Znicz – Motor 0:1 (koniec) | Błękitni – KKS 0:4 (koniec) | Polkowice – Stal Rz. 1:2 (koniec)
Lech II P. – Ostróda 1:1 (koniec) | Olimpia E. – Wigry 0:0 (koniec) | Olimpia G. – Bytovia 0:0 (koniec)
GKS K. – Hutnik 0:2 (koniec)
Błękitni Stargard
0:4 (0:1)
KKS 1925 Kalisz
Sobota 06.03.2021, 13:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 20. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:53:01)

Posiadanie piłki: 44% : 56%.
    Strzały na bramkę: 3:8.
    Strzały niecelne: 2:9.
    Rzuty rożne: 3:6.
    Spalone: 0:3.
    Faule: 25:27.

Tak wysokiego wyniku trudno było się spodziewać. Koncertowa postawa podopiecznych Ryszarda Wieczorka w Stargardzie. Łupem strzeleckim w zakończonym wynikiem 4:0 meczu podzielili się autor dubletu Nestor Gordillo, a także Mateusz Majewski i Tomasz Hołota. Błękitni w dwóch meczach na własnym stadionie zdobyli punkt, a ich postawa na tle beniaminka była katastrofalna.

90+3

90
    Doliczony czas.

88
    Drużyna gości pracuje konsekwentnie i przed momentem wywalczyła dla siebie chwilę na złapanie oddechu przed wznowieniem rywalizacji wrzutem z autu.

87
    Ostatnie minuty rozstrzygniętego spotkania i KKS 1925 Kalisz spokojnie zarządza wydarzeniami na własnej połowie boiska. Zanosi się na czyste konto Michała Molendy.

85
    Przemysław Brzeziański napomniany żółtą kartką za przewinienie na połowie przeciwnika.

85
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Gordillo, na boisku pojawia się Kaszuba.

85
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi N. Zawistowski, na boisku pojawia się Koczy.

84
    Gol dla KKS-u!
    Strzelcem bramki TOMASZ HOŁOTA.

Kanonada na Stadionie Miejskim w Stargardzie. Błękitni przypomnieli o swojej katastrofalnej postawie w defensywie w rundzie jesiennej, a Tomasz Hołota, były pomocnik Pogoni Szczecin, przypomniał o sobie w województwie zachodniopomorskim.

82
    Konfrontacje w centralnej części boiska. Piłkarze nie przebierali w środkach, mimo to sędzia nie zdecydował się na użycie gwizdka. Rozjemca pozwala ostro rywalizować aktorom widowiska.

80
    Pozostało 10 minut podstawowego czasu i gospodarze już bez wiary w możliwość zapunktowania. Beniaminek znęca się piłkarsko nad teoretycznie zdecydowanie bardziej doświadczonym przeciwnikiem.

78
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Łuszkiewicz, na boisku pojawia się Borecki.

78
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Majewski, na boisku pojawia się Maćczak.

76
    Strzelcem bramki NESTOR GORDILLO.

KKS 1925 Kalisz przywiezie komplet punktów ze stosunkowo krótkiego wyjazdu. Drużyna z Wielkopolski prezentuje się wyraźnie lepiej od przeciwnika, a najważniejszym jej zawodnikiem jest Nestor Gordillo. Dublet i trzybramkowe prowadzenie przyjezdnych.

74
    Trener Tomasz Grzegorczyk szuka sposobu na ożywienie ospałej ofensywy swoich podopiecznych. Na razie wszystko wskazuje na to, że gospodarze po raz drugi w sezonie nie poradzą sobie z beniaminkiem z tego samego makroregionu.

72
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Cywiński, na boisku pojawia się Walków.

69
    Strzelcem bramki z rzutu karnego MATEUSZ MAJEWSKI.

KKS 1925 Kalisz buduje przewagę na stadionie w Stargardzie. Beniaminek coraz bliżej odniesienia zwycięstwa. Pierwszego w rundzie wiosennej. Mateusz Majewski zachował się jak na napastnika przystało i swoim strzałem podwoił prowadzenie podopiecznych Ryszarda Wieczorka.

Gole: 31. Gordillo, 69. Majewski (kar.), 76. Gordillo, 84. Hołota

Kartki:   85. Brzeziański (BSS) – 18. Mączyński (KKL), 59. Łuszkiewicz (KKL)

Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
    Strzały celne: 3:8. Strzały niecelne: 2:9. Rzuty rożne: 3:6. Spalone: 0:3. Foule: 25:27.
    Błękitni Stargard: Weinzettel – Sitkowski, Andrzejewski, Kujawa, Wajsak (46. Mruk), Karmański (46. Krawczun), Starzycki (46. Polkowski), Cywiński (72. Walków), Bochnak, Kwiatkowski (60. Kaczmarek), Brzeziański.

Zmiany: Sasiak – Mruk, Krawczun, Niedojad, Polkowski, Walków, Theus, Kaczmarek, Lis.

KKS 1925 Kalisz: Molenda – Gawlik, Mączyński, Łuszkiewicz (78. Borecki), Kandzia, Gordillo (85. Kaszuba), N. Zawistowski (85. Koczy), Hołota, Radzewicz, Sabiłło, Majewski (78. Maćczak).

Zmiany: Krakowiak – Waleńcik, Kaszuba, Maćczak, Mickevics, Borecki, Tunkiewicz, Koczy, Kamiński.

Sędziowie: Filip Kaliszewski (Gdańsk)