Odra O. – Arka 1:3 (koniec) | ŁKS – Stomil 0:2 (koniec) | Jastrzębie – Miedź 0:2 (koniec)
Odra Opole
1:3 (0:3)
Arka Gdynia
Sobota 12.03.2022, 12:40 • Stadion Miejski, Opole • Fortuna 1 Liga • 23. kolejka

90+4
    Konrad Nowak napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

90
    Gol dla Odry!
    Strzelcem bramki MATEUSZ MARZEC.

Nie będzie czystego konta Kacpra Krzepisza. Stracił on gola w ostatniej minucie podstawowego czasu. Skuteczny po stronie ambitnych zawodników Odry Opole okazał się Mateusz Marzec.

75
    Mateusz Kamiński napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

73
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Aleman, na boisku pojawia się Skóra.

73
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Szrek, na boisku pojawia się Mikinic.

64
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Milewski, na boisku pojawia się Bednarski.

61
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Petrak, na boisku pojawia się Nowak.

61
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Piech, na boisku pojawia się Niziołek.

61
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Wróbel, na boisku pojawia się Klimek.

60
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Janus, na boisku pojawia się Żak.

53
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Bunoza, na boisku pojawia się Zmorzyński.

43
    Gol dla Arki!
    Strzelcem bramki HUBERT ADAMCZYK.

Nie ma czego zbierać z opolan. W pierwszej połowie stracili oni aż trzy gole. Hubert Adamczyk potwierdza wysoką formę po zimowym okresie przygotowań.

38
    Sebastian Milewski napomniany żółtą kartką za przerwanie faulem kontrataku opolan.

25
    Christian Aleman starał się strącić piłkę do bramki Odry Opole po wstrzeleniu Huberta Adamczyka i niewiele zabrakło do kolejnego trafienia gości.

22
    Strzelcem bramki ADAM DEJA.

Nie zwalnia Adam Deja, a także cała drużyna z Gdyni. Trzeci gol doświadczonego pomocnika w trzecim meczu rundy wiosennej. Arka na odpowiedniej drodze do kolejnego zwycięstwa.

17
    Samobójcze trafienie zalicza MATEUSZ KAMIŃSKI.

Niekoniecznie o taki strzał chodziło, szczególnie zawodnikom Odry Opole. Trafienie samobójcze Mateusza Kamińskiego daje prowadzenie Arce Gdynia!

Gole: 90. Marzec – 17. Kamiński (sam.), 22. Deja, 43. Adamczyk

Kartki:   75. Kamiński (ODO), 90+4. Nowak (ODO) – 38. Milewski (ARK)

Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
    Strzały celne: 2:8. Strzały niecelne: 2:3. Rzuty rożne: 3:6. Spalone: 0:3. Foule: 14:12.
    Odra Opole: Kuchta – Żemło, Kamiński, Tkocz, Szrek (73. Mikinic), Wróbel (61. Klimek), Trojak, Petrak (61. Nowak), Janus (60. Żak), Marzec, Piech (61. Niziołek).

Zmiany: Sapielak – Kędziora, Kostrzycki, Klimek, Niziołek, Mikinic, Sauczek, Nowak, Żak.

Trener: Piotr Plewnia

Arka Gdynia: Krzepisz – Memić, Bunoza (53. Zmorzyński), Dobrotka, Milewski (64. Bednarski), Stępień, Deja, Hiszpański, Aleman (73. Skóra), Adamczyk, Czubak.

Zmiany: Molenda – Sasin, Tomal, Zmorzyński, Bednarski, Vinicius, Skóra, Kuzimski, Siemaszko.

Trener: Ryszard Tarasiewicz

Sędziowie: Zbigniew Dobrynin (Łódź)