Carina – Radunia 4:1 (koniec) | Garbarnia – Radomiak 2:1 (koniec) | Legia II – Ruch 3:2 (koniec)
Kleczew – Zagłębie L. 2:3 (po dogrywce) | Stal B. – Unia Sk. 4:0 (koniec) | Gryf – Zagłębie S. 1:3 (koniec)
Górnik Ł. – Cracovia 3:4 (koniec) | Stal S. W. – Znicz 2:0 (koniec) | KSZO – Warta 1:2 (koniec)
Chojniczanka – Resovia 2:3 (koniec) | GKS K. – Górnik Z. 0:4 (koniec)
Legia II Warszawa
3:2 (1:1)
Ruch Chorzów
Środa 27.09.2023, 15:00Fortuna Puchar Polski

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:06:30)

Posiadanie piłki: 46% : 54%.
    Strzały na bramkę: 7:3.
    Strzały niecelne: 5:8.
    Rzuty rożne: 6:4.
    Spalone: 2:1.
    Faule: 12:19.

Duża radość trzecioligowców, którzy w środowe popołudnie pokusili się o sprawienie niespodzianki.

Kompromitacja Ruchu Chorzów w Fortuna Pucharze Polski. Beniaminek PKO Ekstraklasy zaprezentował się bezbarwnie i poniósł porażkę 2:3 z trzecioligowymi rezerwami Legii Warszawa.

90+5

90+2
    Rozsądnie w obronie gospodarze i nie pozwalają rozdrażnionym przeciwnikom na tworzenie licznych sytuacji podbramkowych.

90
    Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

88
    Ostatnie szanse ekstraklasowicza na pozostanie w Fortuna Pucharze Polski.

87
    Gol dla Legii II!
    Strzelcem bramki ADAM RYCZKOWSKI.

Legioniści po raz trzeci na prowadzeniu! Adam Ryczkowski obił słupek przed wpakowaniem piłki do sieci.

85
    Jarosław Skrobacz wygląda na zatroskanego, kiedy spogląda na boisko.

84
    Legia II Warszawa skoncentrowana na obronie, jakby straciła rezon po golu samobójczym Kacpra Wnorowskiego.

83
    Po pierwsze niecelne uderzenie Bartłomieja Barańskiego, a po drugie na wcześniejszym etapie ataku Niebieskich był spalony.

82
    Uderzenie Macieja Firleja poskromione bez problemu przez ustawionego w odpowiednim miejscu Jakuba Zielińskiego.

80
    Ostatnie 10 minut podstawowego czasu na rozstrzygniecie meczu w drugiej połowie.

78
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów:
    z boiska schodzi Foszmańczyk, na boisku pojawia się Barański.

74
    Zmiana w drużynie Legia II Warszawa:
    z boiska schodzi Grączewski, na boisku pojawia się Pchełka.

73
    Gol dla Ruchu!
    Strzelcem bramki samobójczej KACPER WNOROWSKI.

Potrafił wykorzystać sytuację podbramkową w 73. minucie Maciej Firlej, któremu w doprowadzeniu do remisu pomógł rykoszet od Kacpra Wnorowskiego.

72
    Zbyt głębokie dośrodkowanie w wykonaniu Tomasza Wójtowicza i poradził sobie z nim bez problemu skoncentrowany bramkarz Legii II Warszawa.

Gole: 12. Stangret, 49. Waniek, 87. Ryczkowski – 38. Foszmańczyk (kar.), 73. Wnorowski (sam.)

Kartki:   48. Rose (LII), 58. Konik (LII) – 18. Letniowski (RUC), 43. Długosz (RUC)

Posiadanie piłki: 46 % : 54 %.
    Strzały celne: 7:3. Strzały niecelne: 5:8. Rzuty rożne: 6:4. Spalone: 2:1. Foule: 12:19.
    Legia II Warszawa: Zieliński – Saganowski (65. Zięba), Ziółkowski, Wnorowski, Rose, Waniek, Możdżeń, Konik, Pich, Graczewski (74. Pchełka), Stangret (65. Ryczkowski).

Zmiany: Szajewski – Byrtek, Tadrowski, Zięba, Ryczkowski, Korczakowski, Kieras, Pucilowski, Pchełka.

Trener: Piotr Jacek

Ruch Chorzów: Bielecki – Baranowski, Szur, Szywacz, Sedlak, Letniowski, Skwierczyński (63. Kozak), Foszmańczyk (78. Barański), Długosz (64. Wójtowicz), Steczyk (46. Firlej), Feliks.

Zmiany: Buchalik – Szymański, Michalski, Kozak, Sikora, Podstawski, Wójtowicz, Barański, Firlej.

Trener: Jarosław Skrobacz

Sędziowie: Grzegorz Kawałko (Olsztyn)