Arka – Sandecja 3:0 (koniec) | Termalica – Chrobry 0:0 (koniec) | Puszcza – Miedź 0:1 (koniec)
Bruk-Bet Termalica
0:0 (0:0)
Chrobry Głogów
Środa 19.05.2021, 19:00 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • Fortuna 1 Liga • 25. kolejka

Bez rozstrzygnięcia przez ponad 90 minut rywalizacji w Niecieczy. Bruk-Bet Termalica stracił punkty w meczu z Chrobrym Głogów. Zakończył się on bezbramkowym remisem. (21:00:06)

90+5

90+5
    Żółtą kartkę otrzymuje Piotr Wlazło (Bruk-Bet Termalica Nieciecza).

90
    Doliczony czas.

83
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Żyra, na boisku pojawia się Bonecki.

83
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Gergel, na boisku pojawia się Śpiewak.

73
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Kolenc, na boisku pojawia się Cywka.

73
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Bryła, na boisku pojawia się Ilków-Gołąb.

69
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Zeman, na boisku pojawia się Czarnowski.

68
    Żółtą kartkę otrzymuje Marcin Wasielewski (Bruk-Bet Termalica Nieciecza).

67
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Banaszewski, na boisku pojawia się Machaj.

59
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Piła, na boisku pojawia się Bryła.

46

Pierwsza połowa zakończona bezbramkowym remisem. Na bardziej zdecydowane, a przede wszystkim skuteczne ataki piłkarze każą czekać do wznowienia rywalizacji po przerwie.

45

30
    Dwa bezbramkowe kwadranse rywalizacji na stadionie Bruk-Betu. Dotąd ani gospodarzom, ani gościom nie udało się przeprowadzić skutecznego ataku.