Rekord – Uniw. Warszawski 13:2 (koniec) | Red Devils – AZS UŚ 2:1 (koniec) | Dreman – Widzew 4:1 (koniec)

Strzelcem bramki DENIS BLANK.

Wszystko jasne! W ostatniej minucie jeszcze jedno uderzenie do bramki Widzewa Łódź. Po golu Denisa Blanka jest oczywiste, że gospodarze zdobędą komplet punktów.

34
    Strzelcem bramki KAMIL KUCHARSKI.

Raz jeszcze piłka w bramce Widzewa Łódź i po celnym uderzeniu Kamila Kucharskiego, przyjezdni są już w całkiem sporych opałach.

13
    Strzelcem bramki WADYM IWANOW.

Już zmieniła się w tym meczu sytuacja jak w kalejdoskopie. Po uderzeniu Wadyma Iwanowa to gospodarze mogą bronić zaliczki, a przyjezdni muszą odrabiać stratę.

9
    Strzelcem bramki NUNO ANDRE CHUVA.

Jest wyrównanie. Nie trzeba było na nie specjalnie długo czekać. Rozdrażnieni gospodarze przystąpili do natarcia, co Nuno Andre Chuva potrafił przypieczętować golem na 1:1.

8
    Zespół Widzew właśnie zdobył gola!
    Strzelcem bramki WŁADYSŁAW KOŻEMIAKA.

Widzew Łódź na prowadzeniu. To przyjezdni popisali się pierwszym w meczu skutecznym atakiem. Władysław Kożemiaka doskonale wiedział, co zrobić z piłką na połowie Dremana Opole Komprachcice.

Gole: 9. Chuva, 13. Iwanow, 34. Kucharski, 40. Blank – 8. Kożemiaka

Kartki:   15. Blank (OKO), 29. Burduja (OKO) – 34. Krawczyk (WIŁ)

Dreman Exlabesa Opole Komprachcice: Budych, Burduja, Szypczyński, Parra, Makowski, Blank, MaGoo, Kucharski, Elsner, Chuva, P. Czech, T. Czech, Iwanow.

Trener: Jarosław Pataluch

Widzew Łódź: Słowiński, Krawczyk, Dudek, Bernardes, Góralczyk, Schmidt, Panasenko, Pautiak, Stanisławski, Marcinak, Gąsior, Kożemiaka.

Trener: Marcin Stanisławski