Górnik Ł. – Chrobry 3:0 (koniec) | GKS T. – Arka 1:0 (koniec)
Górnik Łęczna
3:0 (0:0)
Chrobry Głogów
Czwartek 01.04.2021, 17:00 • Stadion Górnika, Łęczna • Fortuna 1 Liga • 23. kolejka

90+4
    Gol dla Łęcznej!
    Strzelcem bramki BARTŁOMIEJ KUKUŁOWICZ.

Bardzo mało czasu potrzebował Bartłomiej Kukułowicz na strzelenie swojego gola i podsumowanie wyższości Górnika Łęczna!

90+3
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Krykun, na boisku pojawia się Mak.

90+3
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Goliński, na boisku pojawia się Kukułowicz.

84
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Kalinkowski, na boisku pojawia się Banaszak.

83
    Strzelcem bramki MICHAŁ GOLIŃSKI.

To już chyba pozamiatane! Górnik Łęczna podwoił swoje prowadzenie. Mało czasu na odpowiedzenie mają podopieczni Ivana Djurdjevicia. Tym razem Michał Goliński utonął w objęciach swoich kompanów z zespołu. Świetnie przymierzył.

82
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Mandrysz, na boisku pojawia się Kowalczyk.

81
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Śpiączka, na boisku pojawia się Wojciechowski.

77
    Dwie szanse na podwojenia prowadzenia dla Górnika Łęczna i to powinno być zamknięcie spotkania! Serhij Krykun rozwinął wysoką prędkość na połowie Chrobrego Głogów. Jego uderzenie zostało sparowane przez Rafała Leszczyńskiego. Dobitka już niedokładna.

75
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Dziąbek, na boisku pojawia się Piła.

64
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Kolenc, na boisku pojawia się Cywka.

64
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Machaj, na boisku pojawia się Bryła.

61
    Strzelcem bramki BARTOSZ ŚPIĄCZKA.

Górnik Łęczna na prowadzeniu. Od kilku minut zarysowała się przewaga podopiecznych Kamila Kieresia. Bartosz Śpiączka udokumentował ją pierwszym uderzeniem do bramki Rafała Leszczyńskiego. Wicelider ma czego bronić!

54
    Świetnie krążyła piłka między zawodnikami Górnika Łęczna. To była ich najlepsza akcja od początku meczu. Kamil Kiereś komplementuje podopiecznych z ławki rezerwowych, choć akcja nie została zakończona celnym strzałem z bardzo dogodnej pozycji!

43
    Michał Michalec napomniany żółtą kartką za przewinienie na własnej połowie boiska.

26
    Po raz pierwszy tak niebezpiecznie dla Chrobrego Głogów. Maciej Gostomski sam sprokurował rzut rożny, ale zdołał naprawić swoje niepewne zachowanie. Po strzale głową interweniował z dużym wyczuciem!

Gole: 61. Śpiączka, 83. Goliński, 90+4. Kukułowicz

Kartki:   43. Michalec (CHR1)

Posiadanie piłki: 52 % : 48 %.
    Strzały celne: 5:3. Strzały niecelne: 9:2. Rzuty rożne: 5:5. Spalone: 0:0. Foule: 12:15.
    Górnik Łęczna: Gostomski – Leandro, Pajnowski, Midzierski, Orłowski, Krykun (90. Mak), Stromecki, Cierpka, Kalinkowski (84. Banaszak), Goliński (90. Kukułowicz), Śpiączka (81. Wojciechowski).

Zmiany: Kostrzewski – Stasiak, Matei, Banaszak, Kukułowicz, Mak, Wojciechowski, Tkacz, Rozmus.

Chrobry Głogów: Leszczyński – Ilków-Gołąb, Michalec, Stolc, Oleksy, Kolenc (64. Cywka), Mandrysz (82. Kowalczyk), Dziąbek (75. Piła), Machaj (64. Bryła), Banaszewski, Lebedyński.

Zmiany: Bieszczad – Bougaidis, Bryła, Michalczyk, Cywka, Juraszek, Niski, Piła, Kowalczyk.

Sędziowie: Sylwester Rasmus (Toruń)