Skra – Znicz 3:2 (koniec) | Wigry – Lech II P. 1:0 (koniec) | Śląsk II – Pogoń Sdl. 1:2 (koniec)
Garbarnia – Olimpia G. 2:3 (koniec) | Błękitni – Olimpia E. 0:0 (koniec) | Bytovia – Hutnik 1:1 (koniec)
Motor – GKS K. 2:1 (koniec) | KKS – Polkowice 1:1 (koniec) | Chojniczanka – Ostróda 2:0 (koniec)
Błękitni Stargard
0:0 (0:0)
Olimpia Elbląg
Środa 19.05.2021, 17:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • Runda 34

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje. (18:54:11)

Faule: 14:15.

Mecz kandydatów do spadku odzwierciedlał położenie w tabeli obu drużyn. Pierwsza połowa jeszcze całkiem interesująca i z licznymi sytuacjami podbramkowymi Olimpii Elbląg. Po przerwie szarpana rywalizacja bez dogodnych szans na jej rozstrzygnięcie. Trudno komukolwiek cieszyć się z bezbramkowego remisu. Na pewno nie urealnia on utrzymania którejkolwiek z drużyn.

90+4

90+3
    Patryk Burzyński napomniany żółtą kartką za przewinienie na połowie przeciwnika.

90+1
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Bartlewski, na boisku pojawia się Burzyński.

90+1
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Bawolik, na boisku pojawia się Poliński.

90
    Doliczony czas.

89
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Polkowski, na boisku pojawia się Wajsak.

88
    Przewinienie na próbującym cokolwiek zdziałać Adrianie Kwiatkowskim.

87
    Interwencja Tobiasza Weinzettela, który jest zdecydowanie najjaśniejszym punktem w zespole ze Stargardu.

85
    Interwencja Tobiasza Weinzettela po strzale z dystansu Sebastiana Bartlewskiego. Powinien wykonać dobitkę Janusz Surdykowski, jednak poderwał się za późno do piłki i dał się wyprzedzić czujnemu Błękitnemu.

84
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Bochnak, na boisku pojawia się Ryk.

82
    Chaotyczna przebijanka zakończona strzałem zza pola karnego Sebastiana Bartlewskiego wyraźnie poza lustro bramki Błękitnych.

81
    Po interwencji Bartosza Sitkowskiego od rzutu rożnego Olimpia Elbląg.

80
    Przewinienie atakującego Adriana Kwiatkowskiego blisko linii pola karnego przeciwnika. Od rzutu wolnego Olimpia Elbląg i mało wskazuje na rozstrzygnięcie tego pojedynku.

79
    Przyspieszenie Adriana Kwiatkowskiego, ale cała akcja zakończona dośrodkowaniem Aleksandra Theusa prosto w przeciwnika.

78
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Niedojad, na boisku pojawia się Kwiatkowski.

Gole:

Kartki:   8. Karmański (BSS) – 68. Krasa (OLE), 90+3. Burzyński (OLE)

Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
    Strzały celne: 2:4. Strzały niecelne: 1:8. Rzuty rożne: 7:5. Spalone: 0:1. Foule: 14:15.
    Błękitni Stargard: Weinzettel – Theus, Mruk, Kujawa, Sitkowski, Karmański (46. Walków), Krawczun, Bochnak (84. Ryk), Polkowski (89. Wajsak), Starzycki, Niedojad (78. Kwiatkowski).

Zmiany: Sasiak, Ziniewicz – Sawczak, Ryk, Walków, Kaczmarek, Kwiatkowski, Wajsak, Ostrowski.

Olimpia Elbląg: Witan – Kamiński, Lewandowski, Wenger, Filipczyk, Waniek, Ressel (69. Kordykiewicz), Bartlewski (90. Burzyński), Krasa, Bawolik (90. Poliński), Surdykowski.

Zmiany: Rutkowski – Sarnowski, Burzyński, Czernis, Poliński, Kordykiewicz.

Sędziowie: Szymon Lizak (Poznań)