Montpellier – Orlen Wisła pl 30:28 (koniec)
Montpellier HB
30:28 (14:15)
Orlen Wisła Płock
Czwartek 28.09.2023, 20:45 • FDI Stadium, Montpellier (FRA) • Liga Mistrzów • 3. runda

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Na dziś to już koniec sportowych emocji. Zachęcamy do śledzenia innych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życząc dobrej nocy żegnam się z Państwem. Pozdrawiam! (22:34:29)
    Bolesna porażka "Nafciarzy" i to z pewnością dla tej drużyny będzie trudna i długa podróż do Polski!

Mieli niemalże przez większość meczu przewagę w grze i wyniku goście z Płocka, ale w decydujących momentach zawiodła skuteczność, a popisowo grali Francuzi, co powoduje, że to Montpellier HB pokonuje Orlen Wisłę 30:28 i zdobywa pierwszy triumf w tegorocznej odsłonie Ligi Mistrzów sezonu 2023/2024, w grupie B. Natomiast "Nafciarze" jak na razie bez wygranej, ale z trzema przegranymi na koncie, co nie jest najlepszym rezultatem.

Koniec meczu. (30:28)
    60
    Trafienie na otarcie łez Zarabeca z 7. metrów! (30:28)

60
    Francuski szczypiornista Valentin Porte ukarany jeszcze czerwoną kartkę po interwencji VAR za uderzenie Węgra Fazekasa. Będzie jeszcze rzut karny dla Wisły! (30:27)
    60
    Stawia już raczej kropkę nad "i" egipski szczypiornista trafiając po raz kolejny. (30:27)

60
    Jeszcze wykorzystuje swój czas na żądanie trener Francuzów Andrew Kinselle.

60
    Kolejną okazję marnują przyjezdni. To już raczej koniec marzeń o korzystnym wyniku, bo Krajewski nie wykorzystał dogodnej sytuacji. (29:27)

59
    Ostatni timeout w tym meczu dla hiszpańskiego szkoleniowca "Nafciarzy" Xaviego Sabate. Dwa oczka straty i do końca gry blisko półtorej minuty. Trudna jest obecnie sytuacja gości z Płocka.
    59
    Błąd w ataku Miha Zarabeca i kolejny kontratak wykorzystał Sebastian Karlsson. (29:27)

58
    Pellas na lewej stronie wbiega i próbuje rzucać dołem, ale kolejny raz bardzo ważna obrona na koncie Jastrzębskiego. Płocczanie wracają do gry! (28:27)

57
    Krajewski zatrzymany na lewej flance ze skrzydła przez Desbonneta! Gospodarze są nie do przejścia w ostatniej fazie meczu! (28:27)
    57
    Mają to, czego chcieli gospodarze. Prowadzenie Montpellier HB po fatalnej stracie piłki przez "Nafciarzy" i świetnym rzucie na kontrze Karlssona. (28:27)

56
    Świetna interwencja Marcela Jastrzębskiego. W ważnym momencie powstrzymuje on rzut będącego w dobrej dyspozycji w ostatnich minutach gry Heshama! (27:27)

55
    Szkoleniowiec francuskiego Montpellier HB Andrew Kinselle prosi teraz o przerwę na żądanie. On doskonale wie, że to idealny moment, aby opracować strategię na ostatnie minuty tego spotkania w którym na fali wznoszącej zdecydowanie są jego podopieczni.

55
    Zneutralizowany rzut Zarabeca przez francuski zespół. Trybuny są coraz bardziej głośne, bo gospodarze mają szansę do wyjścia na prowadzenie. (27:27)

54
    Trener Orlen Wisły Płock Hiszpan Xavi Sabate prosi o czas dla swojego zespołu. Do końca pięć blisko sześć minut gry.
    54
    Nie mogą sobie poradzić płocczanie w defensywie z Egipcjaninem. Kolejny raz ucieka on swoim przeciwnikom i celnie rzuca do bramki. Mamy remis po 27. (27:27)