terenie podejmie Pogoń Siedlce.

Protokół meczowy:

KKS 1925 Kalisz: Krakowiak – Mączyński, Hołota, Gawlik, Kamiński, Łuszkiewicz, Kaszuba, Hiszpański, Tunkiewicz, Majewski, N. Zawistowski
    Rezerwowi:
    Kosut – Żytko, Waleńcik, Maćczak, Borecki, Kaczyński, Radzewicz, M. Zawistowski, Chojnowski

Pogoń Siedlce:
    Misztal – Brodziński, Ocenas, Miś, Repka, Wędłocha, Biadoo, Piotrowski, Przybecki, Preuss, Kołodziej
    Rezerwowi:
    Smyłek – Nojszewski, Kostyk, Pierzchała, Olszewski, Rymek, Barciak, Kozłowski, Marciniec

Sebastian Tarnowski (Wrocław).

1

2
    Gol dla Pogoni Siedlce!
    Ależ początek w wykonaniu gości! ISHMAEL BAIDOO już w drugiej minucie wpisuje się na listę strzelców!

4
    W środkowej strefie boiska utrzymują się przy piłce kaliszanie.

6
    W łatwy sposób siedlczanie oddali piłkę rywalom.

8
    Miejscowi od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

10
    Dużo częściej znajdują się przy piłce gospodarze, ale niewiele z tego wynika.

13
    Po nieudanym wykończeniu akcji przez gospodarzy z piątego metra wznowi grę Misztal.

15
    Kolejny atak kaliszan, ale póki co brakuje strzałów na bramkę rywali.

16
    Rzut rożny wywalczyli gospodarze.

18
    Niecelne uderzenie na bramkę Pogoni.

20
    Rzut wolny dla KKS-u w środkowej strefie boiska.

22
    Znów nieskutecznie w ataku kaliszanie.

23
    Faulowany jeden z zawodników Pogoni nieopodal własnego pola karnego. Rzut wolny dla gości.

25
    Chwila oddechu dla defensywy gości. Przetrzymują piłkę siedlczanie.

28
    W dalszym ciągu utrzymują się przy futbolówce goście. Zobaczymy, czy zdecydują się na kolejny zryw w ofensywie.

29
    Od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska zaczną goście.

31
    Uderzał z dystansu jeden z zawodników KKS-u, jednak piłka przemknęła obok bramki Pogoni.

33
    Od wrzutu z autu na własnej połowie boiska wznawiają grę przyjezdni.

35
    Dziesięć minut pozostało do końca pierwszej połowy spotkania. Kaliszanie dążą do zdobycia wyrównującego gola.

36
    Żółtą kartkę otrzymuje Mączyński (KKS 1925 Kalisz).

37
    Na własnej połowie wymieniają się obecnie podaniami gospodarze.

38
    Od rzutu wolnego w środkowym sektorze boiska wznowią grę siedlczanie.

40
    Kolejny rzut wolny dla gości, tym razem nieco bliżej pola karnego rywali.

42
    Sporo chaosu w środku pola, ale ostatecznie na dłużej przejęli piłkę kaliszanie.

42
    Żółtą kartkę otrzymuje Kołodziej (Pogoń Siedlce).

44
    Rzut rożny wywalczyli przyjezdni.

45
    Jeszcze jeden korner dla Pogoni.

45

Do przerwy Pogoń Siedlce prowadzi z KKS-em 1:0. Jedynego jak na razie gola już w drugiej minucie strzelił Baidoo. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

46

46
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Majewski, na boisku pojawia się Maćczak.

48
    Z piątego metra wznawia grę Misztal.

50
    Scenariusz gry nie ulega zmianie. Przy piłce dużo częściej znajdują się miejscowi.

51
    Niecelne uderzenie na bramkę siedlczan.

53
    Mamy teraz przerwę spowodowaną urazem... arbitra. Miejmy nadzieję, ze gra szybko będzie mogła być kontynuowana.

55
    Gramy dalej. Przy piłce przyjezdni.

56
    Udanie interweniował Misztal po uderzeniu z dystansu jednego z rywali.

58
    Przyjezdni od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

59
    Prawym skrzydłem atakowali goście, ale sfaulowany został jeden z defensorów KKS-u i arbiter przerwał akcję.

60
    Kolejny raz nie zdołali stworzyć zagrożenia pod bramki Pogoni gospodarze.

61
    Żółtą kartkę otrzymuje Brodziński (Pogoń Siedlce).

64
    Pogubili się w ofensywie kaliszanie. Łatwo przechwycili futbolówkę goście.

65
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Kołodziej, na boisku pojawia się Kozłowski.

68
    Przerwana akcja Pogoni i od razu z kontrą ruszają miejscowi.

69
    Zablokowane uderzenie na bramkę siedlczan. Korner dla gospodarzy.

70
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Hiszpański, na boisku pojawia się Radzewicz.
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Łuszkiewicz, na boisku pojawia się Chojnowski.
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Kamiński, na boisku pojawia się Borecki.

72
    Spokojnie utrzymują się przy piłce siedlczanie. Od końcowego triumfu dzieli ich coraz mniej czasu.

73
    Żółtą kartkę otrzymuje Hiszpański (KKS 1925 Kalisz).

75
    Nie rezygnują z walki o wyrównanie miejscowi. Cały czas biją jednak głową w mur.

76
    Rzut rożny wywalczyli kaliszanie po kolejnym ataku skrzydłem.

78
    Niezbyt udane dośrodkowanie z rzutu rożnego i przyjezdni pewnie oddalają zagrożenie.

79
    Od bramki wznawia grę golkiper Pogoni.

81
    Niespełna dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Przy piłce znajdują się miejscowi.

81
    Żółtą kartkę otrzymuje Kaszuba (KKS 1925 Kalisz).

82
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Kaszuba, na boisku pojawia się Kaczyński.

84
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Przybecki, na boisku pojawia się Olszewski.

85
    Pięć minut do końca spotkania. W dalszym ciągu nie rezygnują z walki o korzystny rezultat gospodarze.

87
    Chwila przerwy z powodu urazu jednego z zawodników gości.

89
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Miś, na boisku pojawia się Marciniec.

89
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Wędłocha, na boisku pojawia się Pierzchała.

90+1
    Jeszcze jeden uraz w ekipie przyjezdnych.

90+3
    Zmarnowali swoją ostatnią szansę w tym meczu gospodarze.

90+7
    Skutecznie odpierają ataki rywali siedlczanie.

90+9

Gol z drugiej minuty zadecydował o wszystkim! Pogoń Siedlce wyjeżdża z Kalisza z kompletem punktów. Dziękuję za uwagę! (20:02:13)

Gole: 2. Baidoo

Kartki:   36. Mączyński (KKL), 73. Hiszpański (KKL), 81. Kaszuba (KKL) – 42. Kołodziej (SDL), 61. Brodziński (SDL)

KKS 1925 Kalisz: Krakowiak – Mączyński, Hołota, Gawlik, Kamiński (70. Borecki), Łuszkiewicz (70. Chojnowski), Kaszuba, Hiszpański (70. Radzewicz), Tunkiewicz, Majewski, N. Zawistowski