Rekord – Uniw. Warszawski 13:2 (koniec) | Red Devils – AZS UŚ 2:1 (koniec) | Dreman – Widzew 4:1 (koniec)
Dreman Exlabesa Opole Komprachcice
4:1 (2:1)
Widzew Łódź
Niedziela 04.09.2022, 19:00 • Stegu Arena, Opole • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:43:44)

Pierwszego gola w meczu strzelił co prawda Widzew Łódź, jednak Dreman Opole Komprachcice natychmiast zorganizował się do zdecydowanego ataku. Jego efektem jest przekonujące zwycięstwo 4:1. Ostatecznie zaliczka nie dała beniaminkowi ani jednego punktu do tabeli.

40

40
    Gol dla Dremanu Opole Komprachcice!
    Strzelcem bramki DENIS BLANK.

Wszystko jasne! W ostatniej minucie jeszcze jedno uderzenie do bramki Widzewa Łódź. Po golu Denisa Blanka jest oczywiste, że gospodarze zdobędą komplet punktów.

39
    To już ostatnie ataki tego meczu.

39
    Jedno przewinienie w drugiej połowie Dremana Opole Komprachcice, a dwa Widzewa Łódź.

38
    Widzew Łódź cały czas próbuje atakować z lotnym bramkarzem, ale gospodarze wydają się być przygotowani na każde rozwiązanie.

37
    Z powodzeniem bronią się konsekwentni oraz zdyscyplinowani gracze Dremana Opole Komprachcice.

36
    Widzew Łódź ma dwubramkową stratę do odrobienia i stosuje wariant z wycofaniem golkipera

35
    Pozostało pięć minut podstawowego czasu.

34
    Przerwa na żądanie szkoleniowca Widzewa Łódź.

34
    Daniel Krawczyk napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

34
    Strzelcem bramki KAMIL KUCHARSKI.

Raz jeszcze piłka w bramce Widzewa Łódź i po celnym uderzeniu Kamila Kucharskiego, przyjezdni są już w całkiem sporych opałach.

33
    Zbliża się fragment, w którym zapadną decydujące rozstrzygnięcia.

32
    Szybkie rozegranie po wznowieniu z linii bocznej boiska, ale zakończone zablokowanym uderzeniem.

30
    Druga połowa meczu na półmetku i przynajmniej na razie nie wydarzyło się w niej nic przełomowego.

29
    Siergiej Burduja napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

28
    Ostre przewinienie i może być napomnienie żółtym kartonikiem dla agresywnie poczynającego sobie zawodnika Dremana Opole Komprachcice.

Gole: 9. Chuva, 13. Iwanow, 34. Kucharski, 40. Blank – 8. Kożemiaka

Kartki:   15. Blank (OKO), 29. Burduja (OKO) – 34. Krawczyk (WIŁ)

Dreman Exlabesa Opole Komprachcice: Budych, Burduja, Szypczyński, Parra, Makowski, Blank, MaGoo, Kucharski, Elsner, Chuva, P. Czech, T. Czech, Iwanow.

Trener: Jarosław Pataluch

Widzew Łódź: Słowiński, Krawczyk, Dudek, Bernardes, Góralczyk, Schmidt, Panasenko, Pautiak, Stanisławski, Marcinak, Gąsior, Kożemiaka.

Trener: Marcin Stanisławski