Górnik Z. – Wisła Pł. | 0:2 (koniec) | | | Zagłębie L. – Piast | 2:2 (koniec) | | | Wisła K. – Cracovia | 0:0 (koniec) |
Korona – ŁKS | 1:2 (koniec) | | | Jastrzębie – Termalica | 0:0 (koniec) | | | Chrobry – GKS T. | 1:0 (koniec) |
Resovia – Zagłębie S. | 1:2 (koniec) | | | Radomiak – Odra O. | 1:0 (koniec) |
Polkowice – Olimpia E. | 2:1 (koniec) | | | Hutnik – Garbarnia | 2:0 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Znicz | 2:2 (koniec) |
Ostróda – Śląsk II | 4:1 (koniec) | | | Bytovia – Motor | 0:1 (koniec) | | | GKS K. – Skra | 2:1 (koniec) |
Liverpool – Newcastle | 1:1 (koniec) | | | West Ham – Chelsea | 0:1 (koniec) | | | Sheffield Utd – Brighton | 1:0 (koniec) |
Genoa – Spezia | 2:0 (koniec) | | | Parma – Crotone | 3:4 (koniec) | | | Sassuolo – Sampdoria | 1:0 (koniec) |
Elche – Levante | 1:0 (koniec) | | | Valladolid – Cadiz | 1:1 (koniec) | | | Valencia – Alaves | 1:1 (koniec) |
Real Madryt – Real Betis | 0:0 (koniec) |
Freiburg – Hoffenheim | 1:1 (koniec) | | | Mainz – Bayern | 2:1 (koniec) | | | Union – Werder | 3:1 (koniec) |
Wolfsburg – Borussia D. | 0:2 (koniec) | | | Bayer – Eintracht | 3:1 (koniec) |
Saint-Étienne – Brest | 1:2 (koniec) | | | Metz – PSG | 1:3 (koniec) |
Ołomuniec – Banik | 0:2 (koniec) | | | Dynamo C.B. – Jablonec | 0:2 (koniec) | | | Mlada – Slovan | 0:1 (koniec) |
Vik. Pilzno – Slovacko | 2:1 (koniec) |
Moravce-Vrable – Dunajska | 0:1 (koniec) | | | Rużomberok – Sereď | 2:1 (koniec) | | | Spartak T. – AS Trencin | 2:0 (koniec) |
Senica – Michalovce | 1:1 (koniec) |
finał
Resovia
1:2
(1:1)
Zagłębie Sosnowiec
Tomek
Gole:
11. Kubowicz – 32. Ambrosiewicz, 85. Misak
Sędziowie: Marek Opaliński (Legnica).
Widownia:
Kartki: 38. Kubowicz (RES), 61. Jaroch (RES), 64. Soljić (RES), 69. Marković (RES) – 9. Korzeniecki (SOS), 31. Sobczak (SOS), 73. Misak (SOS) 90+2. Marković (RES)
Spudłowany karny!:
Resovia:
Dybowski – Mikulec (74. Kiełbasa), Kubowicz, Wasiluk (46. Kuczałek), Twardowski (58. Zdybowicz), Wróbel (88. Usarz), Soljić, Adamski, Jaroch, Marković, Demianiuk (58. Antonik).
Zmiany: Łakota, Hebel, Kuczałek, Usarz, Kiełbasa, Persak, Zdybowicz, Antonik.
Trener:
Zagłębie Sosnowiec: Frankowski – Misak, Duriska, Korzeniecki (72. Karbowy), Seedorf (82. Pisarek), Polczak, Masłowski (86. Radkowski), Turzyniecki, Ambrosiewicz, Sobczak, Gojny.
Zmiany: Stępniowski, Fabio Maia, Karbowy, Pisarek, Ryndak, Radkowski, Popczyk.
Trener:
Zmiany: Łakota, Hebel, Kuczałek, Usarz, Kiełbasa, Persak, Zdybowicz, Antonik.
Trener:
Zagłębie Sosnowiec: Frankowski – Misak, Duriska, Korzeniecki (72. Karbowy), Seedorf (82. Pisarek), Polczak, Masłowski (86. Radkowski), Turzyniecki, Ambrosiewicz, Sobczak, Gojny.
Zmiany: Stępniowski, Fabio Maia, Karbowy, Pisarek, Ryndak, Radkowski, Popczyk.
Trener:
Sędziowie: Marek Opaliński (Legnica).
Widownia:
Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Demianiuk, na boisku pojawia się Antonik.