Lech II P. – Motor 0:0 (koniec) | Olimpia E. – Skra 1:0 (koniec) | Pogoń Sdl. – KKS 0:0 (koniec)
Hutnik – Chojniczanka 0:0 (koniec) | Olimpia G. – Śląsk II 2:4 (koniec) | GKS K. – Bytovia 4:1 (koniec)

Strzelcem bramki SEBASTIAN BERGIER.

Drugą połowę można oglądać z zapartym tchem. Atakują jedni i drudzy, a skuteczniejsi na przestrzeni całego meczu okazują się wrocławianie. Sebastian Bergier dorównał Adrianowi Łyszczarzowi i również skompletował dublet.

63
    Gol dla Olimpii!
    Strzelcem bramki SZYMON JAROSZ.

Zrobiło się widowisko na Stadionie Centralnym w Grudziądzu. Drużyny nie odpuszczają sobie i nie zamierzają pozwolić przeciwnikom na zapunktowanie. Kanonada po przerwie. Po strzale Szymona Jarosza gospodarze są ponownie w kontakcie ze Śląskiem II Wrocław.

60
    Strzelcem bramki ADRIAN ŁYSZCZARZ.

Świetna odpowiedź Śląska II Wrocław na trafienie kontaktowe Jose Embalo. Drużyna z województwa dolnośląskiego postanowiła ponownie zaatakować i zbiera tego owoce. Na najważniejszego piłkarza popołudnia wyrasta autor już drugiego strzału do siatki Adrian Łyszczarz.

51
    Strzelcem bramki JOSE EMBALO.

Rozpoczyna się kolejny pościg jedenastki z Grudziądza. Olimpia strzeliła gola kontaktowego krótko po powrocie z szatni na boisko. Jose Embalo przydał się tym razem w ofensywie Biało-Zielonych i pokonał bramkarza Śląska II Wrocław swoim uderzeniem.

39

Idą za ciosem przyjezdni. To oni ponownie cieszą się ze strzelenia gola, a Olimpia Grudziądz jest w coraz trudniejszym położeniu. Adrian Łyszczarz doskonale wiedział co zrobić z piłką na połowie przeciwnika.

12

Przyspieszenie przyjezdnych zakończone sukcesem, ponieważ to oni objęli prowadzenie po niespełna kwadransie rywalizacji w Grudziądzu. Teraz to Śląsk II Wrocław ma czego bronić po celnym uderzeniu SEBASTIANA BERGIERA.

Gole: 51. Embalo, 63. Jarosz – 12. Bergier, 39. Łyszczarz, 60. Łyszczarz, 76. Bergier

Kartki:   59. Witasik (OLG), 69. Widejko (OLG), 88. Płatek (OLG)

Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
    Strzały celne: 4:6. Strzały niecelne: 7:2. Rzuty rożne: 8:3. Spalone: 3:1. Foule: 19:13.
    Olimpia Grudziądz: Sujecki – Widejko, Witasik, Obst (90. Romero), Jarosz (72. Ciechanowski), Graczyk (72. Andronić), Gabor, Popalzay, Kalenik (65. Nawrocki), Criciuma (65. Płatek), Embalo.

Zmiany: Sapela – Paliwoda, Andronić, Romero, Leszczyński, Gulczyński, Płatek, Ciechanowski, Nawrocki.

Śląsk II Wrocław: Frasik – Bukowski, Maruszak, Trepczyński, Maćkowiak, Wypart, Łyszczarz (90. Fediuk), Boruń, Młynarczyk, Bargiel (90. Jakubiak), Bergier (90. Michalski).

Zmiany: Tysiak – Michalski, Jakubiak, Fediuk.

Sędziowie: Grzegorz Kawałko (Białystok)