Montpellier – Orlen Wisła pl 30:28 (koniec)
Montpellier HB
30:28 (14:15)
Orlen Wisła Płock
Czwartek 28.09.2023, 20:45 • FDI Stadium, Montpellier (FRA) • Liga Mistrzów • 3. runda

60
    Francuski szczypiornista Valentin Porte ukarany jeszcze czerwoną kartkę po interwencji VAR za uderzenie Węgra Fazekasa. Będzie jeszcze rzut karny dla Wisły! (30:27)

46
    Hiszpański szczypiornista Wisły ukarany. Zasiądzie Serdio na ławce kar przez najbliższe dwie minuty. (23:25)

44
    Francuski szczypiornista Karl Konan fauluje Krajewskiego, co powoduje, że w osłabieniu przez dwie minuty zagrają teraz gospodarze, a goście mają rzut karny. (22:23)

37
    Arthur Lenne odpocznie na dwie minuty. To kara za uderzenie w twarz Fazekasa z ekipy Orlen Wisły Płock. (18:18)

34
    Podwójne osłabienie na parkiecie po stronie "Nafciarzy". Teraz kara indywidualna dwóch minut dla Fazekasa. (16:18)
    33. Czerwona kartka

33
    Francuski zawodnik Montpellier Valentin Porte trafiony w twarz na połowie Orlen Wisły Płock przez Chorwata Tina Lucina i szczypiornista "Nafciarzy" ukarany czerwonym kartonikiem. To koniec meczu dla tego skutecznego szczypiornisty płockiej ekipy. (15:17)

26
    Teraz odpocznie na ławce kar Krajewski, który faulował Monte w defensywie. W osłabieniu przed dwie minuty przyjezdni z Płocka. (11:13)

22
    Źle teraz zachował się Mihić, który prokuruje rzut karny dla rywali i ma też dwuminutową karę! (9:11)

13
    Dobrze teraz popracował w przodzie Michał Daszek i efektem są dwie minuty kary dla zawodnika Montpellier Verona Načinovicia. (4:5)

4
    Za moment do gry w komplecie wrócą "Nafciarze", a teraz dla odmiany po stronie Montpellier ukarany Francuz Valentin Porte. (1:1)

2
    W osłabieniu grają płocczanie, bo ukarany na dwie minuty został chorwacki piłkarz ręczny Tin Lučin. (0:1)