Widzew – Chrobry 2:0 (koniec) | Polkowice – Zagłębie S. 2:4 (koniec) | Odra O. – Sandecja 1:2 (koniec)
Odra Opole
1:2 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz
Niedziela 15.08.2021, 18:00 • Stadion Miejski, Opole • Fortuna 1 Liga • 3. runda

Przeciągnął się doliczony czas gry, ale ostatecznie miejscowi nie zdołali odpowiedzieć na dwie bramki rywali. Sandecja zwyciężyła 2:1 i wraca do domu z kompletem punktów. Dziękuję za uwagę! (20:00:47)

90+7

90+6
    Jeszcze korner dla Odry.

90+5
    Skutecznie wybronili się przyjezdni. To prawdopodobnie była już ostatnia szansa na wyrównanie!

90+4
    Groźnie zapowiadała się akcja Odry! Faul na prawym skrzydle i za moment może być niebezpiecznie pod bramką Sandecji.

90+2
    W środku pola faulowany jeden z opolan.

90
    Aż o pięć minut przedłużony został ten mecz!

89
    Ekipa z Nowego Sącza od autu w środkowej strefie boiska.

88
    W dalszym ciągu utrzymują się przy piłce przyjezdni. Z każdą kolejną minutą są coraz bliżej końcowego triumfu.

86
    Przejęli futbolówkę goście i starają się oddalić grę jak najdalej od własnej bramki.

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Niziołek (Odra Opole).

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Pietrzkiewicz (Sandecja Nowy Sącz).

83
    W dalszym ciągu obserwujemy ostrą grę w wykonaniu obu drużyn, do tego dochodzą nerwy. Za moment posypią się kolejne kartki.

82
    Rzucili się na bramkę rywali miejscowi. Widać, że zależy im na doprowadzeniu do remisu.

81
    Niespełna dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Czy opolanie będą w stanie odpowiedzieć na trafienia rywali?