Znicz – Motor 0:1 (koniec) | Błękitni – KKS 0:4 (koniec) | Polkowice – Stal Rz. 1:2 (koniec)
Lech II P. – Ostróda 1:1 (koniec) | Olimpia E. – Wigry 0:0 (koniec) | Olimpia G. – Bytovia 0:0 (koniec)
GKS K. – Hutnik 0:2 (koniec)
GKS Katowice
0:2 (0:1)
Hutnik Kraków
Sobota 06.03.2021, 17:00 • Stadion Miejski, Katowice • 2. Liga • 20. kolejka

Posiadanie piłki: 69 % : 31 %.
    Strzały na bramkę: 3:3. Strzały niecelne: 4:6. Rzuty rożne: 3:2. Spalone: 0:2. Faule: 13:18. (18:58:29)

Hutnik wygrywa w Katowicach! Jest to na pewno niespodzianka biorąc pod uwagę, że mierzył się dzisiaj lider z ostatnią drużyną. Goście objęli prowadzenie w pierwszej połowie. O ile pierwsza część spotkania była dość wyrównana z lekkim wskazaniem gospodarzy, o tyle druga połowa to dominacja GKS-u, który grał niemal całą połowę z przewagą jednego gracza. Na niewiele się to jednak zdało, bowiem dobrze w defensywie zagrali zawodnicy z Krakowa, którzy dowieźli do końca zwycięstwo zdobywając jeszcze drugiego gola w ostatniej akcji spotkania.

90+5

90+5
    Gol dla Hutnika!
    Nieporozumienie pomiędzy Wojciechowskim, a Mrozkiem wykorzystuje KAMIL SOBALA, który pakuje piłkę do pustej bramki.

90+3
    Figiel gubi piłkę na swojej połowie. Zmorzyński dograł w pole karne, ale z bliskiej odległości nie trafia Sobala.

90+2
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Świątek, na boisku pojawia się Jaklik.

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Pavlas (GKS Katowice).

90
    4 minuty doliczone do tego spotkania.

88
    Kolejna groźna akcja pod bramką gości. Jędrych z bliskiej odległości uderza obok bramki.

87
    Zamieszanie w polu karnym gości. Ucierpiał tam Smuga, który teraz leży na murawie.

85
    Katowiczanie rozpaczliwymi akcjami próbują zdobyć bramkę. Pomimo gry w 10 goście dobrze radzą sobie w obronie.

84
    Smug radzi sobie z dośrodkowaniem Błąda.

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Jodłowski (Hutnik Kraków).

81
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Sanocki, na boisku pojawia się Kurbiel.
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Kozłowski, na boisku pojawia się Pavlas.

79
    Faulowany Sobala na połowie boiska.

78
    Kościelniak faulowany na połowie rywala.

76
    Żółtą kartkę otrzymuje Jędrych (GKS Katowice).

75
    W odpowiedzi głową po dośrodkowaniu z prawego skrzydła uderzał Kozłowski. Strzał napastnika gospodarzy mija bramkę.

74
    Z kontrą wyszli goście. Zza pola karnego mocno uderzył Kędziora. Piłka na szczęście dla miejscowych przelatuje nad poprzeczką.

Damian Apostolski

Gole: 13. Kitliński, 90+5. Sobala

Kartki:   33. Figiel (KAT), 53. Kołodziejski (KAT), 76. Jędrych (KAT), 90+1. Pavlas (KAT) – 44. Stawarczyk (HUT), 70. Sobala (HUT), 83. Jodłowski (HUT)   53. Hafez (HUT)

Strzały celne: 3:3. Strzały niecelne: 4:6. Rzuty rożne: 3:2. Spalone: 0:2. Foule: 13:18.
    GKS Katowice: Mrozek – Wojciechowski, Jędrych, Kołodziejski, Rogala – Kiebzak (40 Sanocki, 81. Kurbiel), Jaroszek (61. Urynowicz) , Figiel, Błąd, Woźniak (61. Kościelniak) – Kozłowski (81. Pavlas).

Zmiany: Królczyk – Janiszewski, Broda, Sanocki, Urynowicz, Kurbiel, Grychtolik, Kościelniak, Pavlas.

Hutnik Kraków: Smug – Ozimek, Kędziora, Stawarczyk, Wojcinowicz, Zmorzyński – Świątek, Drąg, Linca (65. Jodłowski) – Hafez, Kitliński (65. Sobala ).

Zmiany: Dul – Jaklik, Sobala, Bełczowski, Tetych, Bernal, Handzlik, Olszewski, Jodłowski.

Sędziowie: Damian Krumplewski – Piotr Szubielski, Marcin Jakowenko