Carina – Radunia 4:1 (koniec) | Garbarnia – Radomiak 2:1 (koniec) | Legia II – Ruch 3:2 (koniec)
Kleczew – Zagłębie L. 2:3 (po dogrywce) | Stal B. – Unia Sk. 4:0 (koniec) | Gryf – Zagłębie S. 1:3 (koniec)
Górnik Ł. – Cracovia 3:4 (koniec) | Stal S. W. – Znicz 2:0 (koniec) | KSZO – Warta 1:2 (koniec)
Chojniczanka – Resovia 2:3 (koniec) | GKS K. – Górnik Z. 0:4 (koniec)
Chojniczanka Chojnice
2:3 (0:2)
Resovia
Środa 27.09.2023, 19:30 • Stadion Miejski, Chojnice • Fortuna Puchar Polski

Rywalizacja w Chojnicach zakończona przegraną Chojniczanki wynikiem 2:3 mimo, że z przebiegu gry mogli się oni pokusić o doprowadzenie do chociażby dogrywki, czy rzutów karnych. Dziękujemy Wam za wspólne przeżywanie tych piłkarskich emocji. Zapraszamy również do śledzenia pozostałych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Udanego wieczoru i spokojnej nocy. Do usłyszenia! (21:34:06)
    To była piorunująca końcówka, którą na swoją korzyść mimo gry w osłabieniu jednego zawodnika przechyliła Resovia Rzeszów i to pierwszoligowiec melduje się w kolejnej fazie Fortuna Pucharu Polski!

90+8

90+7
    Ukarany także jeszcze żółtą kartką zdobywca gola na 2:2 dla Chojniczanki Damian Nowacki.

90+4
    W końcówce rywalizacji ukarany jeszcze za faul żółtą kartką Radosław Bąk.

90+2
    Gol dla Resovii!
    Strzelcem bramki KELECHUKWU IBE-TORTI.

Drużyna gości bardzo szybko odpowiada nie kalkulując, a na listę strzelców po raz pierwszy w barwach "Pasów" wpisuje się KELECHUKWU IBE-TORTI!

90
    Gol dla Chojniczanki!
    Strzelcem bramki DAMIAN NOWACKI.

Wywalczyli to wyrównanie długo dążący do tego piłkarze zespołu gospodarzy, a strzelcem bramki wyrównującej w końcówce rywalizacji jest DAMIAN NOWACKI!

90
    Sześć minut doliczone do tego meczu przez arbitra głównego Macieja Pelkę z Poznania.

86
    Ukraiński gracz Resovii Rzeszów Volodymyr Zastawnyj ukarany żółtą kartką za faul taktyczny na rywalu.

80
    Coraz pewnie poczyna sobie Chojniczanka Chojnice w ofensywie, a tym bardziej jeśli grają oni w przewadze jednego piłkarza. Do końca ponad 10 minut rywalizacji, a Gliwa ponownie broni honoru przyjezdnych.

77
    Zaledwie trzy minuty zajęły Mikulcowi otrzymanie drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartki. Fatalnie osłabia zespół Resovii jej doświadczony gracz.

76
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice:
    z boiska schodzi Wojciech Szumilas, na boisku pojawia się Kacper Korczyc.

76
    Zmiana w drużynie Resovia:
    z boiska schodzi Dylan Lempereur, na boisku pojawia się Radosław Adamski.

75
    Dużo walki na murawie, a efektem tego jest kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany nią Błażej Szczepanek.

74
    Żółty kartonik na koncie Rafała Mikulca z ekipy "Pasów".

72
    Żółtą kartkę "zarobił" teraz defensywny gracz Chojniczanki Sebastian Golak.

71
    Z pogranicza pola karnego huknął Filip Mikrut na bramkę rywali, ale piłka przelatuje obok bramki strzeżonej przez Szabłowskiego.

65
    Niedawno wprowadzony na murawę z ławki rezerwowych napastnik Chojniczanki Chojnice Piotr Giel uderza piłkę ustawioną na 11. metrze, ale trafia w słupek i dużo szczęścia ma Resovia Rzeszów, która dalej prowadzi 2:1!