Podbeskidzie – Pogoń 0:1 (koniec) | Wisła K. – Polonia W. 3:0 (koniec)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:1 (0:0)
Pogoń Szczecin
Wtorek 07.11.2023, 18:00 • Stadion Miejski, Bielsko-Biała • Fortuna Puchar Polski • 1/16 finału

90+2
    Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin:
    z boiska schodzi Wahlqvist, na boisku pojawia się Lisowski.

90
    Gol dla Pogoni!
    Strzelcem bramki KAMIL GROSICKI.

Pogoń strzeliła gola na 1:0 na samo zakończenie drugiej połowy spotkania! Kamil Grosicki bohaterem zespołu. Huknął pod samą poprzeczkę po podaniu Adriana Przyborka.

86
    Żółtą kartkę otrzymał Wahan Biczachczjan za faul na połowie przeciwnika.

82
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała:
    z boiska schodzi Kolenc, na boisku pojawia się Jodłowiec.

82
    z boiska schodzi Nnoshiri, na boisku pojawia się Mich. Stryjewski.

82

82
    Szansę na zamknięcie meczu w 82. minucie miał Marcel Misztal po podaniu Maksymiliana Banaszewskiego, ale koszmarnie chybił z bliska.

77
    z boiska schodzi Ulvestad, na boisku pojawia się Biczachczjan.

69
    Żółtą kartkę otrzymał Rafał Kurzawa za faul na Samuelu Nnoshirim.

65
    z boiska schodzi Sitek, na boisku pojawia się Kadrić.

64
    z boiska schodzi Gorgon, na boisku pojawia się Gamboa.

64
    z boiska schodzi Koulouris, na boisku pojawia się Zahović.

64
    z boiska schodzi Fornalczyk, na boisku pojawia się Przyborek.

50
    W 50. minucie Podbeskidzie miało kolejną szansę na gola i Maksymilian Sitek nie przymierzył strzałem po podaniu Samuela Nnoshiriego.

42
    Żółtą kartkę otrzymał Fredrik Ulvestad za faul na uciekającym Piotrze Tomasiku.

30
    Po dalekim wrzucie z autu kolejne uderzenie niecelne zawodnika Podbeskidzia! Piotr Tomasik nie wpakował piłki do bramki Valentina Cojocaru.

28
    Podbeskidzie przebiło się z wymianą podań blisko pola karnego. Piłka trafiła do Maksymiliana Sitka, który spudłował.

22
    Samuel Nnoshiri popisał się efektownym rajdem i co zaskakujące, Podbeskidzie Bielsko-Biała oddało pierwsze uderzenie celne.

17
    Żółtą kartkę otrzymał Martin Chlumecky za brzydkie przewinienie na Mariuszu Fornalczyku.

Gole: 90. Grosicki

Kartki:   17. Chlumecky (POD) – 42. Ulvestad (POG), 69. Kurzawa (POG), 86. Biczachczjan (POG)

Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
    Strzały celne: 2:3. Strzały niecelne: 5:6. Rzuty rożne: 6:5. Spalone: 4:2. Foule: 8:14.
    Podbeskidzie Bielsko-Biała: Procek – Chlumecky, Hlavica, Mikołajewski, Tomasik, Misztal, Kolenc (82. Jodłowiec), Nnoshiri (82. Mich. Stryjewski), Sitek (65. Kadrić), Banaszewski, Ziółkowski.

Zmiany: Lukac – Mich. Stryjewski, Perosević, Mat. Stryjewski, Kadrić, Jodłowiec, Kisiel, Willmann.

Trener: Grzegorz Mokry

Pogoń Szczecin: Cojocaru – Wahlqvist (90. Lisowski), Zech, Malec, Koutris, Ulvestad (77. Biczachczjan), Fornalczyk (64. Przyborek), Kurzawa, Gorgon (64. Gamboa), Grosicki, Koulouris (64. Zahović).

Zmiany: Klebaniuk – Borges, Zahović, Gamboa, Biczachczjan, Lisowski, Stolarski, Korczakowski, Przyborek.

Trener: Jens Gustafsson

Sędziowie: Patryk Gryckiewicz (Toruń)