Stal Rz. – KKS 3:3 (koniec) | Chojniczanka – Wigry 1:1 (koniec)
Stal Rzeszów
3:3 (2:1)
KKS 1925 Kalisz
Piątek 23.04.2021, 13:00 • Stadion Miejski, Stalowa Wola. • 2. Liga • 29. kolejka

Szalone spotkanie w Rzeszowie dobiegło końca! Obie ekipy strzeliły po trzy gole i podzieliły się punktami. Dziękuję za uwagę! (14:56:26)

90+5

90+3
    Rzut wolny dla Stali na własnej połowie boiska.

90+1
    Aż o pięć minut przedłużony został mecz w Rzeszowie!

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Przy piłce znajdują się przyjezdni.

88
    Gol dla KKS-u!
    Dopięli swego przyjezdni! W samej końcówce meczu po raz drugi na listę strzelców wpisuje się NESTOR GORDILLO i jest remis!

87
    Nie udało się przyjezdnym stworzyć zagrożenia pod bramką Stali po tym stałym fragmencie gry dzięki udanej interwencji Góry.

86
    Nie rezygnują z walki o wyrównanie goście. Udało im się wywalczyć rzut wolny na połowie rywali.

85
    Mądrze utrzymują się teraz przy piłce zawodnicy z Rzeszowa. Z każdą kolejną minutą są coraz bliżej końcowego triumfu.

83
    Puszczają nerwy zawodnikom obu drużyn. Upomniany przez arbitra został tym razem Hołota.

82
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Sławek, na boisku pojawia się Maciejewski.
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Olejarka, na boisku pojawia się Michalik.

80
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Zawistowski, na boisku pojawia się Koczy.

79
    Żółtą kartkę otrzymuje Olejarka (Stal Rzeszów).

77
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Pieczara, na boisku pojawia się Kłos.

76
    Niespełna kwadrans pozostał do końca regulaminowego czasu gry. Liczymy na emocje w końcówce!

74
    Niespiesznie wymieniają się podaniami na własnej połowie boiska gospodarze.

73
    Przewinienie jednego z gości na połowie rywali. Kolejny rzut wolny dla rzeszowian.

72
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Maćczak, na boisku pojawia się Majewski.

Gole: 12. Szczepanek, 36. Sławek, 50. Olejarka – 40. Walencik, 60. Gordillo, 88. Gordillo

Kartki:   2. Sylwestrzak (STL), 42. Góra (STL), 42. Góra (STL), 79. Olejarka (STL) – 3. Tunkiewicz (KKL), 26. Gawlik (KKL), 35. Mączyński (KKL), 44. Głowacki (KKL), 83. Hołota (KKL)

Spudłowany karny!: 45. Tunkiewicz (KKL), bramkarz Kaczorowski obronił