Górnik Ł. – Chrobry 3:0 (koniec) | GKS T. – Arka 1:0 (koniec)
Górnik Łęczna
3:0 (0:0)
Chrobry Głogów
Czwartek 01.04.2021, 17:00 • Stadion Górnika, Łęczna • Fortuna 1 Liga • 23. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (18:52:51)

Posiadanie piłki: 52% : 48%.
    Strzały na bramkę: 5:3.
    Strzały niecelne: 9:2.
    Rzuty rożne: 5:5.
    Spalone: 0:0.
    Faule: 12:15.

Górnik Łęczna przypominał siebie z najlepiej rozegranych meczów tego sezonu. Po dwóch porażkach odniósł zasłużone zwycięstwo 3:0 z Chrobrym Głogów. Przez godzinę gospodarze zaproponowali niewiele interesującego w ofensywie, ale było widać, że stopniowo przyspieszają. W przedostatnim kwadransie Bartosz Śpiączka dał prowadzenie wiceliderowi, a w 83. minucie konfrontacja została praktycznie zamknięta uderzeniem Michała Golińskiego. Już w doliczonym czasie wynik ustalił Bartłomiej Kukułowicz.

90+4

90+4
    Gol dla Łęcznej!
    Strzelcem bramki BARTŁOMIEJ KUKUŁOWICZ.

Bardzo mało czasu potrzebował Bartłomiej Kukułowicz na strzelenie swojego gola i podsumowanie wyższości Górnika Łęczna!

90+3
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Krykun, na boisku pojawia się Mak.

90+3
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Goliński, na boisku pojawia się Kukułowicz.

90+2
    Ostatnie szanse na poprawienie rezultatu już w doliczonych minutach.

90
    Doliczone trzy minuty.

87
    Dośrodkowanie zostało przechwycone przez czujnego we własnym polu karnym Macieja Gostomskiego.

84
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Kalinkowski, na boisku pojawia się Banaszak.

83
    Strzelcem bramki MICHAŁ GOLIŃSKI.

To już chyba pozamiatane! Górnik Łęczna podwoił swoje prowadzenie. Mało czasu na odpowiedzenie mają podopieczni Ivana Djurdjevicia. Tym razem Michał Goliński utonął w objęciach swoich kompanów z zespołu. Świetnie przymierzył.

82
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Mandrysz, na boisku pojawia się Kowalczyk.

81
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Śpiączka, na boisku pojawia się Wojciechowski.

79
    Szarżujący zawodnik z Głogowa został powstrzymany wewnątrz pola karnego. Jeszcze wrzut z autu dla przyjezdnych na połowie coraz głębiej schowanego Górnika Łęczna.

77
    Dwie szanse na podwojenia prowadzenia dla Górnika Łęczna i to powinno być zamknięcie spotkania! Serhij Krykun rozwinął wysoką prędkość na połowie Chrobrego Głogów. Jego uderzenie zostało sparowane przez Rafała Leszczyńskiego. Dobitka już niedokładna.

75
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Dziąbek, na boisku pojawia się Piła.

73
    Zakotłowało się i zrobiło się zamieszanie. Ostatecznie wznowienie zostało przyznane Rafałowi Leszczyńskiemu z powodu spalonego nieco zagubionego zawodnika Górnika Łęczna.

Gole: 61. Śpiączka, 83. Goliński, 90+4. Kukułowicz

Kartki:   43. Michalec (CHR1)

Posiadanie piłki: 52 % : 48 %.
    Strzały celne: 5:3. Strzały niecelne: 9:2. Rzuty rożne: 5:5. Spalone: 0:0. Foule: 12:15.
    Górnik Łęczna: Gostomski – Leandro, Pajnowski, Midzierski, Orłowski, Krykun (90. Mak), Stromecki, Cierpka, Kalinkowski (84. Banaszak), Goliński (90. Kukułowicz), Śpiączka (81. Wojciechowski).

Zmiany: Kostrzewski – Stasiak, Matei, Banaszak, Kukułowicz, Mak, Wojciechowski, Tkacz, Rozmus.

Chrobry Głogów: Leszczyński – Ilków-Gołąb, Michalec, Stolc, Oleksy, Kolenc (64. Cywka), Mandrysz (82. Kowalczyk), Dziąbek (75. Piła), Machaj (64. Bryła), Banaszewski, Lebedyński.

Zmiany: Bieszczad – Bougaidis, Bryła, Michalczyk, Cywka, Juraszek, Niski, Piła, Kowalczyk.

Sędziowie: Sylwester Rasmus (Toruń)