Rekord – Uniw. Warszawski 13:2 (koniec) | Red Devils – AZS UŚ 2:1 (koniec) | Dreman – Widzew 4:1 (koniec)
Dreman Exlabesa Opole Komprachcice
4:1 (2:1)
Widzew Łódź
Niedziela 04.09.2022, 19:00 • Stegu Arena, Opole • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:43:44)

Pierwszego gola w meczu strzelił co prawda Widzew Łódź, jednak Dreman Opole Komprachcice natychmiast zorganizował się do zdecydowanego ataku. Jego efektem jest przekonujące zwycięstwo 4:1. Ostatecznie zaliczka nie dała beniaminkowi ani jednego punktu do tabeli.

40

40
    Gol dla Dremanu Opole Komprachcice!
    Strzelcem bramki DENIS BLANK.

Wszystko jasne! W ostatniej minucie jeszcze jedno uderzenie do bramki Widzewa Łódź. Po golu Denisa Blanka jest oczywiste, że gospodarze zdobędą komplet punktów.

39
    To już ostatnie ataki tego meczu.

39
    Jedno przewinienie w drugiej połowie Dremana Opole Komprachcice, a dwa Widzewa Łódź.

38
    Widzew Łódź cały czas próbuje atakować z lotnym bramkarzem, ale gospodarze wydają się być przygotowani na każde rozwiązanie.

37
    Z powodzeniem bronią się konsekwentni oraz zdyscyplinowani gracze Dremana Opole Komprachcice.

36
    Widzew Łódź ma dwubramkową stratę do odrobienia i stosuje wariant z wycofaniem golkipera

35
    Pozostało pięć minut podstawowego czasu.

34
    Przerwa na żądanie szkoleniowca Widzewa Łódź.

34
    Daniel Krawczyk napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

34
    Strzelcem bramki KAMIL KUCHARSKI.

Raz jeszcze piłka w bramce Widzewa Łódź i po celnym uderzeniu Kamila Kucharskiego, przyjezdni są już w całkiem sporych opałach.

33
    Zbliża się fragment, w którym zapadną decydujące rozstrzygnięcia.

32
    Szybkie rozegranie po wznowieniu z linii bocznej boiska, ale zakończone zablokowanym uderzeniem.

30
    Druga połowa meczu na półmetku i przynajmniej na razie nie wydarzyło się w niej nic przełomowego.

29
    Siergiej Burduja napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

28
    Ostre przewinienie i może być napomnienie żółtym kartonikiem dla agresywnie poczynającego sobie zawodnika Dremana Opole Komprachcice.

26
    Wznowienie z linii bocznej boiska przyznane łodzianom.

25
    Pięć minut po przerwie i Dreman Opole Komprachcice stopniowo przybliża się do odniesienia zwycięstwa. Inna sprawa, że jego jednobramkowa zaliczka absolutnie nie jest jeszcze bezpieczna.

24
    Widzew Łódź musi zorganizować się do zdecydowanego ataku, jeżeli liczy na odwrócenie wyniku. Ostatnia akcja przyjezdnych może i ciekawa, ale jednak zakończona niecelnym strzałem.

23
    Na razie bez przewinienia w drugiej połowie spotkania.

22
    Gra wznowiona i niebawem przekonamy się, co przygotowali futsaliści, w porozumieniu ze swoimi szkoleniowcami w szatniach.

21

Pierwsza połowa zakończona i po niej bliżej odniesienia zwycięstwa są futsaliści Dremana Opole Komprachcice. Gospodarze co prawda jako pierwsi stracili gola, ale potrafili na to odpowiedzieć trafieniami na 2:1 Nuno Andrego Chuvy oraz Wadyma Iwanowa.

20

20
    I jeszcze przed przerwą pauza na żądanie szkoleniowca łodzian.

19
    Przerwa na żądanie szkoleniowca Dremana Opole Komprachcice.

18
    Ostatnie szanse na poprawienie wyniku w pierwszej połowie meczu.

17
    Ostre starcie zawodników przeciwnych drużyn na boku boiska. Dreman Opole Komprachcice co prawda nie mógł kontynuować ataku, ale miał możliwość założenia pressingu przy wznowieniu Widzewa Łódź z linii bocznej boiska.

16
    Dreman Opole Komprachcice stara się pozostać w posiadaniu futsalówki i nie chce w ten sposób pozwolić przeciwnikom na nabranie rozpędu w końcówce pierwszej połowy meczu.

15
    Denis Blank napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

14
    Nie przebierają w środkach futsaliści obu zespołów i to może za moment skończyć się wycenieniem któregoś z fauli na napomnienie żółtym kartonikiem.

13
    Strzelcem bramki WADYM IWANOW.

Już zmieniła się w tym meczu sytuacja jak w kalejdoskopie. Po uderzeniu Wadyma Iwanowa to gospodarze mogą bronić zaliczki, a przyjezdni muszą odrabiać stratę.

12
    Zapachniało lądowaniem piłki w bramce beniaminka, jednak piłka została ostatecznie wyekspediowana z pobliża linii bramkowej przez jednego z defensorów.

11
    Widać, że stracona bramka podziałała bardzo mobilizująco na zawodników z województwa opolskiego.

10
    Pierwsza połowa meczu jest na półmetku.

9
    Strzelcem bramki NUNO ANDRE CHUVA.

Jest wyrównanie. Nie trzeba było na nie specjalnie długo czekać. Rozdrażnieni gospodarze przystąpili do natarcia, co Nuno Andre Chuva potrafił przypieczętować golem na 1:1.

8
    Dreman Opole Komprachcice musi organizować się do odrabiania strat do przeciwnika. Został zaskoczony w mało spodziewanym momencie.

8
    Zespół Widzew właśnie zdobył gola!
    Strzelcem bramki WŁADYSŁAW KOŻEMIAKA.

Widzew Łódź na prowadzeniu. To przyjezdni popisali się pierwszym w meczu skutecznym atakiem. Władysław Kożemiaka doskonale wiedział, co zrobić z piłką na połowie Dremana Opole Komprachcice.

6
    Na razie sędziowie odgwizdali po jednym przewinieniu obu zespołom. Nie jest to jak dotąd ostra rywalizacja i oby wszystko do końca pozostało w duchu fair play.

5
    Coraz groźniejsze są ataki obu zespołów. Za nimi pięć minut rywalizacji i za moment może śmiało nastąpić zmiana wyniku. Piłka przecina niebezpiecznie pola bramkowe.

4
    Akcje Dremana Opole Komprachcice albo są podsumowywane uderzeniami niecelnymi, albo radzi sobie między słupkami bramkarza Widzewa Łódź.

3
    Pierwsze przewinienie odgwizdane zawodnikom z Łodzi. Ostry atak w centrum boiska, ale poza granicami przepisów futsalowych.

2
    Pora na pierwsze ataki w meczu. Dreman Opole Komprachcice stara się narzucić własne warunki rywalizacji przeciwnikom. Siłą Widzewa Łódź ma być zapał beniaminka.