Industria – Barca pl 31:32 (koniec) | FC Porto – Orlen Wisła pl 27:28 (koniec)
27:28 (13:15)
Orlen Wisła Płock
Czwartek 02.03.2023, 20:45 • Dragão Arena, Porto • Liga Mistrzów

56
    Dwie minuty kary otrzymał Areia za trafienie bramkarza płocczan w twarz. Nieprzepisowe zachowanie Portugalczyka. (25:24)

55
    Skrzydłowy z Płocka Lovro Mihić ukarany dwoma minutami za nieczyste uderzenie rywala. (24:24)

48
    Kolejne dwie minuty kary w tym pojedynku dla Kubańczyka Pedro Valdésa. (22:19)

44
    Na dwie minuty zasiada na ławce Areia za faul na rywalu. Będzie rzut z 7. metrów dla płocczan! (19:17)

25
    Druga w tym spotkaniu kara dwóch minut od sędziego dla gracza z Płocka Chorwata Leona Šušnja. (10:12)

14
    Drugi raz w tym spotkaniu obrotowy lider zespołu FC Porto zostaje wysłany na ławkę w celu odbycia kary dwóch minut. (5:8)

13
    Na ławkę posłany chorwacki piłkarz ręczny Wisły. Dwuminutowa kara dla Leona Šušnja. (4:8)

9
    Portugalski gracz Daymaro Salina ukarany na dwie minuty. (3:4)

4
    Dwie minuty kary dla Victora Iturriza, który trafia piłką w głowę bramkarza z Płocka Marcela Jastrzębskiego. Od rzutu wolnego wznawiają przyjezdni. (1:2)