Odra O. – Arka 1:3 (koniec) | ŁKS – Stomil 0:2 (koniec) | Jastrzębie – Miedź 0:2 (koniec)
Odra Opole
1:3 (0:3)
Arka Gdynia
Sobota 12.03.2022, 12:40 • Stadion Miejski, Opole • Fortuna 1 Liga • 23. kolejka

90
    Gol dla Odry!
    Strzelcem bramki MATEUSZ MARZEC.

Nie będzie czystego konta Kacpra Krzepisza. Stracił on gola w ostatniej minucie podstawowego czasu. Skuteczny po stronie ambitnych zawodników Odry Opole okazał się Mateusz Marzec.

43
    Gol dla Arki!
    Strzelcem bramki HUBERT ADAMCZYK.

Nie ma czego zbierać z opolan. W pierwszej połowie stracili oni aż trzy gole. Hubert Adamczyk potwierdza wysoką formę po zimowym okresie przygotowań.

22
    Strzelcem bramki ADAM DEJA.

Nie zwalnia Adam Deja, a także cała drużyna z Gdyni. Trzeci gol doświadczonego pomocnika w trzecim meczu rundy wiosennej. Arka na odpowiedniej drodze do kolejnego zwycięstwa.

17
    Samobójcze trafienie zalicza MATEUSZ KAMIŃSKI.

Niekoniecznie o taki strzał chodziło, szczególnie zawodnikom Odry Opole. Trafienie samobójcze Mateusza Kamińskiego daje prowadzenie Arce Gdynia!

Gole: 90. Marzec – 17. Kamiński (sam.), 22. Deja, 43. Adamczyk

Kartki:   75. Kamiński (ODO), 90+4. Nowak (ODO) – 38. Milewski (ARK)

Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
    Strzały celne: 2:8. Strzały niecelne: 2:3. Rzuty rożne: 3:6. Spalone: 0:3. Foule: 14:12.
    Odra Opole: Kuchta – Żemło, Kamiński, Tkocz, Szrek (73. Mikinic), Wróbel (61. Klimek), Trojak, Petrak (61. Nowak), Janus (60. Żak), Marzec, Piech (61. Niziołek).

Zmiany: Sapielak – Kędziora, Kostrzycki, Klimek, Niziołek, Mikinic, Sauczek, Nowak, Żak.

Trener: Piotr Plewnia

Arka Gdynia: Krzepisz – Memić, Bunoza (53. Zmorzyński), Dobrotka, Milewski (64. Bednarski), Stępień, Deja, Hiszpański, Aleman (73. Skóra), Adamczyk, Czubak.

Zmiany: Molenda – Sasin, Tomal, Zmorzyński, Bednarski, Vinicius, Skóra, Kuzimski, Siemaszko.

Trener: Ryszard Tarasiewicz

Sędziowie: Zbigniew Dobrynin (Łódź)