FC Barcelona – Getafe 4:0 (koniec) | Alaves – Mallorca 1:1 (koniec) | Almeria – Atletico 2:2 (koniec)
FC Barcelona
4:0 (1:0)
Getafe CF
Sobota 24.02.2024, 16:15 • Estadio Olímpico (Barcelona) • Hiszpańska LaLiga • Runda 26

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (18:22:56)

Posiadanie piłki: 66% : 34%.
    Strzały na bramkę: 9:4.
    Strzały niecelne: 3:4.
    Rzuty rożne: 5:8.
    Spalone: 6:4.
    Faule: 11:18.

Deklasacja w Barcelonie. Robert Lewandowski co prawda tym razem bez gola, ale jego drużyna dała znak zwycięstwem 4:0, że jest na fali wznoszącej.

90+5

90+2
    FC Barcelona nie pozostawiła cienia złudzeń jej przeciwnikom.

90+1
    Gol dla Barcelony!
    Strzelcem bramki FERMÍN LÓPEZ.

Jeszcze jedna bramka dominującej na boisku FC Barcelony w doliczonym czasie. Fermin Lopez strzelił gola, dobijając uderzenie innego zmiennika Vitora Roque. 4:0!

90
    Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

90
    Jesus Santiago napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

88
    To już ostatnie minuty spotkania, które zostało wcześniej rozstrzygnięte.

86
    Blokowane uderzenie Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski nie doczekał się wciąż uderzenia do bramki. Zanosi się na przerwanie jego serii meczów z minimum gola.

85
    To już zaledwie pięć minut podstawowego czasu do momentu zakończenia spotkania.

84
    Bez nadziei na pozytywne zakończenie spotkania zawodnicy przyjezdni.

83
    Zmiana w drużynie FC Barcelona:
    z boiska schodzi João Cancelo, na boisku pojawia się Héctor Fort.

83
    z boiska schodzi İlkay Gündoğan, na boisku pojawia się Pedri.

81
    Gaston Alvarez nie próżnował w obronie i w ostatnim momencie zdołał zablokować uderzenie oddawane przez Joao Cancelo.

79
    Dość desperackie próby poprawienia wyniku przez zawodników Getafe.

78
    Niebezpiecznie zapowiadała się ta akcja. Piłka została przetransportowana szybko w pobliże bramki. Zabrakło wykończenia w postaci jednocześnie mocnego oraz celnego strzału.

77
    Zmiana w drużynie Getafe CF:
    z boiska schodzi Ilaix Moriba, na boisku pojawia się Yellu Santiago.

77
    z boiska schodzi Andreas Christensen, na boisku pojawia się Oriol Romeu.

Gole: 20. Raphinha, 53. Félix, 61. de Jong, 90+1. F. López

Kartki:   37. Gündoğan (BAR) – 37. Alderete (GET), 90. Santiago (GET)

Posiadanie piłki: 66 % : 34 %.
    Strzały celne: 9:4. Strzały niecelne: 3:4. Rzuty rożne: 5:8. Spalone: 6:4. Foule: 11:18.
    FC Barcelona: ter Stegen (C) – Koundé, Araújo, Cubarsí, Cancelo (83. Fort) – de Jong, Christensen (77. Romeu), Gündoğan (83. Pedri) – Raphinha (77. Roque), Lewandowski, Félix (63. F. López).
    Zmiany: Kochen, I. Peña – Guiu, I. Martínez, Roberto, Yamal.

Trener: Xavi

Getafe CF: Soria – J. Iglesias (46. Carmona), G. Álvarez, Alderete, Dakonam (C) (67. Aleñá) – Milla – Greenwood (67. Ó. Rodríguez), Maksimović (67. Mata), Moriba (77. Santiago), Rico – Mayoral.
    Zmiany: Benito, Fuzato – Angileri, D. Duarte, Latasa.

Trener: Jose Bordalas Jimenez

Sędziowie: Alejandro Muniz Ruiz