Piątek 17.11.2023, 16:00 • Stadion Miejski, Łódź • Reprezentacja U21

Strzały niecelne: 9:4.
    Rzuty rożne: 4:3.
    Spalone: 3:0.
    Faule: 10:18.

Polska z czwartym zwycięstwem w czwartym meczu eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy. Po przerwie w pokonaniu 2:1 Izraela pomogły uderzenia Miłosza Matysika oraz Szymona Włodarczyka.

90+5

90+4
    Gol dla Izraela!
    Strzelcem bramki RAN BINYAMIN.

W doliczonym czasie efektowne uderzenie Rana Binyamina i Kacprowi Tobiaszowi nie uda się zachować czystego konta.

90+3
    Akcja Biało-Czerwonych została przeprowadzona z wykorzystaniem lewego skrzydła, jednak została przerwana przez sędziego asystenta z powodu spalonego.

90+2
    Piłka przyznana spokojnym o zdobycie kompletu punktów gospodarzom.

90+1
    Już w doliczonym czasie uderzenie celne na bramkę Polski i nareszcie miał możliwość wykazania się Kacper Tobiasz.

90
    Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

89
    Końcówka na warunkach Polski, a piłka po niebezpiecznym uderzeniu Kajetana Szmyta wylądowała na słupku!

88
    Pogubili się podopieczni Guya Luzona, co otworzyło przestrzeń do przeprowadzenia kontrataku przed Jakubem Kamińskm.

87
    Nieudana próba uruchomienia ustawionego na desancie reprezentanta Izraela.

86
    Już mocno zrezygnowani są przeciwnicy po stracie drugiego gola za sprawą uderzenia Szymona Włodarczyka.

85
    Zmiana w drużynie Polska:
    z boiska schodzi Kozłowski, na boisku pojawia się Kozubal.

82
    Gol dla Polski!
    Strzelcem bramki SZYMON WŁODARCZYK.

Druga bramka padła w 82. minucie za sprawą uderzenia Szymona Włodarczyka, który dostał podanie od innego zmiennika Tomasza Pieńki. Polska na prowadzeniu 2:0!

81
    Przyjezdni domagali się napomnienia żółtą kartką nurkującego w polu karnym Jakuba Kamińskiego.

80
    Zatrzymana przez przeciwników szarża na boku boiska Jakuba Kamińskiego.

79
    Nieudane wykonanie rzutu rożnego przez przeciwnika.

Gole: 59. Matysik, 82. Włodarczyk – 90+4. Binyamin

Kartki:   62. Matysik (POL), 64. Kozłowski (POL), 66. Szymczak (POL) – 23. Ferede (ISR), 28. Nachmani (ISR), 51. Ganah (ISR), 57. Eliasi (ISR)   76. Abed (ISR)

Spudłowany karny!: 36. Rakoczy (POL), bramkarz Eliasi obronił

Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
    Strzały celne: 6:4. Strzały niecelne: 9:4. Rzuty rożne: 4:3. Spalone: 3:0. Foule: 10:18.
    Polska: Tobiasz – Matysik, Mosór, Bejger – Marczuk (68. Pyrka), Kozłowski (85. Kozubal), Kałuziński, Kamiński – Marchwiński (68. Szmyt), Szymczak (76. Włodarczyk), Rakoczy (76. Pieńko).

Zmiany: Mądrzyk – Lipkowski, Pingot, Szmyt, Kozubal, Pyrka, Włodarczyk, Pieńko, Lukoszek.

Trener: Adam Majewski

Izrael: Eliasi – Archel, Kulikov, Mizrahi (74. Harosh), Mulder – Azoulay, Nachmani, Ferede (78. Binyamin) – Podgoreanu (74. Roizman), Yona (74' Dezent), Ganah (63. Abed).

Zmiany: Zerfati – Levy, Roizman, Harosh, Dezent, Fuchs, Abed, Binyamin, Zaarura.

Trener: Guy Luzon

Sędziowie: Jovan Kachevski (Macedonia Północna)