Skra – Znicz 3:2 (koniec) | Wigry – Lech II P. 1:0 (koniec) | Śląsk II – Pogoń Sdl. 1:2 (koniec)
Garbarnia – Olimpia G. 2:3 (koniec) | Błękitni – Olimpia E. 0:0 (koniec) | Bytovia – Hutnik 1:1 (koniec)
Motor – GKS K. 2:1 (koniec) | KKS – Polkowice 1:1 (koniec) | Chojniczanka – Ostróda 2:0 (koniec)
Śląsk II Wrocław
1:2 (0:1)
Pogoń Siedlce
Środa 19.05.2021, 16:00 • Stadion Oporowska, Wrocław • 2. Liga • Runda 34

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:59:03)

Faule: 19:11.

Druga połowa z większą liczbą goli niż pierwsza. Śląsk II Wrocław zdołał odpowiedzieć na bramkę zdobytą przed przerwą i doprowadzić do remisu. Po strzale Adriana Łyszczarza nastąpiło jednak rozluźnienie w szeregach gospodarzy, co Pogoń Siedlce potrafiła wykorzystać. Uderzenie Ishmaela Baidoo dało jej zwycięstwo 2:1.

90+6

90+2
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Marcin Kozłowski (Pogoń Siedlce). Wprowadzony z ławki rezerwowych zawodnik nie wytrzymał nerwowo i nie pomoże pozostałym przyjezdnym w końcówce starcia.

90+2
    Bartosz Boruń napomniany żółtą kartką w doliczonym czasie.

90
    Doliczone sześć minut do podstawowego czasu.

87
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Baidoo, na boisku pojawia się Wróblewski.

85
    Przewinienie w centrum boiska. Sędzia uspokaja zawodników, którzy zareagowali aż zbyt nerwowo po usłyszeniu gwizdka. Mieli dużo do powiedzenia zarówno agresorzy, jak i poszkodowani.

84
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Adamek, na boisku pojawia się Preuss.

82
    Niespodziewanym torem poleciała piłka po strzale z dystansu. Ostatecznie nie znalazła się ona w bramce, ale golkiper musiał mieć się do końca na baczności i obserwować obrót wydarzeń.

80
    Coraz mniej szans na zapunktowanie Śląska II Wrocław.

78
    Była krótka przerwa w grze spowodowana urazem.

75
    Pozostał kwadrans podstawowego czasu i ponownie Pogoń Siedlce ma czego bronić.

73
    To było dynamiczne i mogło się podobać widzom. Przyspieszenie gospodarzy w centrum boiska, a crossowe podanie było wypieszczone. Gorzej, że akcja nie została zakończona równie dobrym ostatnim podaniem, ponieważ otworzyła sie możliwość poprawienia wyniku.

70
    Gol dla Pogoni Siedlce!
    Strzelcem bramki ISHMAEL BAIDOO.

Długo nie zmieniał się wynik, a w ostatnich minutach wymiana mocnych uderzeń. Nie nacieszyli się gospodarze kompromisowym rezultatem. Po strzale Ishmaela Baidoo ponownie na prowadzeniu Pogoń Siedlce. Dzieje się!

69
    Gol dla Śląska!
    Strzelcem bramki ADRIAN ŁYSZCZARZ.

Grali ambitnie o poprawienie rezultatu gospodarze i dopięli swego. Skuteczna akcja drugiego zespołu Śląska i futbolówka znalazła się w bramce strzeżonej przez Bartosza Klebaniuka. Po uderzeniu Adriana Łyszczarza jest remis!

Gole: 69. Łyszczarz – 14. Ocenas, 70. Baidoo

Kartki:   36. Caliński (SL2), 50. Młynarczyk (SL2), 53. Krocz (SL2), 90+2. Boruń (SL2) – 67. Kozłowski (SDL)   90+2. Kozłowski (SDL)

Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
    Strzały celne: 6:3. Strzały niecelne: 6:3. Rzuty rożne: 3:8. Spalone: 1:3. Foule: 19:11.
    Śląsk II Wrocław: Frasik – Boruń, Wypart, Caliński, Maruszak (58. Michalski), Łyszczarz, Bukowski, Młynarski, Bargiel, Krocz, Bergier.

Zmiany: Tysiak – Skowron, Michalski, Jakubiak, Fediuk.

Pogoń Siedlce: Klebaniuk – Kołoczek, Ocenas, Tadrowski, Olszewski, Piotrowski, Sewerzyński, Baidoo (87. Wróblewski), Rymek (62. Kozłowski), Przybecki, Adamek (84. Preuss).

Zmiany: Misztal – Miś, Kozłowski, Preuss, Wróblewski, Brodziński, Nojszewski.

Sędziowie: Piotr Idzik (Poznań)