3
25 17 22 25 18
Niedziela 10.01.2021, 17:30 • Arena Kalisz • Tauron Liga • 15. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:17:35)

Bardzo długa rywalizacja w Arenie Kalisz ze szczęśliwym zakończeniem dla Jokera Świecie. Drużyna odniosła przełomowe zwycięstwo i pierwsze pod wodzą trenera Wojciecha Kurczyńskiego. Pokonała ona 3:2 Energę MKS. MVP spotkania została wybrana rozgrywająca Katarzyna Wenerska.

Koniec meczu

16:18
    Kontratak z wykorzystaniem prawego skrzydła i Energa MKS Kalisz nie zdołała podbić piłki. Koniec maratonu.

16:17
    W takim momencie as serwisowy w linię końcową boiska.

16:16
    Natalia Skrzypkowska wcisnęła piłkę atakiem między blok a siatkę. Broni się beniaminek.

16:15
    Długa akcja z obronami po obu stronach boiska zakończona atakiem z prawego skrzydła przez Monikę Gałkowską. Pierwsza piłka meczowa dla Energi MKS Kalisz, a przed nią przerwa na żądanie trenera Wojciecha Kurczyńskiego.

15:15
    Ewelina Polak zagrała przez skrzydło, a atakująca jej nie rozczarowała.

14:15
    Druga piłka meczowa dla Jokera Świecie. Gospodynie nie znają sposobu na poskromienie krótkiej z obiegnięcia proponowanej przez beniaminka.

14:14
    Pierwsza piłka meczowa obroniona i na dodatek w tie-breaku rywalizacja na przewagi.

13:14
    Antenka po ataku ze skrzydła, a przed pierwszą piłką meczową jeszcze przerwa na żądanie trenera Jacka Pasińskiego.

13:13
    To rozegranie Joker Świecie proponował już kilkakrotnie. Krótka z obiegnięcia i skutecznie Paulina Brzoska.

13:12
    W ważnym momencie Joker Świecie nie potrafi ustabilizować przyjęcia.

12:12
    Aż podskoczył z radości po wyrównaniu szkoleniowiec gospodyń. Nic nie dała Jokerowi Świecie wideo weryfikacja.

11:12
    Energa MKS Kalisz zahamowała akcję przeciwnika, a sama odpowiedziała z powodzeniem.

10:12
    Akcja przygotowana na czasie okazała się skuteczna.

10:11
    Po punkcie zdobytym przez gospodynie przerwa na żądanie szkoleniowca Wojciecha Kurczyńskiego.